Süper annelersiniz

keçi boynuzunu bizmi yemeliyiz acaba..... bide ben hamile kalamıyorum .... ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz...? LÜTFENNNNNNNNNNNNN.....!

hürremcim.keçiboynuzunun kürünü eşime içirdim üç ay.nasıl yapıldığını öğenmek isteren yazarım.sonra yumurtlama dönemi günaşırıyı kaçırmadık.ve bu bir sene sürdü.sıkıcı bir dönemdi ama:sm_confused:naparsın işte bebek hasreti.a.s.sonra adaçayı içtim.civanperçemi içtim.ve hamile kaldım şükür....bir sene dene.olmazsa yumurta takibi falan yaparız demişti dr.şükür gerek kalmadı.inşallah canım yakında hamöiş haberini alırımmmmyerimseniben

keçi boynuzunu bizmi yemeliyiz acaba..... bide ben hamile kalamıyorum .... ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz...? LÜTFENNNNNNNNNNNNN.....!
canım doktor ne dedi sorun ne? kimde? bence bikere yumurtalık kitleriyle yumurtladığın gün ilişkiye gir çift çizgi çıkınca 2 gün üst üste gir yani bu dönem çok önemli kadınların hamile kalabilme şansı bir ay içinde 2 gün en verimli gün bu günü tespit etmek önemli. + Bence eşinde bişeyler kullansın yani sperm artırıcı gibi yani keçiboynuzu ceviz, kuvvet macunu gibi şeyler. Birde piskolojikte olmasın dikkat et kendine rahat olmanda önemli. Birde benim bir arkadaşımda hamile kalamıyordu kaç doktora gitti piskolojik piskolojik en son bir doktora gitti hiçbişeyi yokken kürtaj işlemi uyguladı ona ve hamile kaldı rahminde yapışıklık mı ne varmış iyice temizlemiş doktor hemen hamile kaldı kaç sene boşuna beklemiş yani farklı doktorlar araştırmaktada fayda var. Ya inşallah hamile kalırsın arkadaşım 9senedirde evlisin hiç umudunu kaybetme Ne gerekiyorsa onu sonuna kadar yap nekadar süredir deniyorsun hamile kalmayı?

Allah gönlümüze göre versin arkadaşım ben de kendi kendime inşallah tutmamıştır diyorum nötr günde ilişki oldu .Bunu çok arzuluyorum Allah hepimizin gönlüne göre sağlıklı ve akıllı ve yakışıklı bebler versin
arkadaşım bende inanmazsın hemen gebelik etki göstermeye başladı böyle ilişkiye girdikten sonraki gün bile sol kasığım cızır cızır yandı sanki uykuya eğilimde başladı, göğüslerimde ağrı şişkinlik ucununda rengi değişti vede bel ağrısı vardı. Bende bukadar erken etki göstermez herhalde regl olurum diyodum ama hamileymişim. Sabredin, günlerinizi denk getirin girmeyin ya nötr günlerinde bu kadar odaklanmışken içinizde kalır sonra. Aregonun dediği gibi kızımız olsa dahi enazından denedik deriz içimizde kalmaz. Bunu diyebilmekte önemli ayrıca tutma ihtimalide var bakalım... 3.5 aylıkken öğreniriz belkide cinsiyetini şurda 2 - 2,5 ay sonra belli olur hamilelik sürerse kızlar :1shok:
+ ph ımı nasıl ölçtürdüğümü soran arkadaş vardı ben tam idrar tahliliyle ölçtürmüştüm orda ph diye yazıyor

arkadaşlar iyi akşamlar aranızda ovülasyon kitleri kullananlar bişey sorucam cevaplarsanız sevinirim.ben adetimin 13.günü ilk testi yaptım silik bir çizgi 14.günde 10 dk içinde ikinci çizgi çıktı öyle çok koyu değildi ama ilk yaptığım testten daha koyuydu bugün 16.gün tekrar yaptım ilk günkü gibi çıktı sizce yumurtlama olmuşmudur olmamışmıdır.medismart kullanıyorum.bilginiz varmı bu konuda.

kimse yokmu bu konuyla ilgili tecrübesi olan.?

