Sürekli kavga ediyoruz

Sen beni elestirecek tipte misin dediginiz adamla niye evlisiniz? Sevseniz cirkin gelmez çünkü, o cümleyi kuramazsiniz, guzel görürsünüz cirkin olsa bile. Ikincisi ise size bu muameleyi gosteren biriyle neden halâ evlisiniz?

Yontulmuş odun alsaydınız bu sorunları yaşamazdınız. Karakteri buysa değişmesi için sihirli değnek gerekiyor. Zamanla bağışıklık kazanırsınız diye düşünüyorum.

Göğüslerine küçülünce iyiı olduu diyen adama keşke seninde biraz pensin büyüse diyinapışıp kalsın

Hani bazı kişiler vardır, standartlara uygun yakısıklılıkta değildir. Standartlara göre… ama benim için tabiki öyle değil beğenerek severek aşık olarak evlendim… canı acısın diye öyle cümleler kurdum. Belki onunda canı acırsa yapmaz diye ama faso fiso işlemiyor adama…
Bu muameleyi gösteren adamla şu yüzdrn birlikteyim, aramızda tek anlaşamadığımız konu bu… düzeltebilir miyim? Diye konu açtım.

Bazi kadinlar odun seviyor ve o odunu alip bastan yaratma hevesinde oluyor. Sonra ben cok emek verdim diyorlar. Siz bu kadinlardansiniz. Seviyorsunuz boyle tipleri demek ki.
Valla hiç öyle düşünmedim odunda sevmem.
Yontmayıda düşünmedim hiç. Evlenmeden önce böyle değildi. Evlendikten sonra adam tuhaflaştı.

Bence düzelmez, sizi daha da asagiya cekecek ve zamanla siz de onun söylediklerini gerçek diye kabul edip kendinizden nefret edeceksiniz. Gereği yok, size premmses gibi davranacak birini bulmak, bunu egitmekten kolaydir.

"Düşün bu özelliklerimle bile seni ona katlarim da yine aşk bu , seni sevdim ." diyin. Ot degil de b.k olduğunu anlar belki.

Sen benım m.... Mu ye de. Ucube de. Ama işte eşin. Alınmamaua bak. Yanı onunla bı olma unutsun. Çocuklara yapıyolar ya çocuk küfür etmeyı ogrenıo tepkı vermedıgımızde unutuyor ya. Oda kenfı cırkınlıgını öle bastırıo ezik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…