Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Merve'ye üzüldüm. Profesyonelliği ve yarışma hırsını takdir ediyordum. Oy bile attım ama tutmadı, hayırlısı Bu arada ellerinizi ve dillerinizi de aldım

Turabi'nin çıkacağı kesindi. Halktan bir insan, sportmen, aykırı, yine de zaman zaman duygusal, kamera önünde rahat. İlk günlerdeki gibi atarlı değil, daha ılımlı hale geldi. Günahları boyunlarına ama Acun Turabi için oy attırdı gibime geliyor
Ahmet rahat. Zaten ihtiyacı yok, kaldı ki sakatlandı.
Gökhan hem duruşu, hem kendinden beklenmeyecek kadar iyi sportmenliğiyle göz doldurdu ve oturduğu koltuğu sonuna kadar haketti. Umarım yarın birinci olur diyeceğim ama ne yazıkki içimden bir ses Turabi'nin birinci olacağı şimdiden belli zaten diyor :44:

Son düzenleme:
Seda beraber el sallayabiliriz, ama dil sallamayalım

Galiba yanlış anladım ve seni merveci sandım

Merveciler yazdım ondan yanlış anlaşıldım sanırım Mervecilere yazamadım bir türlü bir 'e ' harfi nelere kadir
Sallayalım hadi canım

İki farklı Turabi vardı ekranda oyundaki performansını keşke davranışlarıyla taçlandırsaydı vites düşürmesinin tek nedeni Yiğit'in birincilikleriydi. İnsanların yüzüne başka arkasından başka olmayı en iyi başaran kişiydi

Gökhan en değişmeniydi bence survivor'un birinci olmasını isterim ama Turabi birinci olacak gibi :26:

Daha ilk gunlerde demiştim gökhan turabi yiğit ve berna biraz tutmadı ama birinci turabi ve acun istediğni yapıyo smsi hallediyo bi şekilde

Kesin turabi birinci olacak. Arabayı verdikleri gibi birinciliği de verecekler. Gökhanın kazanmasını istiyorum. Önceden görüp evet yakışıklı deyip geçiyordum. Yarışma sayesinde ne kadar sempatik ve başarılı olduğunu görünce gözümde yüceldi çocuk. Umarım o alır.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merve elenmiş...ohh nasıl sevindimmmmmm turbo turabiiii ......iki yiğit çıktı meydane ikiside birbirinden merdane ..puhaaaaaa

Turabi'nin alacağı belliydi ve finali de altın tepside sunacaklar ona. Her zaman diyorum şu final sms oylamasına döndüğü seneden beri bütün 4 ay boyunca tüm dokunulmazlıklar ödüller oyunla ama iş finale gelince böyle önemli bir basamak sms oylamasına kalıyor bende adil değil. Acun dün böyle daha iyi oldu filan dedi ama bence değil kim daha çok seviliyorsa halk tarafından o birinci oluyor oysa ki bu yarışma survivor yani kimin kimi ne kadar sevdiğiyle değil, güçle, emekle alakası olan bir yarışma ve kim hakkediyorsa o olmalı birileri birini çok seviyor diye birinci olmamalı halk takdirine bırakılmamalı son bir oyun olmalı aynen final öncesi iki oyun oynandı ya onun gibi 2 ya da 3 oyun olmalı kim kazanırsa o olmalı böylece deriz ki helal olsun kazandı haketti beynini ya da bileğinin gücüyle her neyse. Daha önce birinci olan Merve'yi hatırlayın o zaman da son final oyundu ben sevmiyor olmama rağmen oyunu kazandı ve aldı tebrik etmiştim haketti demiştim o yarışmacıların suçu neydi?

merve elenmiş...ohh nasıl sevindimmmmmm turbo turabiiii ......iki yiğit çıktı meydane ikiside birbirinden merdane ..puhaaaaaa

merdane miii puahahahaa kahkaha attım kız

Ay Merve ne yaptı öyle son dk golleri attı hep Ahmet'e çok üzüldüm ya ilk oyunda hele son bir puan kala çok fena oldu helal olsun son raddesine kadar oynadı ama. Merve yine Gökheeeaannnn diye bağırdı ya final oyununa kalınca Gökhan ile dedim bu ne yaa Gökhan'a takmış bu kız.
Son final oyun olmalıydı ya survivor şanına yakışır şekilde hakeden almalıydı kesin Turabi kazanacak. Araba aldı işte daha ne Gökhan olsun ama Gökhan ünlü parası da vardır zaten diye millet onu 1. yapmaz. Bu akşam sadece elenen kişiler arasındaki hesaplaşmayı görmek için izlicem sonuç belli

Eeee Survivor da bitiyor ne izlicez biz şimdi yazın yahuu :26: Bari Survivor yazın yayınlansa güzel olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…