kimse yokmu bu konuyla ilgili tecrübesi olan.?
canım bende medismart ovulasyon testini kullandım ben testi yaptım hiç 2. çizgi çıkmadı 14.gün gece yaptım gine çizgi çıkmadı 15.gün öğleden sonra yaptım çizgi çıktı Çizgi çıktıktan 24-36 saat sonra yumurtluyosun. Çizginin silikliğine bakma o ilk çizgi kadar koyu olmuyor zaten. sen sonraki gün baktın gine çizgi daha koyu çıktı ya o gine yumurtladığın gün olduğu içindir 3 gün öyle çizgi çıkmış işte. Senin bakacağın hiç çizgi yok oluyo mesela sonra 2. çizgiyi görünce ertesi gün ilişki ve sonraki gün ilişki önerilen bu canım. çizgiyi görünce 24-36 sonra yumurtlaman başlıyo ve yumurtanın canlı kalma süresi yaklaşık 24 saat mış. Yani 2. çizgiyi görünce tekrar test yapmana kesinlikle gerek yok. Seni çizginin silik çıkması yanılttı herhalde.

arkadaşlar iyi akşamlar aranızda ovülasyon kitleri kullananlar bişey sorucam cevaplarsanız sevinirim.ben adetimin 13.günü ilk testi yaptım silik bir çizgi 14.günde 10 dk içinde ikinci çizgi çıktı öyle çok koyu değildi ama ilk yaptığım testten daha koyuydu bugün 16.gün tekrar yaptım ilk günkü gibi çıktı sizce yumurtlama olmuşmudur olmamışmıdır.medismart kullanıyorum.bilginiz varmı bu konuda.

Canım sen büyük bir ihtimalle 14.gün veya 15.gün yumurtlamışsın, zaten üç gün üst üste çizgi çıkar, yumurtlamaya en yakın zamanda çizgi daha koyudur, 14 15. 16. günler çalışma olmuşsa tamamdır , mesela ben 13.gün çift çizgiyi gördüm, artık test yapmadım, 14.gün sadece bir kere korunmasız ilişki oldu hamile kaldım, güzel haberlerini bekliyoru, sevgiler...

arkadaşım sen kızmı istiyon oğlanmı.kaç aydır deniyosun.valla ben 3 ay denedim olmadı,bi arkadaşım dediki ısırganotunu kaynat suyunu iç,iltihap varsa onu söküyomuş.içtim.o ay hamile kaldım.bir kızım var 2,5yaşında.

ben hamiş olamıyomki kız erkek ayırıyım yaaa.. çok üzgünüm.... ama bi kızım var....
ayy ne güzel yaaa. bende alıyım o zaman... rabbim güle güle büyüymek nasib etsin.... ayyy nolur bende hamiş olayım yaaa........:a015:

hürremcim.keçiboynuzunun kürünü eşime içirdim üç ay.nasıl yapıldığını öğenmek isteren yazarım.sonra yumurtlama dönemi günaşırıyı kaçırmadık.ve bu bir sene sürdü.sıkıcı bir dönemdi ama:sm_confused:naparsın işte bebek hasreti.a.s.sonra adaçayı içtim.civanperçemi içtim.ve hamile kaldım şükür....bir sene dene.olmazsa yumurta takibi falan yaparız demişti dr.şükür gerek kalmadı.inşallah canım yakında hamöiş haberini alırımmmmyerimseniben

canım ayy maşşallah... ne güzel .. dilerim bende hamiş olurum... ben yinede keçi boynuzu kürünü yapayım değilmi... bu gün gidip aldım.... bana tarif edermisin?a.s.

canım doktor ne dedi sorun ne? kimde? bence bikere yumurtalık kitleriyle yumurtladığın gün ilişkiye gir çift çizgi çıkınca 2 gün üst üste gir yani bu dönem çok önemli kadınların hamile kalabilme şansı bir ay içinde 2 gün en verimli gün bu günü tespit etmek önemli. + Bence eşinde bişeyler kullansın yani sperm artırıcı gibi yani keçiboynuzu ceviz, kuvvet macunu gibi şeyler. Birde piskolojikte olmasın dikkat et kendine rahat olmanda önemli. Birde benim bir arkadaşımda hamile kalamıyordu kaç doktora gitti piskolojik piskolojik en son bir doktora gitti hiçbişeyi yokken kürtaj işlemi uyguladı ona ve hamile kaldı rahminde yapışıklık mı ne varmış iyice temizlemiş doktor hemen hamile kaldı kaç sene boşuna beklemiş yani farklı doktorlar araştırmaktada fayda var. Ya inşallah hamile kalırsın arkadaşım 9senedirde evlisin hiç umudunu kaybetme Ne gerekiyorsa onu sonuna kadar yap nekadar süredir deniyorsun hamile kalmayı?

