Süper annelersiniz

bernurcum hayirlisi olsun sen once bir dene bakalim ne olucak insallah hepimizde yine burda oluruz sonucu goruruz
belki sende yine olunbca denemek isteyenler olucaktir
ben az oncede sormustum canim sen ne kadar c perhiz uygulamistin

Canım yanılmıyorsam 4veya 5 gün idi ama bu günlerin birinde eşime
boşalması gerektiğini söylemişti.
Yani 5 gün tam perhiz tutmadı.
Spermlerin 3 günde olgunlaştığını okumuştum bir yerde

Aslında bu tür yöntemleri aksi olduğu zaman çok etkilemeyecek
çok üzülmeyecek kişiler uygulamalı.

Mesela benim gibi, Feyza gibi.
Benim 2.de kız olsaydı bu kadar belki rajat konuşamazdım 3.de aynı olur endişesiyle
Mesela kızkardeşimin 2 kızı var ve eşinin ailesi diğer cahiller gibi erkek delisi
Şimdi ben uygulamasını istiyorum kardeşimin ama ısrar edemiyorum
Ama rastgele de kalsın istemiyorum bu son şansı çünkü.
İnşallah onunda sizlerinde hayırlı sağlıklı oğulları olur

ya bernurcum sebnin yöntemde çok risk var.bak herkesin adet siklusu 28 değil.mesela benim 30u aştığı oluyor.ki osman bey bu konuda ihtimal vermemiş ama ben hamile kaldım.ayrıca 28 günüde olan kadın hiçmi şaşmıyo.olmaz bu.ayrıca adet gördüğün saatte çok önemli.samiram çözmüş.saatinin olduğu an tam 14 gün yani 24 saat*14 gün ekleyerek bunu hesaplayabiliriz.ayrıca ateşte ölçerek bulunabilir.ve yumurtanın ölmesine yakın ilişkiyi yakaladınmı oğlan galibaCADIARZU yani ben bunu anladım.neyse ömrümüz olursa görürüz.
feyzanın yöntemini ben daha az şanslı buluyorum çünkü ben onun dediği tarihler içinde hamile kaldım ama kızım oldu.shettelsa uygun oldu benim kız.yumurtlamadan iki gün önce son ilşkim olmuştu.
:1closedeyes:

Mimoza cım
Benim bir ara siklusum 33 günlere kadar çıkmıştı ve osman bey istesenizde hamile kalamazsınız demişti bana. Ama bir kış ayında inanılmaz soğuk almıştım çok köyü olmuştum ve ağır antibiotik iğne kullanmıştım. Onunmu faydası oldu bilmiyorum birkaç ay sonra siklusum 27 ye kadar indi.
Zaten o aylarda hamile kaldım.

Dediğin gibi bildiklerimizi de uygulayabiliriz. Ben kimseye para vermem diyorsak
Ama hani denediğim ve istediğim olduğu için tekrar denemek istiyorum ben.
Ama sen denemeyebilir ve bildiklerini uygulayarak hamile kalmaya çalışabilirsin
Buna kimse karışamaz

Mesela sen İstanbuldasın sanırım.

Gidip birebir görüşme şansı var Osman beyle.
Herşeyi sorarsın kafanda ne varsa.
Ama deneyip denememek yine sana kalmış bişey.

Bunu bizim için yapabilirsen çok güzel olacak. Adresi sitesinde açık belli.
Keşke benim bu şansım olabilseydi.

