Süper annelersiniz

bebek cinsiyeti diyetinin orjinali ilk fransiz bir dr yazmistir ama bazi yerlerde alkali olmak lazim deniyor bunu cok arastirdim en az 6-7 dr dolastim mesele alkali olmak degil hamilelik oncesi vucudda bol miktarda potasyum sodyum olmali dediler turkiyede bu diyet listesi degisiklige ugramis samira ispanak ve yesil yaprakli sebze ve salata yazmisti bunlar bana yasakti diyeti 4 aydir yaptim dusuk sonrasi biraz aksattim ama turkiyede 3 arkadasim denedi ve 3 ude oglu oldu cok sevindiler
saol canim dieti yazdigin icin.acaba türkiyedeki arkadaslarin yesil sebzeler yediler mi??biliyormusun onlarindami ikiser kizlari var di??benim büyük 5 yasinda ufaklik 10 aylik yasim 31 re girceyim nasip olursa.benim buyük kizim birde erkek kardes istiyorum diyiyor ama??Allah verirse verir diyiyorum insAllah hepimize gönlümüzdekini verir?ben ama seneye falan nasip olursa düsünüyoirum.sizi takip ederim insAllah hepinizden güzel haberlerinizi duyar ve sevinirim sizin icin

vay be insanlar ne dolandirici oldu yaa. bende almaya niyetlendim takvimi birkac kere ama sartlar izin vermedi. hayirlisi boyleymis dedim oturdum m...cimin ustune. benim de tek bildigim yontem olan Shetlles'la diyeti deniycem artik bundan sonra.
gulnisa insallah tutmustur canim senin. o kadar emek vermissin...

evet canim malesef ben samira gibi zeki degilim satin aldim once 1 aylik burdan siparis verdim cek gonderdim 49 euroydu cek yatirildi ama takvimim gelmedi yani dolandirildim sonra baska yerden istedim odeme yaptim haftalarca gelmedi ondanda umidimi kestim korunmasiz iliski oldu hamile kaldim takvim de 7 hafta sonra geldi hayirlisi derken dusuk yaptim tekrar sil bastan basladi hersey suan beklemedeyim birkac gun sonra test yapicam
gemis olsun canim düsük yapmissin birde dolandirilmissin Allahindan bulsunlar.

herkese selam k8ızlar.a.s.
bende geçenlerde öğrendim paylaşmak isterim.içtiğimiz sular varya pet şişede yada damacanalarda satılan.eğer bakabilirseniz bu suların ph ölçüsüne bakın.mesela bugün bi markanın üstüne baktım ph 7.0 yazıyo.ve bu 10a kadar olabiliyomuş.bu sular sürekli içme suyu olarak kullandığınızda vucutda ph seviyenizi ayarlıyomuşa.s
ekek bebek isteyenler ph ölçüsü yüksek suyu içme suyu olarak sürekli tüketmenizde fayda varyerimseniben

ahh cnm ahh ben bvisey duydum geri cekme yontemiyle buyuk ihtimalle kiz olurmus
bu nekadr dogru tartisilirr
yandim ki ne yandimm
kiza hazirliyorum kendimi

aman orkidem inanma böle şeylere.ben bi damla bile ziyan etmedim kısım olucak:roflol:
kesinlikle reseptör olayı yani yumurtanın + - sperm çekim gücü var buna inanıyorum bena.s
o kadar sperm yumurtanın etrafında toplanıyor ve yumurta sadce bir tanesini içeri kabul ediyo.yoksa tüm spermler içeri girebilirdi dimi.yani yumurta meleğini seçiyor.ister reseptör çekim olayı de ister allahın taktiri de.a.s

eyvvaaaaaahhh aman allahim ayni seyi bende yaptim arkadaslar bu nekedar dogru :1shok::lutfen bilginiz varsa yazin napicam simdi bende kendimi kiza hazirlayayim bari yada elifnaz tatlim sen bir an once once hamile kalsan kiz istiyordunya senin erkek olursa degistirsek diyorum sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ben niye cirpiniom oleee
kiz bi arastir dogrumu yaa bide notr gunume denk geldi seninn demi

hosgeldin incilikiz ne tatli ismin.hadi hayirlisi canm sanada insAllah tutar ne güzel giddikce fazlasiyoruz kizlar ne mutlu bizlere

eyvvaaaaaahhh aman allahim ayni seyi bende yaptim arkadaslar bu nekedar dogru :1shok::lutfen bilginiz varsa yazin napicam simdi bende kendimi kiza hazirlayayim bari yada elifnaz tatlim sen bir an once once hamile kalsan kiz istiyordunya senin erkek olursa degistirsek diyorum sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

hah agzina saglik. hadi bundan sonra kimse dert etmesin. degisiveririz bebekleri olur biter.a.sa.s

ay olmaz oyle sey yaaa. iyice kafayi bozduk valla biz bu isle. olurmu oyle yonteme gore cinsiyet. yani spermlerin hizini falan dusunursen anlam yapiyor ama...yok yok olmaz oyle sey.

orkidem bretagne bolgesindeyiz kiyidayiz 3 arkadasim 2 sinin 2 kizi vardi digerini 1 kizi diyeti ve karbonatli dus derin ve seyrek iliski denediler yumueta takibi yaptilarmi bilmiyorum diyete cok dikkat ettiklerini biliyorum
gülnisacigim takvimide almislarmiydi babychoicedan yada sirf diet karbonatli dusumu ve seyrek iliskiimi denediler???:eek:

Son düzenleme:
hah agzina saglik. hadi bundan sonra kimse dert etmesin. degisiveririz bebekleri olur biter.a.sa.s

ay olmaz oyle sey yaaa. iyice kafayi bozduk valla biz bu isle. olurmu oyle yonteme gore cinsiyet. yani spermlerin hizini falan dusunursen anlam yapiyor ama...yok yok olmaz oyle sey.
ah hemso ah birimiz erkek pesinde birimizde kiz.Allahdan birbirimize yardimci oluyorumz ne mutlu bizlere....sali pazarina sırnaşık şey gitdinmi bugün??

gelicek dimi, ay ne guzel soyledin yaa. gel opeyim bi kere Şeniz

zaten benim kaynos haciyi hocayi cok sever, o baktirmis. kizim olacakmis. fal oyle diyo artik ben ne yapayim.
insAllah bol bol süt ic valla ben cok süt severim ve 2 kizim var belkide ondan oldu kizlarim Allah uzun ömür versin canlarima

X