9 yıldır deniyorum.... ben önce yumurtlama testi alayım değil mi.... sorada biraz eşimi besiye çekeyim.... benim de gitmediğim dr kalmadı gibi... ayyy valla çok sarsıldım inan....çok yoruldum.... bakalım bu ay ne olacak... bende yumurtlama sağlanıyor.. ama döllenme olmuyor yani hamiş kalamıyorum... ay çok fena yım canım yaaa yazarken bile ağlıyorum...:a015:

9 yıldır deniyorum.... ben önce yumurtlama testi alayım değil mi.... sorada biraz eşimi besiye çekeyim.... benim de gitmediğim dr kalmadı gibi... ayyy valla çok sarsıldım inan....çok yoruldum.... bakalım bu ay ne olacak... bende yumurtlama sağlanıyor.. ama döllenme olmuyor yani hamiş kalamıyorum... ay çok fena yım canım yaaa yazarken bile ağlıyorum...:a015:
ah be güzelim valla ben hiç çocuğun yok sandım ne kadar şanslısın gineki bir kızın varmış hiç çocuğu olmayanlar var onlar neyapsın. Tabiki 2. ni de istersinde canım inanki stres yaparsanda olmuyor " http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta5.html " burdaki alttaki yazıyı bi oku. "adet kanamanız gebelik dışı bir nedene bağlı gecikmiş olabilir. Üreme çağındaki kadınlarda adet kanamasının gebelik dışında en sık gecikme nedeni ruhsal olaylardır."
"Yumurtlama olgusunun beyindeki merkezi hipotalamus bölgesidir ve bu bölge beyin korteksi adı verilen ve duygu ve düşüncelerimizin oluştuğu beyin üst merkezinin sıkı denetimi altındadır. İleri derecede gebe kalma arzusu, ileri derecede gebe kalma korkusu, ruhsal stres, iklim değişiklikleri ve diğer birçok neden bu bölgenin hipotalamusa “adet gecikmesi” emrini vermesine neden olabilir. " http://www.gebelik.org/dosyalar/infertil/index.html
sana dua da edeceğim canım birde doktora falan gidersem sorarım bi yumurtlama olup niye döllenmez diye? peki canım eşinde bi problem varmı?
Sen yumurtlama testi mutlaka al, eşini de besiye çek 2 çizgi çıktıktan sonraki gün ve ondan sonraki gün ilişkiye gir. Allahın izniyle inşallah tutar belkide canım

kizlar ya fikirlerinize ihtiyacim var...hani benim takvimin yok ya simdi ve alamayacagimda kesin, ben diyorumki yumurtlama testinde pozitif ciktigi ilk gun denesem ve ondan sonraki 3 yada 4 gun korunsam, sizce bu kiz/erkek spermlerin hizi olayiyla kiz bebege denk getirme sansim nasildir. yani benim tarih bekleme gibi bir luksum yok cunku elimde tarih marih yok. baska ne tavsiye edersiniz canlarim yaa

Canım sen büyük bir ihtimalle 14.gün veya 15.gün yumurtlamışsın, zaten üç gün üst üste çizgi çıkar, yumurtlamaya en yakın zamanda çizgi daha koyudur, 14 15. 16. günler çalışma olmuşsa tamamdır , mesela ben 13.gün çift çizgiyi gördüm, artık test yapmadım, 14.gün sadece bir kere korunmasız ilişki oldu hamile kaldım, güzel haberlerini bekliyoru, sevgiler...
aregon canım çok sağol ilgin için.ben erkek bebek için çalışmalar yapıyorum günlerim nisanda bu ay ne zaman yumurtlama oluyor diye anlamaya çalıştım.sinir oldum çok üzüldüm t deki gibi çıkmadı diye.senin dediğin gibi o kadarda koyu çıkmıyorsa 15.gün yumurtlama oldu büyük ihtimalle.allah gönlüne göre versin canım.bu arada belirtilere aldanma.kızdaki hamileliğinden farklı geçiyormu bu hamileliğin.

