Sürekli bitirelim diyen, ayrı ev kurmayan eşim, siz olsaniz ne yapardiniz ?

Bence yakında aılesı arar yada bırısı .. sizde evinize dönersiniz
Cokta şeyyapmayın !!!
Yok ailesi aramaz bu kesin annesi zaten beni istemiyor. Babasi da gidersen bidaha dönemezsin dedi bende tamam dedim :KK70:

Kendisi de zaten umrunda olduğunu sanmıyorum arayacağınıda sanmıyorum umarım aramaz. Beni arasa da iki çift laf söylesem dediğim zamanları geçtim. Herkes yerinde mutlu olsun. Donmeyi düşünmüyorum arkadaşlar. En kısa nasıl toparlar güçlü olurum derdim o

Kv cocuga falan bakmazdı da, eşim hiç bir zaman çalışmama izin vermedi.
Çalışmak için eşten izin beklemeyin artık. Şu yorumu görünce sinirleniyorum. Herifler sizinle top gibi oynamak için izin vermiyorlar zaten. Normalde sizin yaşınızda birinin iş düzeni ve parası olması gerekiyordu...

Evet bunları duymak beni daha çok cesaretlendiriyor
Umarım boşanırsın. İkide bir sıkıldım,ayrılalım diyen bir adam var karşında. Çocuk oyuncağı mı bu iş? İnsan ne kadar bunalsada böyle konuşmaz. Üstelik nefes alsan batar hale gelmiş adama. Sürekli iğnemeler,laf sokmalar çekilecek iş değil.

Çalışmak için eşten izin beklemeyin artık. Şu yorumu görünce sinirleniyorum. Herifler sizinle top gibi oynamak için izin vermiyorlar zaten. Normalde sizin yaşınızda birinin iş düzeni ve parası olması gerekiyordu...
Evet ilk evlendigimiz yıllar böyle değildi evet çalışmama izin vermiyordu karışıyordu vs ama ben sesimi cikarabiliyordum bana her istedigini yapmasina izin vermiyordum sonra aman biraz alttan alayim evliligim duzelsin diye dusundum baktim ki ben alttan aldikca ne sevgi ne deger ne saygısı kalmadı çünkü kaybetme korkusu bitti. Şu hayattan öğrendiğim en önemli şey kimseye uyum sağlamak için kendinizden odun vermemeniz gerektiği.
Umarım boşanırsın. İkide bir sıkıldım,ayrılalım diyen bir adam var karşında. Çocuk oyuncağı mı bu iş? İnsan ne kadar bunalsada böyle konuşmaz. Üstelik nefes alsan batar hale gelmiş adama. Sürekli iğnemeler,laf sokmalar çekilecek iş değil.
Evet bana diyor ki sen 50 kere de evlensen 50 kere bosanirsin kadın erkek eşittir diye feminist dusuncelerimle evli kalamazmisim kadın erkekten geri olmalıymış:KK70:

Umarım bundan sonraki hayatınızda evladınızla birlikte mutlu ve huzurlu günleriniz olur.
Sizi sevmeyen, mutlu etmeyen herkesi hayatınızdan çıkarın. Bu hayata bir kez geliyorsunuz. Böyle insanların totosunu kaldırmaya gerek yok.
Anladığım kadarıyla ailenizde destekçi size ne güzel. Hiç o kişiyi düşünüp moral bozmayın.

Evet bana diyor ki sen 50 kere de evlensen 50 kere bosanirsin kadın erkek eşittir diye feminist dusuncelerimle evli kalamazmisim kadın erkekten geri olmalıymış:KK70:
Iyyy hödüğe bak ya. Ya bacım sen çok aradın mı bu öküzü? Gözünü seveyim boşan. Böyle herifle ömür mü geçer?

Bu kadar yil bosanmadiginiza yanin. Bu ayiyla daha fazla ugrasmayin ve BOŞANİN.
Evet öyle yapacağım
Umarım bundan sonraki hayatınızda evladınızla birlikte mutlu ve huzurlu günleriniz olur.
Sizi sevmeyen, mutlu etmeyen herkesi hayatınızdan çıkarın. Bu hayata bir kez geliyorsunuz. Böyle insanların totosunu kaldırmaya gerek yok.
Anladığım kadarıyla ailenizde destekçi size ne güzel. Hiç o kişiyi düşünüp moral bozmayın.
Tabi ki alışkanlıklar oluyor. Ayyy hiç aklıma gelmiyor yaaa desem çok yalan bir cümle olur ama genelde bana yaptığı kötü şeyler aklıma geliyor ama ben artık onlarında gelmesini istemiyorum

Iyyy hödüğe bak ya. Ya bacım sen çok aradın mı bu öküzü? Gözünü seveyim boşan. Böyle herifle ömür mü geçer?
Kaderime scayim arkadaşlar. Ama herkes kaderini kendi belirler deyip evlilik piyasasından çekiliyorum yeni yarışmacılara başarılar diliyorum. Umarım bekarlık bana sultanlık olur teşekkürler.

Ya öyle işte bu kafayla 10 koca boşarmışım ben

Kaderime scayim arkadaşlar. Ama herkes kaderini kendi belirler deyip evlilik piyasasından çekiliyorum yeni yarışmacılara başarılar diliyorum. Umarım bekarlık bana sultanlık olur teşekkürler.

Ya öyle işte bu kafayla 10 koca boşarmışım ben
Umarım caymazsın ya gerçekten çok isterim bu adamdan kurtulmanı

X