Sürtünmeyle zar bozulurmu

Kendinizi asla bu konuma düşürmeyin ondan daha çok sizin kendinize saygınız önemli ve kimse bu saygıyı çiğnememeli.
Konustum vazgecti öyle bisey yapmicam evlenince anlarim zaten ne oldugunu ozaman hesaplasiriz dedi

Evet o an kan gelmedj zaten eve gidince geldi biraz fazlaydi sanirim baskiyi cok uyguladi o an tahris oldu sonra lafi cevirdu gerdekte anlariz ne oldugunu gitmicez teste dedi

Evet haklisin simdi lafi ceviriyor evlenince anlarim illaki ozaman görüsuruz dedi
Allah aşkına, bununla evlencen nolcak? Bakire olduğunu kanıtlayacan nolcak? 5 bilezik takacak koluna, onu da daha sonra binbir bahane ile sıyıracak kolundan zaten. Yakma başını.

Yani onunla yap sonra desin bekaret testi yok daha neler. Böyle saçmalık mı olur ya . Bu arada kuzum benim ilk gecemde zorla bozuldu artık orasını sen anla

Yani onunla yap sonra desin bekaret testi yok daha neler. Böyle saçmalık mı olur ya . Bu arada kuzum benim ilk gecemde zorla bozuldu artık orasını sen anla
O derece zor bozuluyo yani bende kuruntu oldu hani kan gelmisti korktum acikcasi

Bekaret testi mi, öyle bir test mi varmış

Sizde durağan akıl falan mı var? Bu ne demek anlamıyor musunuz?
Evlenince de başkasiyla beraber oldun şeklinde suçlamalar yapmaya müsait bir yaratık.
Bence adamın parası var. Lütfen öyle olsun hatta. Bu adam başka türlü çekilmez, çekilemez.

İsterse Koç sülalesinden olsun. Çekilir mi ya? Akilsiz kız hala yazıyor ona, sorgulamıyor, tekmeyi basmıyor.
Jandarmaymış ahsh. Takacağı 10 burma, bir set. Sonra araba alacam diye alıp bozduracak onları da. Kendi göreve giderken kadın başına tek duramazsın diye anasının başına atacak huzur vermeyecekler analı oğullu. Abi çok var bunlardan, neden boyun eğiyorlar şöyle vasat altı tiplere anlamıyorum.

Eskiden yoktu bu. Ordunun içinde çoğunlukla aklı başında insanlar vardı. Evlendikleri kişiler de zeki, eğitimli, kültürlü kadınlardı. Şimdi asker polis eşi olmak statü katıyor bazı evvel akıllılara. "Polis kocam var kıskanmayın allah olmayanlara da versin amin" yazanı gördüm. Evde insan yerine konmuyor ama kocasının polis gömleğini ütülerken orgazm oluyor.

tam iliskimde kanamam olur degilmi peki neden baktigimda kenarlari centikli gibi parca parca duruyo ki
Anam bak hele çentikli he ay adamın büllüğünü valla yutar senin vajinan.
Adamın verilmiş sadakası varsa kaçsın senden.

Ya fake olurda, arkadaşım biraz yaratıcı olun, googledan bak bak hikeye kur gel konu aç.

Ben zaten iki üniversite mezunuyum saglıkçiyim reklam isiylede uğraşiyorum egitimliyim yani

Bekaret testini yeni duyan bne
Gitme o toplara öyle insanla evlenilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…