Sürtünmeyle zar bozulurmu

Tabi ki bozuldu, geçmiş olsun

Bekaret testine gidelim diyen adamlamı evlenceksiniz ?

Millet girerek zor bozuyo sizin girmeden nasıl bozuldu onu anlayamadım
Kızlık zarı 1~2 cm içerde olan birşey

Donla bozulan kızlık zarı.
İnan ki biz normal yolla zorla bozduk sen donla kesin kez bozmuşsundur.

Bak bişey söyliyeyim mi aramızda kalsın, hiç bisiklete bindin mi. Bisiklete binmek kesin bozuyor kızlık zarını.

Bu adam seni almaz nikahına benden demesi…

Sonra kk’da ablalarım demedi deme…

Millet girerek zor bozuyo sizin girmeden nasıl bozuldu onu anlayamadım
Kızlık zarı 1~2 cm içerde olan birşey
Ya ben baktim vajinama böyle centikler aciliyo ıkıninca parcalanmis gibi ortada siyah bosluk var kucuk kuruntu yaptim

Ya ben baktim vajinama böyle centikler aciliyo ıkıninca parcalanmis gibi ortada siyah bosluk var kucuk kuruntu yaptim
o boşluk bebekte bile var. orası vajina girişi. Kızlık zarını dışardan bakarak anlayamazsın hele ki kimseyle tam ilişkiye girmemişsen. sürtünerek bozulma olmaz, muhtemelen tahriş olduğu için kanamıştır.

tam iliskimde kanamam olur degilmi peki neden baktigimda kenarlari centikli gibi parca parca duruyo ki

tam iliskimde kanamam olur degilmi peki neden baktigimda kenarlari centikli gibi parca parca duruyo ki
Birden fazla vajina ve kızlık zarı çeşidi var. herkesinki aynı değil. ki penis ucu dahi vajinaya girdiğinde kızlık zarını yırtmayabiliyor bazen. Kızlık zarının yırtılması için tam birleşme gerekli. Google'dan bak kızlık zarı çeşitlerine hepsi birbirinden farklı. Bakiresin, korkma.
Ama böyle biriyle beraber olmak ilerde senin için büyük sorun olabilir.

Sürtünme yoluyla kızlık zarı hele çamaşır varken asla bozulmaz. Belki çamaşıra sürtünmeden dolayı deride tahriş ve kanama olabilir.
Kızlık zarı zaten ortasında boşluk olan çentikli bir yapıda. Tamamen kapalı bir zar değil eğer tamamen kapalı olsaydı regl olduğunuzda rahimden gelen kan dışarı akamazdı.
Sizin aynadan bakarak anlayacağınız bişey değil kızlık zarı.
Ama sevgiliniz sizi ne hakla götürür bekaret testine. Aklınca eğer zar yırtılmışsa tamamen birleşme olsun sonra da ayrılıp gider sen zaten önceden bakire değildin diyip. Sevgilinizi derhal terk edin bence

Kendinizi asla bu konuma düşürmeyin ondan daha çok sizin kendinize saygınız önemli ve kimse bu saygıyı çiğnememeli.

Gül goncası gibi genç kızlarsınız kendinizi nasıl böyle adamlara layık görüyorsunuz? O kim oluyor ki evlenmeden evvel bekaret testine tabii tutuyor, aklınız yerinde mi? Derhal bırakın bu herifi, evlenmek gibi bir hata yapmayın. Sürtünme, zar derdinde misiniz bir de? Bu tabloda sorulması gereken soru bu mu?

Evet haklisin simdi lafi ceviriyor evlenince anlarim illaki ozaman görüsuruz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…