SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
10 küsur yıldır her sene severek izlediğim bi programı ilk defa izlemek istemiyorum bu sene.

Şu satırları yazabilen bi adamı neden hala görüyoruz, hangi akla hizmet böyle bi programa dahil ediyolar bilemiyorum.

Kadınlardan oluşan bi platform olarak şu olaya bi tepki koyabilsek keşke. Sevdiğimiz bi programda bize çirkince saldıran, tacizi tecavüzü hak gören bi canlıyı görmek istemedigimizi üstüne basa basa belirtebilsek CocoChanelmademoiselle konunun başına bu konuda hassasiyet gösteren bi şeyler yazabilseniz ne güzel olur, konu sahibesi sizsiniz diye sizden rica edeyim dedim.

Tabi bi de o tepkiyi ciddiye alacak, sorumluluk sahibi insanlar lazım

Hayır iş başka aile başka tamam ama Acun Ilıcalı desen kaç tane kız çocuğunun babası. Hiçbi etik, ahlaki değer geliştirememiş bi insan bile olsan çocuklarına bakar bi düşünürsün ya ben napıyorum diye

Çocuklarını lüks içinde steril bi ortamda büyütsen bile bak kaçamıyosun bu insanlardan. Bunun sosyal medyası var. Yarın öbür gün kendi evlatlarına da yapılabilecek çirkin saldırılar bunlar. Empati yapmak çok mu zor anlamıyorum.

Tacizi öven, saldırganların sırtını sıvazlayan birine gerçekten ihtiyacı var mı Acun Beyin

Ben yarışmacı olarak görmüyorum

Sonra gitti özür diledi kızın ailesinden
yinede ekranlara çıkmasını istemiyorum.
insanın fikri neyse zikride odur.

Kesinlikle katılıyorum acun zaten işin reyting peşinde.adam bu yarismayla milyarlar kazanıyor.hic sanmiyorum olaya bu açıdan bir kez olsun baktığını.insanlar ne cabuk unutuyor yapılanları.en hassas donemlerimizde böyle cirkince birsey cok üzücü olmustu ve hala öyle.

Sonra gitti özür diledi kızın ailesinden
yinede ekranlara çıkmasını istemiyorum.
insanın fikri neyse zikride odur.
Aynen öyle. İnsanlardan tepki görüp maddi geliri, işi gücü tehlikeye girince herkes yan çizip özür diler

Kaldı ki tecavüz ve tacizi övmenin kadın düşmanlığının da ötesinde tüm insanlığa düşmanlık olduğunu düsünüyorum ben. Çocuklar, yaşlılar, engelliler, hayvanlar... herkesin başına gelebilecek bi felaket bu.

Bu felaketi birilerinin hak edebilecegini düsünenin medya aracılıgıyla insanların gözüne gözüne sokulmaması lazım.

Bak siz ne bok yerseniz yiyin, her türlü igrencligi yapın, nasıl olsa bir iki seneye unutulur der gibi

Canım niye sorun olsun sadece benim açtığım konuya niye yapmadığını merak ettim ben daha yeni açmıştım boşver seninkiyle devam edilsin benim açtığım konu nasıl silinir

O kadar haklısınız ki.
Önceki yorumuma da sonradan ekledim. Konu sahibi olarak konuyu düzenleseniz, iki satır da olsa bu konudaki hassasiyeti gösterir bi şeyler yazsanız, belki o twiti ekleseniz not olarak.
Ülkede o kadar çok üzücü olay yaşanıyo ki bazen gercekten gözden kacırıyoruz, unutuyoruz. İnsanların hafızalarını tazeler hic olmazsa. Program icin oy kullanacaklar varsa bunu da degerlendirir öyle oy verirler.

Canım niye sorun olsun sadece benim açtığım konuya niye yapmadığını merak ettim ben daha yeni açmıştım boşver seninkiyle devam edilsin benim açtığım konu nasıl silinir
Bilseydim zaten senin açmış olduğun konuya gelirdim canım bilmedigim görmediğim icin bu konuyu açtım.konuyu silmene gerek yok.konular ve yorumlar silinmiyor zaten.dedigim gibi isterseniz ordan da devam edebilirsiniz burdan da nasil isterseniz

Tabiki o tweeti eklemek isterim canım,ama burda bazı cahil cuhela kesim de var olay cikarabilirler belki.ben burda nice kadinlar gördüm sende kuyruk sallamasaydin zihniyetinde olan.gelipte topigi kirletsinler istemem.herhalde burdan da görebilirler.ama yinede yonetime soracagim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…