Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

evet ahmet ii savaş verdi...ben başlarda hep ahmetle aralarında bişimi var diyordum...sonra burda merve gökheayyynnnn nidalarını duyunca anoyyyy dedim...final bencede oyun olmalıydı....geçen sezonlarda sormuşlardı acunada cevabını unuttum ...

Tek sevindiğim Gökhanın finale kalması (ama hakederek!) turabiye birşey diyemiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
gökhanın kazanmasını istiyorum ama turabi olucak gibime geliyor
yeterince acıtasyon da yaptı
merve çok ağladı finale kalmayacağı belliydi zaten smslerden

Acun'un halletmesiyle olacak iş değil bence.10 sms atan arkadaşımı biliyorum,ben de 4 tane attım dün mesela.

Merve'ye sevindim,çünkü Serenay gibi pisi pisine kaybetti. Survivor forumunda yazmışlar,Merve onu elemeseydi,ünlüler 3 kişi çıkamazdı finale.İyi de ne alaka ? Sonuçta bireysele dönüyor bir yerde,tam da düşündüğüm gibi bir final oldu.

Bu akşam inşallah Turbomun şampiyonluğunu izlerim.

hak eden iki kişi kaldı.turabi evet farklı bir tip ama aldığı ve gördüğü kültüre göre davranıyor.herkesin kalıptan çıkmış gibi davranması zaten sahte olurdu.son oyunlarda başarısı düşmüş olsa da ünlülere karşı büyük zaferi tek başına başardı.inişli çıkışlı başarı sonucunda bunu hak etti.
gökhan efendi ve güçlü başarılı yarıştığı yarışmalarda sadece atışlarda kötü oldu gerçekten hak etti orada olmayı kardeşimin dediği gibi'' bu nasıl şarkıcı '':)) adam resmen sporculara karşı direndi hatta direnmedi bile :)
iki hak eden
gökhan'ın hayranı çok ve bu yarışmadan sonrada daha da hayran kazandığı kesin.
turabi bazen antipatik bazen sempatik ama güçlü halk onu kendi içinden görecektir bence
hayırlısı olsun.....

Bu akşamı merakla bekliyorum. Herkes kartlarını açık oynayacak, dökülecek dökülebildiği kadar. Muhtemelen elendikten sonra ileri geri konuşan pek çok isim geri adım atacak. Çünkü insanların peşinden konuşmak kolay. Bakalım bozulduğu noktada bozulduğu kişiye karşı cesurca kimler konuşacak Ayrıca komik videolar, çekim hataları derken bu gece çok şenlikli geçecek, çayı, kolayı, çerezi hazır etmek lazım

Son düzenleme:

Aynen.Merak ve heyecanla bekliyorum.

ayy hani bir yendiler ya bireysele dönmeden önce atladı suya bu hem bağırıyor hem kafasını eğiyor çocuklara doğru nerdeyse afedersin öpüşecek yani Gökhan'da kulağımın dibinde bağırmazsan iyi olur dedi.

Acun bunun daha adil olduğunu, insanların gerçekten savaş veren kişileri gözlemleyip oy verdiğini düşünüyormuş ama bana göre öyle değil zate dün akşamda söyledi ilk biz yaptık haftalık çekip sms lere göre ayarladık dedi diğer ülkeler yapmıyormuş mesela ki olmamalı arada ki elemelerde de hangi iki isim elemeye çıktıysa oyu oynamalı ona göre gitmeli finalde de öyle olmalı o zaman önceki yarışanların suçu ne sms lerde birinci olabilecek insanlar elendi mesela. Haksızlık olmuyor mu?

Heryerde turabi konuşuluyor siz hala diyorsunuzki smsleri ayarlıyorlar bende atıyorum sms ve burdada duyuyoruz atanları adam başından beri birinci geliyor siz sevmiyosunuz diye herkesi öyle sanmayın

Heryerde turabi konuşuluyor siz hala diyorsunuzki smsleri ayarlıyorlar bende atıyorum sms ve burdada duyuyoruz atanları adam başından beri birinci geliyor siz sevmiyosunuz diye herkesi öyle sanmayın

Bibim ben sms ayarlama olayına gülüp geçiyorum açıkçası.Dün mesela Merve'ye oy atanların onay mesajı geç gelmiş,neymiş o mesajlar Turbo'ya gitmiş. Ben de 4 tane attım Turbo'ya,benim de onay mesajlarım geç geldi,hiç de aklıma öyle bir şey gelmedi,çünkü Acun öyle bir şey üzerinde oynayamaz bence.

Öyle veya böyle,karalamak için etnik kökenine kadar inenleri okudum,fakir edebiyat yapıyor diyeni okudum.Geçen yıl da Doğukan aynısını yaptı,babasının üzerinden ağladı da ağladı,aaa ama onun babası ünlüydü o acındırabilir kendini değil mi ? Yok yarı çıplak dans etmiş,yok kaba sabaymış.Seviyorum ve onaylıyorum arkadaş.Nokta.Başından beri destekliyorum,bu akşam da inşallah şampiyonluğunu göreceğim.

İnş. Şampiyon olucak hoş ben yiğide neden öyle bişey yaptı anlamadım yiğidi yazarken ama oda onun mizacı diyelim napalım

Ayrıca striptiz yapıyo falan filan diyorlar olabilir adam dansçı parasını kazanıyor hem o layd gecelerinde striptiz yapan erkeklere dokunmak için çıldıran hatunlarıda çok iyi biliyoruz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…