Oğluş durmuyor, ablasıda ilgilenmiyor hiçççç

Ben kaçtım yarın görüşürüz inşallahhhhhhh

canım ben eşimden gizli hiç birşey yapmam.benim burada sanal ortamda naaptıımı falan biliyo zarasız oturuyorumkaydirigubbakcemile3 amaaaaaaaa öle gidipte elin adamıyla oturup adet siklusumu konuşursam adam beni boşar:roflol::roflol:ki üstelik adam dr bilem değil..naniknanik
neysse ya benim osman beyle yüzyüze konuşmam imkansız çünkü eşim bu tür şeylere inanmaz ve parada vermez.e bir evde bi deli bi akıllı olması lazım dimi:roflol::roflol::roflol:
ben eşime anlatıyorum bazen burada yazdıklarımızıdan bahsediyorum ama bi kulağından girip diğerinden çıkıyor bazende kızıyor çok inanıyorum diye.hatta bu babychoiceden bahsettiğim inandığım günden beri bana saf vatandaş muamelesi bilem yapıyor:mymeka:. uğraşma bu şeylerle diye kaç kerede uyardı.ama tek eğlencem pc diye ses çıkarmıyorkaydirigubbakcemile3
neyse benimde kızın emme saati yaklaşıyor.kızlar kızımın uykusu düzene girdi maşallaah..akşam yatıp sabah kalkıyor.sadece acıkınca ortalığı yıkıyor zilli.doyurup koyuyorum beşiğe gidip yatıyorum.kendi kendine uyuyorr maşallah.sabah saat kurmuş gibi 8de uyanıyor.bu sabah kalkmış havada soğuktu yanına gittim küçük burnu donmuşşşş.aldım onu yanıma ısıttım uyuduk kuzumla:.neyse bende kızımla maceralarımı anlatıp sıkmıyım sizi.bende çıkıyorum hepinizi öptükk.

:.neyse bende kızımla maceralarımı anlatıp sıkmıyım sizi.bende çıkıyorum hepinizi öptükk.
ne münasebet canım bizi sıkmaktan bahsetmişsin aşk olsun biz anlatırken sen sıkılıyormusun yoksa.yerim ben onun minicik burnunu:))kıyamam.
ayy bu cinsiyet konusuda baya bi gündeme damgayı vurdu.saatmiş takvimmiş parayı vericeğimize doktora gidip yumurtlama takibi yaptırmak en mantıklısı ister 35 günde ister 40 günde adet gör beklemek yok o kadar para vermek yok sonra adliye kapılarında koşacak halimde hiç yok.ben şahsen vazgeçtim takvimden falan.kendi çabam ve araştırmalarım doğrultusunda yapıcam allahın takdiri çok fazla üzerine gidip hüsrana uğramak istemem.sağlıklısıda sağlıksızıda kızıda erkeğide allahın takdiri.yazımız daha ana rahmine düştüğümüzde yazılır bizimde yazımızda ne varsa o olur bize sadece dua etmek düşer.

İyi geceler güzel Annelera.s.,,,,sohbetleriniz koyulaşmış,,, ben henüz beklemede olduğum için çalışma falan yapamıyorum ama sizlerin yazdıklarından çok güzel fikirler alıyorum,,,,ama mimoza arkadaşında dediği gibi benim eşimde asla takvime veya osman bey gibi işlerle uğraşan kişilere para veripte bebek yapmaya kalkmaz,,,,o kız özlemi ve hasret benim içimde:çok üzgünüm:,,, artık ben de burdaki basit yöntemleri deneyerek tıpkı bir oyun oynuyormuşuz gibi denerim tutarsa tutar tutmazsa nasip böyleymiş deriz artık,,,,Benim kendi fikrimce Allahtan başka hiç kimse karnımızdaki bebeğin sakat olup olmayacağını bilemez ne gün ne saat ilişkiye girersek girelim,,, bence bunlar boş işler gibi geliyor Rabbim dilerse sağlam insanı sakat eder dilerse sakatıda sağlam,,,asla kimse ile polemiğe girmek değil amacım sadece kendi fikrim bu,,,tahmini bir şey içinde okadar para eğlence için verilmez ama vermek isteyenler verir oda onların hür düşüncesidir saygı duyarız,,:sm_confused:

