Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

hayır güzelliğe baksak ozman çok güzel gelip geçti survivorda hepside tıpış tıpış elendi taş gibi fizikli hatunlar vardı.....yok yani bu kızın ya ailesi çok zengin bu kızn yagdırıyorlar sms leri yada acunun işi başka açıklaması olamaz... ben o kızın orda olmasını hazmedemiyorum artık kıçını kıpırdadıp koşamıyor üstüne bide adadakiler tarafından da seviliyor ben sahranın yerinde olsaydım o kızı döverdim valla azcık koşş diyeeee... dua etsin ahmetin takımında degil müge yoksa duymadıgı hakaret kalmazdı ahmet hakkından gelirdi :KK51:

o kızın twitterde binlerce takipçisi varmış öncesinde. onlardan da oy geliyordur.

ay kızlar tabak tartışmasını izlediniz mi çok komik
ben tolganın hareketlerini komik buluyordum '' oğlum büyümüş'' diye ağlaması gibi:KK1:
ama garibim yaa çok ısındım sonra ünlüler çok gıcık kinciler bi garip tolga iyi

gönüllülerde de turabiyi tutuyordum ama o da astım kestim yapınca sevmiyorum böyle yarışmalarda sözü o alıyodu kimseyi dinlemiyordu falan
yiğit desen çok heyecanlı oynuyor o yüzden turabi tolga diyorum

müge ye de sinir oluyorum ya hiç bi şey yapmıyor oyunlarda
bi de gitmeyince oh çekiyo sanki çok haketmiş gibi

Gönüllülerde Turabi ve Sahra'dan nefret ediyorum. Mert'i de sevmiyordum elendi :)

Ünlülerde Gökhan'ı seviyorum daha sakin uyumlu bi yapısı var, Ahmet Dursun biraz gıcık ama oyunlarda çok iyi, Akın yine oyunlarda çok iyi. Tolga'yı sevmiyorum. Hele ki şu son oynadığı oyunlarda resmen bilerek oyun veriyor. Yapılmayacak ne kadar hata varsa yapıyor, alabileceği bütün oyunları verdi. Ünlüler takımını tutan beni sinir krizlerine soktu yani :) Ama survivor ilk başladığında Tolgacıydım zamanla sinir oldum :)

Gönüllülerde Turabi ve Sahra'dan nefret ediyorum. Mert'i de sevmiyordum elendi :)

Ünlülerde Gökhan'ı seviyorum daha sakin uyumlu bi yapısı var, Ahmet Dursun biraz gıcık ama oyunlarda çok iyi, Akın yine oyunlarda çok iyi. Tolga'yı sevmiyorum. Hele ki şu son oynadığı oyunlarda resmen bilerek oyun veriyor. Yapılmayacak ne kadar hata varsa yapıyor, alabileceği bütün oyunları verdi. Ünlüler takımını tutan beni sinir krizlerine soktu yani :) Ama survivor ilk başladığında Tolgacıydım zamanla sinir oldum :)

ayy yazdıklarının hepsine katılıyorum aynen...ben merveyi tutuyom...duyguyla çok takılmazsa o da iyi olur...yoksa onu da tutmıycam :KK19:

ayy yazdıklarının hepsine katılıyorum aynen...ben merveyi tutuyom...duyguyla çok takılmazsa o da iyi olur...yoksa onu da tutmıycam :KK19:

Doğru bak Merve'yi unuttum onu da seviyorum, ordaki bütün kızlar içinde en iyisi ve en çok oyun kazananı merve ki Duygu taraftarı olacağını sanmıyorum :):)

İnşallah Duygu'yla Tolga gider gönüllüler adasına :KK70: Tolga'nın zaten arası iydi gönüllülerle :KK70:

Doğru bak Merve'yi unuttum onu da seviyorum, ordaki bütün kızlar içinde en iyisi ve en çok oyun kazananı merve ki Duygu taraftarı olacağını sanmıyorum :):)

İnşallah Duygu'yla Tolga gider gönüllüler adasına :KK70: Tolga'nın zaten arası iydi gönüllülerle :KK70:

ayy aynen bencede ikisi gitsin ama tolgayla ismail baki gider gibime geliyo..herkes 1 isim yazıcak sanırım kızlar ismail bakiyi yazar erkekler tolgayı...tolgada bi tane akın yazcak işte...

survivor oldugu günler akşam hemen olsun istiyorum ben yaa
bagımlı oldum resmen
favorim bernaydı ama artık yiğit

favori yiğitttttttttt

$yiðit-dikmen-survivor-5.jpg $yiðit-dikmen-survivor-5.jpg

ayy aynen bencede ikisi gitsin ama tolgayla ismail baki gider gibime geliyo..herkes 1 isim yazıcak sanırım kızlar ismail bakiyi yazar erkekler tolgayı...tolgada bi tane akın yazcak işte...

Duygu'da Tolgayla aynı ismi yazar hatta sanki Serenay'da onlarla aynı isim yazar ve bu isim tabi ki Akın olur. Zaten son bölümde Akın onlara demişti o ikisi Tolga'yla konuştuğu için onlarla artık konuşmuyorum diye, o yüzden 3 kişi Akın yazar ama inşallah Akın gitmeez çok güçlü çok güzel oyun kazanıyor

Duygu'da Tolgayla aynı ismi yazar hatta sanki Serenay'da onlarla aynı isim yazar ve bu isim tabi ki Akın olur. Zaten son bölümde Akın onlara demişti o ikisi Tolga'yla konuştuğu için onlarla artık konuşmuyorum diye, o yüzden 3 kişi Akın yazar ama inşallah Akın gitmeez çok güçlü çok güzel oyun kazanıyor

azıcık akılları varsa akını yazmazlar...

ilkkez o sinsiliğiyle merveyi tutanı gördüm :KK53::KK53: ayy Allah öyle kızlarla karşılaştırmasın bizi yemek yerken kedi tabağına bakmayıp tolganın yediklerini sayan bi kızdan herşeyi beklerim :KK19:

ayrıca kızlar ahmet ismail gökhan akın ve merve sinsi grubu olarak tolgayı yazıcak duygu ve tolgada akını yazar yazılan iki kişi gönüllülere gidicek işte yani tolga ve akın gönüllülere gider bence :KK53::KK53:

X