Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Biraz geç katıldım ama ben geldim :KK3:

Bu sene gıcık olduklarım çok fazla..Merve, sahra ve turabiye feci uyuzum:KK14:

Favorim yiğitEn Büyük KK

turabiyi cikaardi elenmeyecegini bildiginden oylama samantayla muge arasinda gecsin adil bi oylama olsun diye ne sacma fikir oylama esit cikmis diye illa iki kisi arasindami gecmeli anca tribunlere oynuyo yigit yemezler:KK37:

Hımm saçma olmuş Ertunga deseymiş Ertunga gidermiş Yiğit'in birinci olmasına sevindim Turabi omasında sanırım Turabiceler var ama bana çook itici geliyor davranışları :)

Biraz azalınca kişi tutarız şimdi ekip işi başarıları ama bu sene bayan kazansın ya erkeklerin oy potansiyeli fazla diye one çıkıyorlar merve çok hırslı hakkı yani alirsa
bilmem kizlar alir mi ki oylamaya bagli hersey :KK53:
Biraz geç katıldım ama ben geldim :KK3:

Bu sene gıcık olduklarım çok fazla..Merve, sahra ve turabiye feci uyuzum:KK14:

Favorim yiğitEn Büyük KK
yigit turbune oynuyo med bosver onu :KK53:

benden sana hediya var kanka beğenilerine bakarsın artıkın:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sana her rastladigim yerde eksiyi basacam tölün görürüsün ucuracam o kusu :KK53::KK53:

Mıncıklarım seni :KK22:

Ne itici bi cinstir o öyle ya.
Karşımda öyle k.ıçını başını bana oynatacak, valla o açlıkla uçan tekmeyle atlarım üstüne. Yine ünlüler iyi tahammül ediyor.

Ben Tolga'nın ağzını yarım metre açmasına uyuz oluyorum.

Mıncıklarım seni :KK22:

Ne itici bi cinstir o öyle ya.
Karşımda öyle k.ıçını başını bana oynatacak, valla o açlıkla uçan tekmeyle atlarım üstüne. Yine ünlüler iyi tahammül ediyor.

ya adam ne güzl bacagıyla gitar calıyo sen yapabılırmısın ?:KK52:yoookk kıskanma medddoooo:KK53::KK53::KK53::KK53:

X