Mimozacım inan kızınla yaşadıklarını anlattığın için sıkılmadım şahsen tam aksine çok mutlu oluyorum Allahım analı babalı büyütsün sizinde ve bütün burdaki çocuk sahipleride,,,,Bende az önce çok mutlu bir haber aldım Reelde görüştüğüm aarkadaşım hamileydi ikiz annesi idi bir saat önce doğum yapmış iki tane sağlıklı nur topu gibi kızları olmuş:dance: Allahım uzun sağlıklı ömürle versin okadar mutlu oldum ki Adlarınıda"""AZRA ve BERRA""""koymuşlarr,,,hani mimoza cım yukarda bahsetmişsin ya (sos) formülü benide aranıza alın ama banada (sks) uygularsınız olmazmı

kızlar benimki accık emdi yattı.bende sonkez bi bakıyım dedim bırakamıyorum aslında uykumda geldi amamirmirmirmir
ebrucum sanada geçmiş olsun canım tabiki herşey allahtan.inşallah istediğimiz olur hepimizin.
gülnisam inşallah düzeni bozulmaz.sen tecrubelisin ama dediğin gibi yakın zamanda öğrendiklerimi hatırlatırım.yerimseniben
özlembay hala kayıp.bence onuki kız girmiyo siteye.yada oğlan girmiyo siteyekaydirigubbakcemile3

Yağmurr cum duygularımın tam üstüne bastınız canım,,, a.s ağzına sağlık bende yukarda onu dile getirmeye çalışmıştım siz daha güzel dile getirmişsinizkaydirigubbakcemile5,,,,Gülnisacım gerçekten bende ikiz bebek lere bayılırım:asigim: ama bizim ailede de yok ikiz gen falan isterdimki iki kızda ben doğurayım,,,bakalım nasip Rabbim dilerse olur belki bir günn,,,Orkidecim göbişin gerçekten çok şirin maşallah,,,çıtı pıtı tatlı bir anne olmuşsun,,,diğer sayfalarda okudumda börekleri götürmüşsün afiyet olsun canım sanada bebişede yarasın,,,hamile değilim ama canım bi çekti sorma bayılrım su böreğine dayanamam vallaa haftaya annemlere gidiyorum anacım yapar benim için inşallah,,:icecream:

orkidem uykun mu kacdi.benimde iftara kayinvalldemler vardi.mutfakdan cikamadim bugün.ama zevkli oluyor.

afiyet olsun canım benim ateşe çok dikkat et sık sık ölç gebelikte yüksek ateş tehlikelidir erken doğuma bile neden olbilir allahım korusun önemini anla diye yazıyorum bence ayın 24 ünü bekleme daha erken git aman nazar olmayasın die koydum

ebruli geçmiş olsun rastgele okudum da endometriyozis kaçıncı derecede peki?laparoskopiden de hiç korkma 1 günde ayağa kalkıyorsun endişelenme bence yaptırmalısın

kızlar scs falan inanmayın...para biriktirin gidin kıbrısa eger bu kadar istiyorsanız hele 3. cocukta hiç riske atmayın derim ben.

günaydın kızlar ben bugün erkenciyim herhalde artık kendi kendime yazarım.gülnisa nerdesin ya kız sen gel bari sohbet edelim.mimoza ne güzel valla bebeğinin yanına yat ısıt onu ayy benimki artık 5 yaşında yanına yatsam kalkıyo oyuncak getiriyo hadi oynayalım diyo işin yok nasılsa diyo.aşkım diyerek öpüyom bana ben senin kocanmıyım diyo.zilli sevdirmiyo kendini bi.allahım uzun ömürler versin annelik bambaşka gerçekten.allah olmayanlarada yaşatsın.

kız orkide börekleri götürdünmü sonunda hani bize aşkolsun yani.şaka bir yana yediğine sevindim canım ne zamandır canın istiyordu zaten.gribini atlattınmı bu arada.

Günaydın arkadaşlar,,,,civcivim sanada günaydın canım ,,,bende senin gibi erkenciyim benim çocuklarda sabah 6 7 gibi kalkıyorlar,,,,uyutmuyorlarda,,,,ama dediğin gibi annelik bambaşka bişe allah olmayanlarada yaşatsın,,,,her türlü zorluğa rağmen yine çok tatlılar,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…