Şüphe şüphe şüphe.

Pinkyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
196
29
Selam kızlar. bir derdim var evet. Fikirlerizi almak istiyorum.

2 yıldır süren ilişkim var nişanlımla. tanımanız için biraz anlatmam gerekirse ilk günden beri peşimden çok koştu çok aşığım diye diye. zor ısındım ama yılmadı bana çok zor kavuştu diyebilirim. ben de ne kadar iyi, evlenilecek birisi olduğunu gördüm aşık oldum.
en başından beri asla bir dediğimi iki etmez, sürekli hediyeler, çiçekler alır, romantiklik bakımından sanki o kızdır ben erkek, güzel sözler yazar, sosyal medyaya resimlerimizi de koyar, çok güzel bir evlenme teklifi yaptı, evlenelim evlenelim diyen en çok oyduzaten, hasta oldum her gün yanımdaydı elimi hiç bırakmadı iş aralarında bile yanıma uğradı VS.

çok güvenirim aslında ona hiçbir yalanını görmedim 2yıldır Allah biliyor. hatta arkadaşlarla bir otele, eğlence mekanlarına gidilmişti iş nedeniyle, ben yoktum ama bir kız arkadaşım vardı geldiğinde 'pinkyy bravo valla x in kafasını kaldırıp o kızlara baktığını görmedim çok güzellerdi ben bile baktım ama o hep senin adını sayıklıyordu hiçbir yanlışını görmedim bravo' dedi. kendisi için de çok yakışıklı olduğunu söylerler. Bunları birazcık olsun tanımanız için anlattım.

şimdi olaya geliyorum. kızlar o benim telefonumu hiç kurcalamaz zaten. Ben de çok nadir bakarım. bir kızdan mesaj gelmiş whatsappına kız buna bikinili resmini atmış. bunu gördüm delirdim. telefonu bırakıp gittim peşimden geldi aşkım saçmalama sandığım gibi değil diye. delirdim bu kız neden resmini atıyor dedim. Aşkım vallahi billahi sandığın gibi değil ben istemedim resim falan dedi. Kız da görseniz afedersiniz ama o. tipli ergen gibi bir kız. Ben bağırıp ısrar edince söyledi, 'aşkım yemin ederim ilgim yok kızla. bana mesaj attı çok yakışıklısın yazmak istedim diye. Ben hayır nişanlıyım dedim, o da zaten benim amacım ciddi değil yatmak istiyorum dedi yemin ederim nişanlıyım dedim resmini attı emin misin diye' dedi. vallahi billahi diyor sandığın gibi değil güven bana diyor. Ben de neden cevap veriyorsun engelle geç dedim aşkım ne bileyim boşluğuma geldi nişanlıyım yazdım zaten diyor. sonra sohbeti sinirle silmişti, aptal kafam sohbeti sildim işte keşke silmeseydim görseydin dedi.
kafama çok takılıyor yemin ediyor bir şey yapmadığına ama deliricem kızlar ya nasıl emin olurum, kimse yapmaz diye bir şey yok bu dünyada. bilmiyorum günahını mı alıyorum Kanıt istiyorum ama yedekleme de yok telefonunda. nasıl takip ederim konuşmalarını yazışmalarını ne yapayım insanın aklına evdeyken napıyor birileriyle yazışıyor mu acaba diye geliyor bir akıl verin lütfen :KK43:

aynı sorular sorulmuş güncelleme:

sohbeti silip resmi neden silmemiş diyenler var, sohbeti sinirle sildi ama resim otomatik galeride kaldı. kızın resmi dudaklarını şişirmiş büzmüş öyle bir tip.

bir iş hattı yok maalesef verilemiyor.bir bina içinde çalışmadıkları için ulaşılabilmeleri için evrağa kendi numaraları yazılıyor. ayrı bir cep telefonu-numarası falan da kimseye vermiyorlar maalesef . kız da iş dolayısıyla görmüş nişanlımı ve evraktan numarasını bulup ulaşmış. Çok beğendim seni yazmak istedim demiş.

sohbet silinince numara da gitti. ulaşabileceğim bir yer yok, tanımıyorum yemin ediyorum adını soyadını bile bilmiyorum diye yemin ediyor. tekrar mesaj atarsa söz veriyorum haber vercem konuştururum ben seni aldatmadım yemin ediyorum diyor.

