Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Bu kiz hirsindan ölur hahhahhahahahah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Turabi kazandı hayırlısı olsun.
Ahmet'in kalmasını da isterdim açıkçası yaşına göre bence gayet iyi performans gösterdi.Yarın için de Gökhan'ı tutuyorum hayırlısı bakalım

Bu Merve bu hirsla cok yasamaz bence Sahradan hicbir farki yok

Turabiii kazanir yarismayi.

Ben asil yarin Serenayi merak ediyorum. Merveye bi sey diyecek mi?

Turabi kazandı hayırlısı olsun.
Ahmet'in kalmasını da isterdim açıkçası yaşına göre bence gayet iyi performans gösterdi.Yarın için de Gökhan'ı tutuyorum hayırlısı bakalım

Ben yarında turabiciyim ünlülerin o kendini begenmiş hareketleri,gözümden düştüler

Ben yarında turabiciyim ünlülerin o kendini begenmiş hareketleri,gözümden düştüler

Gökhan öyle kendini beğenmiş birisi değil bence ama tabi senin düşüncene de saygı duyarım
Bakalım yarın kim kazanacak ben de meraktayım herkesin sevdiği,tuttuğu birisi var hayırlısı

Gökhan öyle kendini beğenmiş birisi değil bence ama tabi senin düşüncene de saygı duyarım
Bakalım yarın kim kazanacak ben de meraktayım herkesin sevdiği,tuttuğu birisi var hayırlısı

tabikiiii bende saygı duyarım, başarılar gökhancııııı

Ben olsam ağzıma geleni sayarım ama öyle bir kız değil.

serenay bence iyi merveye dalaşmadı ben olcaktım orda,kazık attı bencede

Serenay cok tatli bir kiz ben de sanmiyorum bi sey desin. Ama demesini cok isterim. Duygu diger adaya gittiginde oyunlarda konusuyorlardi Merveyle sero.sana emanet diyordu. Merve de sen rahat ol falan demisti ki Serenay 1. Olunca cok sevindim senin olmana falan fisman bi suru konusmustu. Ikiyuslu merve

Survivor forumunda Merve'nin hakkı yenildi diyen var. Yahu 4 sms attım Turboma,yarın da atacam,siz gidin soğuk su için. Kim kimi yiyo...

o mervenin sonu karanlık zaten bu kadar hırsa bu kadar ikiyüzlülge onun bi görecegi varda bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…