Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

tabi kanka burdakiler heyecan arıyo ama yemezler:KK33::KK33::KK33:

sana demedim onu alttaki bibime dedim sen tövütüsün:KK37::KK37:

tabi kanka tiviti 1.50 boyunda 135 kilo tabıkı cekemez:KK33::KK33::KK33:

burdakiler işi bilmiyor yavrum ya :KK1: hele tiviti heeeç bilmiyor :KK1: ne anlar o heyecandan :KK1::KK1::KK1:

Turabiyle sahrayi nasıl destekliyorsunuz.bi kere davranışları hiç etik değil. Saygisiz ikiside.kendi ekibindekilere bile negatif enerji yayıyorlar.yigit efendi gibi ama samimiyetine inanamadim henüz.unlulerin garip ve hırslı sevinme sebebi Sahra ve turabiye kapak olayı bence

yapmaaaaa acı bize üzül bize :KK52::KK52:

at kanka at gözümüz gönlümüz açılsın :21::21::21::21: tivitü dayanamadı kaçtı:KK1::KK1::KK1:

Ar yu rediiii??? :KK1::KK1:

$1524636_839328339416721_1579268863_n.jpg

ödül oyununu gönüllülerin kazanmasını istedim ama Yiğit'in gücüyle.Turabi haketmese de:KK47: açlar sonuçta ama olmadı,ünlüler kazandı.Orda da Tolga'nın üstüne çok gidiyorlar.Nerde birinin sesi yükselse kesin yine Tolga'ya çatacak diyorum.Ancak güçleri ona yetiyor kendilerince..

Turabi ile Sahranın kafalarını birbirine sürtüp kıvılcım çıkarmak istiyorum...

Serenay ın kazandıktan sonra ki ben dişi aslanım diye böğürmesine hususunda ne düşünüyorsunuz :KK14:

Tolga yı yaprak dökümünden kıldım ama ikide bir onu günah keçisi ilan etmeleri onunda efendi yaklaşımı bende olumlu bir etki yaptı. Ama azıcık şımardı sanki. Acıların çocuğu gibi dolanıyor...

Turabi ile Sahranın kafalarını birbirine sürtüp kıvılcım çıkarmak istiyorum...

Serenay ın kazandıktan sonra ki ben dişi aslanım diye böğürmesine hususunda ne düşünüyorsunuz :KK14:

Tolga yı yaprak dökümünden kıldım ama ikide bir onu günah keçisi ilan etmeleri onunda efendi yaklaşımı bende olumlu bir etki yaptı. Ama azıcık şımardı sanki. Acıların çocuğu gibi dolanıyor...

Ağzına yerdeki kumları doldurasım geldi.:KK47::KK47:

X