Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Konu oy vermek oldu mu en hak etmeyenini buluyoruz. Yarışma bile olsa kafa aynı.

Ben turabinin de hakettiğini düşünüyorum..neticede şartlar çok zordu ve iyi bir yarışma cikardi..gökhan kazansaydi içime daha bir sinecekti ama Turabi de bence haketti..

Yalniz mesajına siyasi anlamda katılmadan edemicem..aynen katiliyorum :))

adalet ne arar bu ülkede aman boşver haydan gelen huya gider:KK70: bari hayırlı işlerde kullansa parayı :)
Amaaan neyse Gökhan daha fazlasını kazanır artık sanatçı olarak. :KK19: Turabi de şov dünyasına dönsün. :p
gökhan bir kere bile seviyesini bozmadı. Turabi ise her bölümde mutlaka bir terbiyesizlik saygısızlık yaptı. Ne diyelim. HALKIN takdiri.

Halkımız sever böyle yanar dönerli, atarlı konuşan ve davranan insanları. Bence final smsle olmamalıydı. Oyunlu finalde turabi kazansaydı tebrik edebilirdim. Finalden zevk almadım ve heyecan duymadım, belliydi turabinin alacağı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amaaan neyse Gökhan daha fazlasını kazanır artık sanatçı olarak. :KK19: Turabi de şov dünyasına dönsün. :p
gökhan bir kere bile seviyesini bozmadı. Turabi ise her bölümde mutlaka bir terbiyesizlik saygısızlık yaptı. Ne diyelim. HALKIN takdiri.

görmek zor değil aslında ama bakamıyoruz sanırsam

Konu oy vermek oldu mu en hak etmeyenini buluyoruz. Yarışma bile olsa kafa aynı.

Vermek istediğiniz mesajı anladım ama bu aynı şey değil. Bence orada tek bir survivor vardı. Herşeyiyle. O da turabi'ydi. Gökhan hiç aç kalmadı ki. Maşaallah tatile gitmiş gibi hep ödüldeydiler. O da turabi kadar aç kalıp, o haliyle yarışsaydı o zaman görürdük gerçekten güçlü mü? Adam yoktan oyun kazandı yahu.

Halkımız sever böyle yanar dönerli, atarlı konuşan ve davranan insanları. Bence final smsle olmamalıydı. Oyunlu finalde turabi kazansaydı tebrik edebilirdim. Finalden zevk almadım ve heyecan duymadım, belliydi turabinin alacağı.

Bende aynı düşüncedeyim ama yapacak birşey yok.. :KK14::KK14: Güle güle kullansın :KK31:

Lütfen saygı çerçevesinde yorum yapalım :21::21::21: Oldu bitti boşverin onda bunda işkillenmeyi ya da art niyet aramayı. Biz söylenince birinciliği mi değiştirecekler ? Hayır. Lütfen başka yönlere çekmeyelim :26:

turabiyi önceleri hiç sevmmemiştim ama daha sonra baktım ki o kadar hırçınlığın arasında çok acıları vicdan azapları vAar.....bence yaşı küçükken ailesine asi oldu ünlü olmak için elinden gelen doğru yanlış her yolu denedi....şimdi çok pişman onları unutmak için iki lafının biri delikanlılık erkeklik.....beniim ondan çözümlediğim bu aslında acı.....turabi de alsa üzülmem ama gölüm gökhandan yana :KK14:
Çok güzel analiz etmişsin.

Vermek istediğiniz mesajı anladım ama bu aynı şey değil. Bence orada tek bir survivor vardı. Herşeyiyle. O da turabi'ydi. Gökhan hiç aç kalmadı ki. Maşaallah tatile gitmiş gibi hep ödüldeydiler. O da turabi kadar aç kalıp, o haliyle yarışsaydı o zaman görürdük gerçekten güçlü mü? Adam yoktan oyun kazandı yahu.

Acun gokhana torpil yapıp karnını doyurmadı ya :)
Turabini takımda odul oyunlarında basarılı olsaydı da ,onlarda bu kadar ac kalmak mecburiyetinde kalmasalardı :)

X