Süper annelersiniz

Olsun ablam neden olmasın herkese oluyor da sana niye olmasın.
İnşallah pipisi vardır çok çok çok canı gönülden diliyorum ablacım inşallah doktorların yanıldığı o nadir kişilerdensindir.:CüvCüv:

Çok teşekkür ederim Mimozam ;
gerçekten bunun tutmasına çok ihtiyacım var bu hafta girmem lazım doktora gidebilecem mi bilmiyorum.

Gülnisa Ablam bence krem kullan ben eczaneden aldım çatlamayı önleyici krem diye söyedim Phycolastil adı şayet yanlış yazmadıysam.:teselli:

Günaydın arkadaşlarım;
Orkidem çok geçmiş olsun canım .
Mimikam ne zaman öğrenecen sen canım ayrıca kaç haftalık olduğunu da unuttum senin.

Kızlar 2 gündür bebişimin hareketini hissetmiyorum annesi çok üzgündü sanırım o yüzden o da hissettiği için kıpırdamadı beni affet anneciğim güzel bebeğim.

Canım benimkide belden iğneyle oldu. Epidural yani
Ama çok sıkıntılar çektim hala da çekiyorum.
Bebeğimin kordonu düğüm olmuş ve o sebeple kanala inememiş.
Mecburi 40+1 de doğum yaptım.
Çok gazlı bir bebekti ve ilk 3 ayım inanılmaz yorucu geçti
uyku nedir unuttum 3 ay ikimizde uyuyamazdık.
Şükürler olsun bugünüme. Ama işte 2 aylıkken bronşit olduk
Şimdi en ufak soğukta alıyor bebeğim. İnşallah tamamen atlatırız.
Çok şükür yani ciddi bir rahatsızlığımız yok.

Geçende bu sitede kim diyordu bizim içim o bizde tutmaz diye..
Ne diyelebiliriz ki Gülnisa Ablam ..ben de Çarşamba gidecem ama gidebilecem mi bilmiyorum
Perşembe günü 4 günlüğüne evde olmayacağım öğrenip hemen yola çıkmak istemiyorum çünkü eşim yanımda olmayacak 4 gün boyunca ,yalnız olmayacağım ama ,bunu paylaşacak kimse de yok..

Mimikam,,,bende eşimde sodayı çok seviyoruz ve içiyoruzda ama bu işi öğrendikten sonra artık ağzıma bile vurmuyorum, eşimede yasak koydum:1closedeyes:,,,,gerçi o bana kızıyor bu tür şeylere inanmaz yediğimiz içtiğimizle ne alakası var diyor ama onu dinleyen kim,,,peki ne tür şeylere ağırlık vermek lazım kalsiyum ağırlıklımı?:uhm:

selam kizlar hyirli sabahlar.ebruli30 nasilsin canim bebek calismalari basladimi??
ne kadar beklemen gerekiyor ??

Merhaba feyza cım bir kaç gündür sancım var bu sancımın sebebini bugün doktorumla randevum var bakalım öğrenebilecekmiyim,,,nekadar korunmam gerektiğini sorucam umarım çok uzun süre vermez çok sabırsızlanıyorum çünküyerimseniben,,,sen nasılsın canım umarım iyisindira.s.,,,

Canım her ne için üzüldüysen kendini çok üzme ve yıpratma lütfen:teselli: bebişler içerde çabuk etkileniyorlar,,,bebeğinin hatrı için gerçi bebişlerimiz doğduktan sonrada çok etkileniyolar anne ve babalarının yaşadığı her üzüntü ve stresi üzerimize çok görev düşüyor ama bazen elimizde olmayan sebeplerden onları unutabiliyoruz,,,şu 3 günlük dünyada hiçbişe asla üzülmeye değmez ,,,,,yerimseniben

Teşekkür ederim Ebruli ,elimden geldiğince kendimi toplamaya çalışıyorum bakalım
başarabilecek miyim?
Senin gibi 2 oğlu olanlar genelde hep gerinirler hatta
senin gibi birisi aramızda olduğu için çok mutluyum.

