Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

tabi sementanın yediği hindistan cevizleri gözünüze batmaz kazandıklarını yemek mi gözünüze battı yuh luyorum sizi burdan yuuuuuaaaaahhhhh

Neeey !!
Tolinim yavrumm ben samantayı sevmireem hatun yatakta bile yedi ay yatak diyorum yattıkları yerde işte.

Mıncıklarım seni

Ne itici bi cinstir o öyle ya.
Karşımda öyle k.ıçını başını bana oynatacak, valla o açlıkla uçan tekmeyle atlarım üstüne. Yine ünlüler iyi tahammül ediyor.

Hoşbuldum

Sırf şu yarışlardaki hareketlerinden ötürü gıcık kaptım.

Kesinlikle katılıyorum benim ekran başından kafasına kafasına vurasım geliyor çok iyi sabrediyorlar tebrik ediyorum

bilmem kizlar alir mi ki oylamaya bagli hersey

yigit turbune oynuyo med bosver onu

sana her rastladigim yerde eksiyi basacam tölün görürüsün ucuracam o kusu

Olsun, aralarında yine en efendileri o. Ünlülerden de gökhan olabilir..Bilemedim..Kimsenin fanı değilim bu sene galiba:26:

Ben Tolga'nın ağzını yarım metre açmasına uyuz oluyorum.

Ona yaprak dökümünden beri uyuzum zaten
Şimdi bide tribünlere oynamaya başladı tam oldu..

Yalnız anıldan da hazetmiyorum ben. Off bilemedim..Herkese uyuzum sanki

ya adam ne güzl bacagıyla gitar calıyo sen yapabılırmısın ?yoookk kıskanma medddoooo

Cins ya..Valla orda olsam kırıverirdim o bacağını

Valla ben karın kası yapmaya çalışıyom yapamıyom,adamı o yüzden de çok takdir ediyom,çok zor yav karın kası.
tabı kanka tivitüye desenki karın kası yap istemem benim şekerparem var der
Neeey !!
Tolinim yavrumm ben samantayı sevmireem hatun yatakta bile yedi ay yatak diyorum yattıkları yerde işte.
sevme kanka gel sende turabiyi sev turabi candır can
sende cönöööm

bibilimmmmmm

Evet ya,o dizideki rolle bütün o,ağzıyla kuş tutsa sevmem onu... Ünlülerin kızları da çok fena,erkek olsam hiçbirini almam.

Tolin pampa,tviti eksiledim.
bende eksiledim pampa ıkımız birden eksilersek kırmızılaşır o zamanda bize etki edemez

Evet ya,o dizideki rolle bütün o,ağzıyla kuş tutsa sevmem onu... Ünlülerin kızları da çok fena,erkek olsam hiçbirini almam.

O merveye uyuz oluyorum..Duygu yine bi derece..Şu futbolcu olan kızın da kazanınca tuhaf tuhaf hareketlerini sevmiyorum..Hepsi ayrı bi cins cidden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…