Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Bu merve ne itici ne uyuz ne sinir bi kiz yaaa we gokhana hawuzda yapisti yine suluk gibi bu kiz ondan hoslanmiyosa kafami kazirim gökheeaaaannn gökheaan ayy uyuzzz yaaa bi daha twde karsimiza cikmaz umarimmmm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de turabi yi destekliyordum ama, adada ilk dönemlerini düşününce şuan oy için kibarlaştığını düşünüyorum. Ahmet de turabi de diğer yarışmacılara karşı çok terbiyesizlik yaptılar. Bu yüzden Gökhan ı destekliyorum artık. :KK53: Efendiliğinden hiç ödün vermedi.

Bu merve ne itici ne uyuz ne sinir bi kiz yaaa we gokhana hawuzda yapisti yine suluk gibi bu kiz ondan hoslanmiyosa kafami kazirim gökheeaaaannn gökheaan ayy uyuzzz yaaa bi daha twde karsimiza cikmaz umarimmmm

benimde tek dilegim birdaha mervenin sesini duymamak tahammülüm 0 havuzdan cıkıyo gökhan yürüyo gökhan poffff bayılcamm

benimde tek dilegim birdaha mervenin sesini duymamak tahammülüm 0 havuzdan cıkıyo gökhan yürüyo gökhan poffff bayılcamm

Aynen yaaa yapisik sey hayir gokhaninda sewgilisi warmis yani oda az diil izin werio oda ona samimi asiri derecede gokhanin sewgilisinn yerinde olsam bogardim bu kizi insallah turabi alir ya

Aynen yaaa yapisik sey hayir gokhaninda sewgilisi warmis yani oda az diil izin werio oda ona samimi asiri derecede gokhanin sewgilisinn yerinde olsam bogardim bu kizi insallah turabi alir ya

ben gökhanın sevglisinin yerinde olsam o adayı mervenin başına yıkmıştımmm:KK53::KK53:

Ayyy sükür yaaaaa TURABİİİİİİ hak etti yaa merweyede oh oldu ahaha agladi agliycak hhhhhhahahahahah

X