SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Kendimi zor tutuyorum :KK70:Ama bu sene butun uyuzlar toplanmis. Izlenecek gibi degil. Hangi birini sayayim. Basta Nihat, Nagihan, Sema, Turabi, Hakan :kusmuk:
Umit Karan'i futbolcuyken severdim ama Survivorda nasil bilrmiyorum.
bende izlemeyecegim diyorum sırf isimlerden dolayı.
nagihan - merve- hakan - sahra -sema - hiç birini sevmiyorum:KK12:
nihat doğanin turabiyle tartışma çıkarma potansiyeli taşıdığı için fazla kalacağını sanmıyorum.eğer taktik yapıp farklı yaklasmazsa yada kelime oyunlarıyla ( bu alanda başarılı)
damlayı seviyorum o neden ünlüler takımında anlamadim:110:

ladyamore ladyamore canım yönetime danisicam öncelikle onlar onay verirse tweeti eklerim.çünkü boyle keyifli bir topigin kavga ortamina yalnis anlasilmalara maruz kalmasını istemiyorum.elbette bu konularda hepimiz hassasiz.ama direk olarak konuya eklersem bi sabote olarak veya topik olarak eglence amacli değil de sadece bir kişiyi hedef gostermek olarak algilanabilir.bazı zihniyetlerden bahsetmistim sana onceki mesajimda.o yuzden once yonetime sormam gerek ❤

Zaten gonullulerin yeni kadro olması da saçma onlarında en iyilerini yapacaktı acun unluler +1 önde başlıyor bence yarismaya
Evet yaaa all star öyle olmali bencede.gecmis yarismalarda gönüllülerden yarisanlardan olusmaliydi takim

turabiye artık oha diyorum
sıktı artık o yüzü
:KK5:adam dünyaları kazandı 2 kere 500 bin kazandi araba kazandi.orda kaldığı hafta boyunca kazandığı paraları saymiyorum bile.artık baskasi kazansin

evet unluler cok güçlü oldu bence bir degil bi kac kişinin gecmesi gerek gonullulere
Birinin geçeceği kesin mi gönüller hiç yarışmamış kişiler olacak denmişti,aslında hem ünlü hem gönüllü daha önce yarışan kişiler olacaktı.

ladyamore ladyamore canım yönetime danisicam öncelikle onlar onay verirse tweeti eklerim.çünkü boyle keyifli bir topigin kavga ortamina yalnis anlasilmalara maruz kalmasını istemiyorum.elbette bu konularda hepimiz hassasiz.ama direk olarak konuya eklersem bi sabote olarak veya topik olarak eglence amacli değil de sadece bir kişiyi hedef gostermek olarak algilanabilir.bazı zihniyetlerden bahsetmistim sana onceki mesajimda.o yuzden once yonetime sormam gerek ❤

Anlıyorum elbette, haklısınız. Amacını aşıp kavgaya sebep olsun istemem ben de. Konu sahibi olarak sizin başınıza kalmasını da istemem asla ❤ Siz sorun o zaman, ben de yazarım, umarım olumlu bakarlar.

Zaten amacım kişi ya da programı hedef göstermek değil asla. Özgecan gibi yaşadıkları ve ölümü herkesin canını yakmış, herkesin yüreğine dokunmuş bi kızcagızın başına gelenlerin hemen üzerine sarf edilen bu çirkin sözlerin unutulmaması. Bu sozleri edenin de bunun pişmanlıgını unutmaması.

X