Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

şok oldum nasıl olur ya
acun reyting için hep ilginç şeyler üretiyor bu kadarını beklemezdim sürpriz dediği bu muydu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne olucak tr de bukadar abaza varken normal :KK47: tatile gelmiş merdiven çıkarken sinir krizine giriyorum ben :KK19:

hayır güzelliğe baksak ozman çok güzel gelip geçti survivorda hepside tıpış tıpış elendi taş gibi fizikli hatunlar vardı.....yok yani bu kızın ya ailesi çok zengin bu kızn yagdırıyorlar sms leri yada acunun işi başka açıklaması olamaz... ben o kızın orda olmasını hazmedemiyorum artık kıçını kıpırdadıp koşamıyor üstüne bide adadakiler tarafından da seviliyor ben sahranın yerinde olsaydım o kızı döverdim valla azcık koşş diyeeee... dua etsin ahmetin takımında degil müge yoksa duymadıgı hakaret kalmazdı ahmet hakkından gelirdi :KK51:

ayy ne güzel survıvor baslığı varmış.
kızlar varya tolganın o çocuğuna bakıp ağlaması içimi acıttı.oturdum bende ağladım dıyo ya ben gelirken yürüyemiyodu dıye...

bu arada bırlesme partısının olmayacağına bende sasırdım ve sızden öğrendim:)
ben de kızlar sızın gibi sahrayı hiç sevmıyorum ve cok oyuncu buluyorum.merveden ve hırsından nefret edıyorum.

zeyy88 bende senın gıbı düşünüyordum bılıyo musun.
elenenlerden biri dönse ve o kişide keşke Berna olsada sahraya kapak olsa ne iyi olur:KK70::KK70::KK70::

bu arada kızlar dıkkat edın unlulere merve ve akın bırbırınden hoşlanıyor gibi geldı bana:KK70: her oyunda takıp edıyorum.

Link vercektim ama görmüşsün zaten :KK53:
nerde yazıyo ki bu...
geçen hafta birleşme partisi faan diyip durdu acun..
ama beklenir ondan böyle yeni şeyler..
eskidende elenmiş birini oylarla geri getiriyodu mesela...
keşke öyle yapsa da berna gelse...

Berna için hala üzülüyorum, öyle bi ihtimal olsaydı keşke

X