kızlar hepinize merhaba,
süper annelersiniz konusunu yeni görebildim:KK43:
keşke daha önce tanışabilseydim sizlerle harika bir sayfa olmuş,
sizden ricam var yardımcı olabilirseniz anlladığım kadarıyla uzun iş galiba ama bana da bakabilirmisiniz kız mı erkek mi? 02/02/1982 ve sat 27/02/2008
başka söylemem gereken var mı. ayıptır söylemesi birlikte olduğumuz günler 8 10 12 14 ama benim 11 12 sinden sonra göğüslerim büyümeye başladı aşırı bir şekilde

kizlar ya fikirlerinize ihtiyacim var...hani benim takvimin yok ya simdi ve alamayacagimda kesin, ben diyorumki yumurtlama testinde pozitif ciktigi ilk gun denesem ve ondan sonraki 3 yada 4 gun korunsam, sizce bu kiz/erkek spermlerin hizi olayiyla kiz bebege denk getirme sansim nasildir. yani benim tarih bekleme gibi bir luksum yok cunku elimde tarih marih yok. baska ne tavsiye edersiniz canlarim yaa
madem böyle bişey yapacaksın yumurtalık testini aldığın gün de geç olur kız bebek için çünkü daha erkek spermleri ölmemiş olur onlar tutabilir. ilişkiye Daha da önce gir ve hergün ilişkiye gir. ama dediğin gibi yumurtlama gününde de korun! sat günün ve yaklaşık yumurtlama tarihin ne?

ben hamiş olamıyomki kız erkek ayırıyım yaaa.. çok üzgünüm.... ama bi kızım var....
ayy ne güzel yaaa. bende alıyım o zaman... rabbim güle güle büyüymek nasib etsin.... ayyy nolur bende hamiş olayım yaaa........:a015:

İnşallah Arkadaşım Allah her isteyene dilediğinden versin duacınızım...

aregon canım çok sağol ilgin için.ben erkek bebek için çalışmalar yapıyorum günlerim nisanda bu ay ne zaman yumurtlama oluyor diye anlamaya çalıştım.sinir oldum çok üzüldüm t deki gibi çıkmadı diye.senin dediğin gibi o kadarda koyu çıkmıyorsa 15.gün yumurtlama oldu büyük ihtimalle.allah gönlüne göre versin canım.bu arada belirtilere aldanma.kızdaki hamileliğinden farklı geçiyormu bu hamileliğin.
Canım kızıma hamileyken belirtilerim çok fazlaydı, kasık ağrılarım çoktu ve erken dönemde mide bulantılarım başlamıştı, bu gebeliğimde hiçbir belirti yok, gerçi annenin her bir çocukta hamileliği farklı olurmuş, daha önce de dediğim gibi çizgiyi gördüğün an bir gün bekle ve ilişkiye gir, çizgi çok koyuysa hemen de ilişkiye girebilirsin, öptüm...

canım misswoman da açıklamış, aşağı yukarı yumurtlama günlerini bilmen gerekiyor, mesela ayın 13-15 i arası yumurtlama oluyorsa 11. gün ilişkiyi bırakman gerekiyor, bildiğim kadarıyla X spermleri dört güne kadar yaşayabiliyor, 11. 12. güne kadar korunmasız sık sık ilişkiye girmek senin için faydalı olabilir, bu arada bol bol süt içebilirsin ,sevgiler...

Canım kızıma hamileyken belirtilerim çok fazlaydı, kasık ağrılarım çoktu ve erken dönemde mide bulantılarım başlamıştı, bu gebeliğimde hiçbir belirti yok, gerçi annenin her bir çocukta hamileliği farklı olurmuş, daha önce de dediğim gibi çizgiyi gördüğün an bir gün bekle ve ilişkiye gir, çizgi çok koyuysa hemen de ilişkiye girebilirsin, öptüm...
aregon canım benimde kızımda hamilelik belirtileri erken olmuştu mide bulantısı uyku pembe lekelenme.bir anne kız ve oğlan hamileliğinde farklı yaşıyormuş belirtileri.bu arada benimde bugün o yapışkan sıvı geldi yumurtlama yarın herhalde.yarında 19.günüm olurmu acaba ya.o çıkan çizgi beni çok düşündürdü 15.gün mü 19.günmü şaşırdım bakalım bu akşam bi test daha yapıcam ne çıkacak.umarım bu kadar geç yumurtlamıyorumdur.

X