Sürpriz Gebelik!

Fei_Lian

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
253
2
Normalde düzensiz regl olurum... bu ayda 20 gün kadar gecikmişti... önemsemedim. çünkü daha önceki gecikmeleri hep hamilelik sanmıştım... neyse... sonra test yaptım bi baktım 2 çizgi... hemen hastaneye kan testi yaptırdım... orada da 16300 küsürlü bi sonuç çıktı...
henüz dr gidemedim... en kısa zamanda gidicem tabii... ama üyelerden tecrübeli olanlardan fikir edinmek istiyorum... 16300 küsürlük hcg sonucuna göre kaç haftalık olabilir? sonra folik asit için geç kalmış olabilir miyim?

teşekkür ederim loveli...
aslına bakarsanız çok çekincelerim var... çünkü sigara da kullanıyordum... ve öğrendiğim gün bıraktım... bişi olur mu diye çok çekincem var...

Normalde düzensiz regl olurum... bu ayda 20 gün kadar gecikmişti... önemsemedim. çünkü daha önceki gecikmeleri hep hamilelik sanmıştım... neyse... sonra test yaptım bi baktım 2 çizgi... hemen hastaneye kan testi yaptırdım... orada da 16300 küsürlü bi sonuç çıktı...
henüz dr gidemedim... en kısa zamanda gidicem tabii... ama üyelerden tecrübeli olanlardan fikir edinmek istiyorum... 16300 küsürlük hcg sonucuna göre kaç haftalık olabilir? sonra folik asit için geç kalmış olabilir miyim?
slm canım bende 6 haftalık hamileyim sonucumda 9 aylıga kadar degerler yazıyor sen ortalama 7-12 hafta arasısın bununda ortasını bulursak 10 haftalık yani 2,5aylık oluyor hayırlarla kucana alırsın inşallah:CüvCüv::CüvCüv:

Canımcım...Hayırlı olsun bebişim...İnşallah sağ salim kucağına alırsın..Bu arada son regl olduğun tarihin ilk gününden itibaren say..Bebişin ne kadarlık olduğunu hesaplıyabilirsin..Tekrar hayırlı olsun..

seni de tebrik ederim canımcım... güzel dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim...
Her msj da heyecanlanıyorum... en kısa zamandan dr a gitmem gerek anlaşılan... neler yapmalıyım, her şeyi öğrenmeliyim...

2 gündür var süheyla86...

ranatuz'a cevaben; hayatım benim regl düzensiz olduğu için üstüne görmüş olma ihtimalimde olabilir düşüncesimdeyim...

seni de tebrik ederim canımcım... güzel dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim...
Her msj da heyecanlanıyorum... en kısa zamandan dr a gitmem gerek anlaşılan... neler yapmalıyım, her şeyi öğrenmeliyim...
teşekkürler canım ben adetimden bir gün sonra gitmiştim vitamin hapı ve folik asit takviyesi verdi ilk üç ay çok önemliymiş ilk bebeğinmi olcak

evet canım ilk bebişimiz olacak... plansız ve çok süpriz oldu... o nedenle şaşkınım bu aralar... :: :)

çok güzel bir duygu degilmi bende 1 yıl önce düşük yaptım bekliyordum ögrenince çok mutlu oldum inşaallah tamamına erdiririz rabbim herkese versin:emir_bebek:

X