ayrıca yazmayı unutmuşum, Nişanlımın yüzüğünü değiştirmek için kuyumcuya vermiştik. bu yüzden parmağında yoktu bu olaylar olduğunda. kız bana ondan rahat yazmıştır diyor, o yüzden nişanlıyım dedim yüzüğün yoktu zaten ben ciddi bir şey istemiyorum dedi diyor. bu olaydan sonra ben gidip alacaksın o yüzüğü dedim tamam dedi gitti aldı tekrar takmaya başladı.

16.sayfa güncel

Son düzenleme:
Ben başlangıçta böyle bir şey görsem midem bulanırdı... ve o yüzüğü atardım... zor güvenen biriyim zaten,bir ömür o soruyla yaşayamazdım..
Nişanlının numarasını nerden bulmuş ki hem,nişanlından o yüzü bulmasa o fotoğrafı atamazdı ..

Ben başlangıçta böyle bir şey görsem midem bulanırdı... ve o yüzüğü atardım... zor güvenen biriyim zaten,bir ömür o soruyla yaşayamazdım..
Nişanlının numarasını nerden bulmuş ki hem,nişanlından o yüzü bulmasa o fotoğrafı atamazdı ..

yok yüzle alakası yok cnm, iş gereği bunlara ulaşılabilmesi için numaraları yazılıyor evrağa ordan almış zaten.

hayır sohbeti benleyken sinirle sildi. resim galeride kaldı.

hayır sohbeti benleyken sinirle sildi. resim galeride kaldı.
Anladim.
Bu konuda yapabileceginiz uc secenek var.Sevgilinize güvenip olayı unutacaksiniz, güvenmeyerek iliskiye devam edip hem ona hem kendinize hayati zehir edeceksiniz ya da güvenmiyorum diyerek iliskiyi bitireceksiniz.

Kıza mesaj yazın birlikte.
“Senin kim olduğunu çıkaramadım numaramdan bu resimden önce yazıştıysak yazışma geçmişimizi ss olarak yollar mısın?”
Hem o kiza karsi kendini alcaltmis olur hem de kiz eger kotu niyetliyse sevgilisinin fotoğrafını indirir baska bir telefon numarasının profil resmini sevgilisinin fotoğrafını koyarak kafasına göre yazisma yapar. Bu yöntem de güvenilir değil.

Belki yapmamıştır evet ama ahh o şüphe yok mu insanın içini bir türlü rahatlatmayan.. çok güvenilir beni seviyor diyorsun madem bence bitirmek için acele etme ama süründür bir süre ki bidaha cesaret edemesin..

yok yüzle alakası yok cnm, iş gereği bunlara ulaşılabilmesi için numaraları yazılıyor evrağa ordan almış zaten.

Bu konuyu unutup nişanlına eskisi gibi güvenebileceksen devam et, ama hep bununla yaşayacaksan çok yıpranırsın.. kanıtla bana o zaman de. O kıza mesaj felan atsın senin yanında ne bileyim geçmiş konuşmalarını göndermesini istesin..

İşte kızlar numara olsa bir şekilde kanıtlanır. Tanımıyorum ya, sildim sohbeti numarasını nerden bileyim nasıl kanıtlayayım diyor.

Konu sahibi wp baknca görmüş, yazdığından bunu anladım.
Hadi galeriye atsın bunu bilmeyen insan mı var, oradan da silsin.
Hiç masum değil bence

yok yanlış anlaşıldı sanırım. sohbeti de silmemişti zaten, ben görünce sinirlenince tanımıyorum valla diye sildi resim kaldı. sonra da keşke silmeseydim o sinirle dedi.

İşte kızlar numara olsa bir şekilde kanıtlanır. Tanımıyorum ya, sildim sohbeti numarasını nerden bileyim nasıl kanıtlayayım diyor.

Bence konuyu çok uzatmayın aranızda..adam haklı kanıtlayamaz..ayrıca densiz kadın çok..belki biri bilerek eskorta numarasını vermiş bile olabilir aranızı bozmak için.

X