sürekli abur cubur yeme

Bende bu aralar enerjim dipte gerginlik vs beslenme kaynaklı olduğunu mu düşünüyorsunuz
Benim öyle oluyor ya.
Karbonhidrat çok gerginlik yapıyor mesela, pms'de gibi dalaşıp duruyorum herkesle.
Bitkisel ağırlıklı beslenme hem bedene hem ruha şifa gibi geliyor bana.
Enerjiyle zaten direkt ilgili, kan şekerini oynattıkça enerjimiz tükeniyor.

Tatlı krizi vücudun şeker düzeyini normale çekme cabasidir aslında. Bırakın biraz krize girsin. Bu aşamada. Uber marka atıştırmalıklar da o hissi gideriyor. Hem içeriği temiz. Ya da biraz muza tarçın ekleyip yemek. Ben bugunlerde sabahları 7 zeytin 1 incir yiyorum aç karnına (hazır olanlar değil meyve olarak) . Tüm tatlı isteğimi yok ediyor. Uzun süre açıktırmiyor ve bol su iciriyor.

Benim öyle oluyor ya.
Karbonhidrat çok gerginlik yapıyor mesela, pms'de gibi dalaşıp duruyorum herkesle.
Dimi bende böyle düşünmeye başladım. Bi garip halim için yarın doktora gidiyorum randevu aldım bi kan vereceğim bu saçma sapan durumun sebebi ne acaba

Benim öyle oluyor ya.
Dimi bende böyle düşünmeye başladım. Bi garip halim için yarın doktora gidiyorum randevu aldım bi kan vereceğim bu saçma sapan durumun sebebi ne acaba

selam kızlar..
bu aralar o kadar çok canım abur cubur istiyor ki çok oburum ama aşırı derece anlatamam.. başta pms dönemi dedim geçiştirdim ama reglden sonra da devam ediyor ben sürekli bir şeyler yemek istiyorum. bu hem sağlıksız hem de zayıf değilim zaten kilo alıcam iyice. sporda konuşurken herkesin bu dönem böyle olduğunu falan söyledi hocam sizde de var mı bir buçuk aydır falan böyle bir durum
23 gündür rafine şeker ve paketli ürün yemiyorum. 5.5 kilo verdim sevgiler 😁

X