Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Bundan sonra daha zevkli olacak izlemesi

artık turabiiiii seni tutuyorum ilk başlarda akını tutmuştum ama orda tolga için dedikleri hiç olmadı

turabi saten kendinii ezdirmez akına

duygununda psikolojisii düzelir artık, çünkü ahmet oyun kaybettikçe kızıyordu ,müge okadar kaybetti turabi hiç kızmadıııı

ilk başlarda siz turabiyii tuttukça size içimden kızıyordumm ama şimdiiiii bende onu tutuyorumm
çok dürüst adammışş

su hareketlerıne bende sınır oluyorum onlar ayrı ama adamın lafı neyse hareketıde o oldu başkaları gıbı kulis yapmadı:13::13:

Duyguya yazik oldu ya tuh bi baskasi gideydi iyiydi ama

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

O kadar yenilmelerine ragmen niyeyse hep gonulluleri tuttum gecen sezon da ayniydi fakat orda favorim vardi. burada tamamen tuttugum ya da seviyorum diyebilecegim bi yarismaci yok. Dun geceki konseyden sonra hersey daha da heycanli olmaya basladi bakalim bu aksam neler olacaak :))

Şu sahraya uyuz oldugum kadar kimseye uyuz olmadim kanali degistiresim geliyor..ici disi fesat kizin akin gelince nasilda sevindii. Turabiyi baslarda sevmiyordum ama su zamanlarda sahraya ters yaptigi icin ve durust dobra oldugu icin sempatik gelmeye basladi. ayrica bu zamana kadar hep gonulluleri tutardim fakat bu sene unluler taraftariyim kisiliklerden dolayi :KK1:

X