Süper annelersiniz

sende kesin hamissin canim dimi tutduramicayim derken bakmisin tutmus insAllah canim

orkidem sende yumurtlama günüdemi iliski oldu??yada sirf takvimim uyguladin??diet yapdin mi??ne istiyordun kizmi erkekmi??

canim ne yumurtlamasi
yaa ben diyip duruyordum yaa kizlar kilpayi kaciriyorum diye nasil uzuluyordum hatta dogum kontrol hapiyla geciktirmeyi bile dusundum ama sansa bak
ben erkek bebek istiyordum canim ama artik saglikli sihhatli eli ayagi duzgun olsun diyorum gonlumden sirf takvim gununda korunmasiz iliski oldu
acab gecmi yumutrtladim
yoksa tutma imkani kesinlikle yok farzet 15. gun yumurtlamis olsam 19 .gune kadar hic yumurtam yasarmi yaa
diyete gelince bundab uc hafta once falan hatta bir ay kdar
dahada uzun bir zaman icinde sut tavuk peynir asla yemsedim digerlerinden coook azar azar yedim
birde bol bol tuzlu seyler salata yemegimde tuzu arttirdim
maden suyunu bol ictim birde cookca muz yedim
hadi hayirlisi

Kızlar,

Aregeon nerde ya haberi olan varmı?Merak ediyorum inşallah bir aksilik yoktur.
Ben yarın dr a gitcem cok heycanlıyım en cokta su miyomdan ne cıkacak meraktan catlıycam nerdeyse.İnsallah onemli bişey değildir ve dr um yarın iğnemi verir.Heralde pzts salı iğne olurum.

asi kadin hadi hayrili olsun canim. hakikattne hamislerimiz`artiyor. Allah gonlune gore vermistir insallah

orkidem, banada hamissin gii geloyor ama umut vermek de istemiyorum aslinda. ama hamileligin adet gecikmesinden baska belirtileri de var. onlar nasil canim, varmi sende. yano gogus acisi, akinti, kasik agrisi, belagrisi falan iste

valla bende merak ediyorum Aregon'u. herhalde bulantilari cok hic gelmiyor buralara.

Ozlem, 20'lik disin icinde kalan parcasi 1 haftada falan atiyor kendini disari. ende de aynisi olmustu ve disin cekildigi yer kaoanmaya basladiginda kalan parca kendiliginden yukari dogru cikti. dr.'e gittim tabii yine ama sadece cimbiz gibi biseyle tutup disari cekti parcayi. onda zorluk yok yani.

ay duramadim ben gene test yaptim bugun. yok, ikinci cizgi falan yok. ama hic regl belirtiside yok. ne oluyor anlamiyorum yaa. akintida tamamane durdu. ayy deli olcam

kizlar yaa burda bir ara okumustum maydanoz suyu sokturur diye. yapsammi acaba. dusugede sebep oluyormus ama testlerim negatif hamile degilim herhalde. korkuyorumda ama olmadik birseye sebep olurum diye, Allah korusun

Orkidem Kız inşallah öyledir canım bak ne zaman ne olacağı belli olmuyor değilmi ben kendimden biliyorum çok uğraştım ama hiç ummadığım ve hastalık sorunu olan arkadaşlarım şimdi hamile Allahın elinde Rabbim ne zaman kime verir Allah Bilir.

Nuraycım ben çok kötüyüm ya konuyla alakası yok ama Kpss soru bankası ve eğitim notları indieyim derken resmen 700'ÜN ÜZERİNDE KONTÖR ücretlendirilerk dolandırıldım...ya ne yapacam ya ????

Sayın İlgili ;
Aveanın 0505 xxx xx xx Nolu Sxxxx xxxx Adına kayılı abonesiyim.
http://www.egitimfakultesi.com 'da Kpss Sınavı için herhAngi Bir döküman indirmeye çalıştığımda ve bunun için dosya indir linkine tıkladığımda http://www.ringofon.com-Ölçme Değerlendirme TARAMA ADRESİNDE AŞAĞIDAKİ GİBİ BİR İFADE beliriyor.
Ölçme Değerlendirme TARAMA
Dosyayı bilgisayarına indirmek için cep telefon numaranı gir ve İNDİR düğmesine bas!