Son düzenleme:
gobusun nasil serdalimm
tuylerin hizlimi uzuyo yavasmii
karnin basikmii yani midenden kasiklarina kadarmi yoksa asagida top gibimii canin neler istedi bide ruyalarin nasill

Tüylerim sanırım normal uzuyor ,
Karnım basık sayılmaz ama günden güne değişiyor hele de sırt üstü yatınca sadece alt tarafta bir şişkinlik var. Sabah ile akşam farklı bir şekil alıyor.
Rüyalarım her ikisini de gördüm kızım da olmuştu ,oğlum da ama sanırım ruh halime göre değişiyor bu rüya meselesi :CüvCüv:

Aman şaşırdım Orkidem ;
Uzman okumadan doktor olan halk insanları benim için tahminde bulundular hep..
Eee haliyle insanın zihni,aklı,beyni karışıyor ve rüyalarda bilinçaltı rüyaları gibi değişiyor.
Yani anlamadım gitti doktor 12. hafta da bile kız ya da erkek diyebiliyor ama benimkine diyemedi deseydi belki benim için daha az yıpratıcı olurdu.

Seninkine benziyor orkidem göbüşüm ama diyorum ya çok değişiyor ya..
Şu kesin tam basket topu gibi değil ..
Gerçi aralık annelerinde de çok değişikti göbüşler genelleme yapmak zordu belkide benimkisi aptal avuntusudur.

Biz sorduk böyle olunca kız diyorlar öylemi dedik öyle de olabilir ama yanıldığımız çok oluyor dedi net bişey diyemem dedi.
13.haftamdaydım canım ama bacağının gölgesiyle kuku/pipi gölgesi karışmıştı anlamadı işte.Of avutmayayım kendimi değil mi kız diyeyim ve alışayım.

serdal cım asla ama asla evlatlarım için gerinmek aklımın ucundan bile geçmez,,,,Rabbim gönlümü biliyor bende,,,eşimin aileside ve benim baba tarafıda kız çocuk hastasıyız 10 tane kızım olsa inan bıkmam:asigim: ve niye oğlum olmadı demem,,,ama Allahım bana iki tane erkek vermiş onlarda benim başımın tacı asla onlar niye oldu demem dersem Rabbim elimden alır evlat acısı çok zor çünkü,,,daha karnımdaki bebeği görmeden bağlanmıştım ona kaybedince dünyam yıkıldı,,,kimsenin başına gelmez inşallah,,,,:çok üzgünüm:

Az önce geldim doktordan,,,,dünkü sancımın endometriyosizt den kaynaklandığını söyledi,,,ve bebek için de 3 ay korunmam gerekiyormuş rahim toplansın dedii ben nasıl beklicem o kadar süre çok değilmii,,,doğum kontrol hapı yazdı yine(GİNERA)3 ay sonra gel yumurtlama takibide yapalım dedi benim önerim üzere,,peki daha önce gebe kalmak istesem ne gibi sakıncası olabilir bileniniz var mı?doktora soramadım daa

Ebruli Yumurta takibi ile senin yumurtladığın dönemi tespit ediyorlar canım bu da erkek bebek olma olasılığını arttırıyor benim bildiğim kadarıyla haberin olsun.
Bol bol kalsiyum ağırlıklı beslen bu süre içinde...

O zaman Samira arkadaşın dediği gibi ovulasyon testlerinden almam lazım çift çizgi görmeden bir gün öncesine kadar ilşki olur sonra çift çizgi görünce korunmalı ilişki Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın,,,bu yumurtlama takibinde benim yumurtladığım dönemi bulduğu zaman bende bir sonraki ayda bu dönemden bir kaç gün önce ilşki denesem olmazmı çok cahil kaldım yaa bu konularda,,,

Ebruli o zaman çift çizgi görene kadar hergün ilişki olmalı zaten kız isteyenlere sık ilişki deniyor.
Ama ilk ay yumurta takii yaparsan diğer ayları ona göre düzenlemen zor canım her ay yum. günü değişebilir.Elifnaz da denedi yum. kitini ama hamiş kalamadı Tamamen nasip .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…