HEAD GUN İLE SEÇMİŞ OLDUĞUN DOSYA BEDAVA!

Dosyayı bilgisayarına indirmek için cep telefonuna gelen KODU aşağıdaki boşluğa gir ve İNDİR düğmesine bas!

HEAD GUN İLE SEÇMİŞ OLDUĞUN DOSYA BEDAVA!

*Head gun içeriğini indirebilmeniz için hattınızın WAP veya GPRS'e açık ve WAP/GPRS ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.WAP/GPRS kullanım bedeli operatör tarafından ücretlendirilmektedir.Tüm servislerimiz için standart SMS tarifesi geçerlidir.Head gun ücreti 39 std SMS/78 kontördür.Bir CE Ltd.Şti.hizmetidir.Avea ve Vodafone altyapıları kullanılarak sunulmaktadır.Avea aboneleri için Müşteri Hizmetleri: 05557383700 Vodafone Müşteri Hizmetleri :02122769276Destekleyen Modeller
.......
HEAD GUN İLE SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ DOSYA BEDAVA ....DİYOR VE direkt İndir diyor .İlk önce head GUN 'E UYE OLUNUZ DİYE BİR İFADE GEÇMİYOR dosya indirmenin üyelikten geçtiğini söylemediği halde, beni indirmek istediğim her dosya için yeniden ve yeniden aynı şeye üye yapıyor ve böylece beni 700 'ün üzerinde ,faturama yansıtılmak üzere ,kontör ücreti ile ücretlendiriyor.

Malesef beni 7-8 kez aynı şeye üye etmeden ,bir uyarı göndermiyor. 05557383700 nolu telefonu aradığımda ise siz sadece 1 üyelik ile tüm dosyaları indirebilirdiniz diyor ve kontör iadesi yapamıyacaklarını belirtip ,bana göre yapılan bu hırsızlığı, hırsızlık olarak kabul etmiyorlar .Ayrıca nereye şikayet ederim, nasıl hakkımı ararım dediğimde istediğiniz yere edin hanımefendi diye karşılık veriyorlar.
Bu işi beni rahatlatacak şekilde çözene kadar uğraşacağımı belirtir ,Bana bu konuda en kısa zamanda yardım etmenizi rica ederim.

Valla Nuray yukarıdaki gibi bir mail attım ama bakalım ne olacak ya aynı hizmet için 7-8 defa üyelik yapılır mı ???

Ya ben farkına varamadım ki dalmışım ,nasıl ders çalışacam ,nasıl hamiş olcam ,nasıl huzur bulacam, vs ,vs derken ....Farkedene kadar iş işten geçti

merhaba samira.21.07.1971 doğumluyum.2007 yılının mart ve nisan aylarında hangi günler kıza denk geliyordu.bakabilirsen sevinirim.teşekürler

Samira, ilgilendigin icin tesekkur ederim. sogan suyu derken, sogani kaynatip onun suyumu yoksa hani rendelerken cikan sudan mi bahsediyorsun. eger iki uc gune kadar olmazsa denerim ancak.
bu sabah ilk defa olctum atesimi 36.7cikti. hic dogum konrtolde kullanmadim.

Merhaba arkadaşlar hastaneden dün çıktım, aşırı istifra sonucu serum tedavisi görmek zorunda kaldım, bebişimin durumu iyi çok şükür ama ben çok zor günler geçiriyorum , bir kaç gün içinde beslenmeye başlayamazsam tekrar seruma başlayacağız, bana dua edin arkadaşlar, bitsin bu mide bulantıları senağlama

aregon hosgeldin
canim bende hamileyim
sizin icinde duaciyim allah sizede nnasip etsin kiizlar
canim normalde takvim gununda kalmis olmam lazim cunku korunmasiz iliski ozaman oldu
sen ne gibi diyetler yapmistin ve ne kadar yaptin yazarmisin canimm

orkidem kesinlestmi artik. kesin hamilemisin simdi? hadi hayirli olsun. Allah gonlune gore vermistir insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…