Süper annelersiniz

kasinmaya basladimi göbegin kasiniyorsa catlicak demekmis bide sen dikkat et krem sür engellersin belki

Çok teşekkür ederiz bizim tatlı güzel teyzemiz bebecik iyi yalnız bu bebecik ta böbreklerime yakın yerlerde geziyor 3 gündür böyle bişey olabilir mi??
Senin bebeciğin demek tatlı krizi tuttu yerim ben onu..
18 Eylülde gidecem inşallah aksilik çıkmazsa.Bu şiş göbek,top göbek olayına bakılırsa benim göbek yayvan göbek oldu ,aslında biraz da çekiniyorum gitmeye,kocişim kızım diye seviyor kızıyorum oğlum diyor daha çok kızıyorum adam da şaşırdı kaldı
Samiranın dediği gibi doktor görseydi söyleyecekti .Hayırlısı

hayirli sabahlar.hadi hamisler günleriniz yaklasiyor az kaldi.insallah kazasiz alirsiniz yavrularinizi kucaginiza.

Çok üzüldüm arkadaşım Allah başka acı yaşatmasın umarım en kısa zamanda atlatırsın ve nur topu gibi bir kız bebeğe hamile kalırsın ve sağlıkla doğurusun.

Kontroller iyi canım bebğin gelişimi ,iyi ama bir türlü nasıl seveceğimizi anlayamadık,bir kızım diyoruz bir oğlum ...
Ben de hamile olduğumda idrar Ph 'ı 7 idi yani alkalinli ama sanırım bu durumda vajinal ph önemli...:ecrin_bebek:

ben vajinal duşa inanmıyorum herşeyin doğalı bence makbul asidik olayı da şu :)ben deli gibi yoğut süt ıvır zıvır delisiydim kilo da hatrı sayılır olmuştu bu işlere girişince alkali olayını şöyle çözdum sebze meyve sebze yemekli dışında işlem görmüş diyer ambalajlanmış fabrikasyon hiç bir şey yemezsen alkali oluyo yani inek gibi olduğunda tabii bu kısa süre için haftada bir defa et azcık çünkü sağlığımız tehlikeye girer o gerekli günde bir defa gnc den potassiyum hapı kullandım veee ph 7 yi gördüm ama bu kadar uğraştan sonra bebeği bulamadım vee pes ettiiim yani uğraşınca oluyor sonra herşeyi sıkılıp bıraktığımda aynen asidiklik geriye dönmüş inek gibi de yaşanmıyor eşimde kız olursa olsun dedi ve şimdilik öylesine devam ediyoruz canım[/QUOTE]

Nurerencim ben bu dediğin herşeyi denedim bacım sütten,yoğurttan ,peynirden uzak kaldım ve GNC potasyum hapı içtim bakalım ne olacak bu bari tutsun yav:1shok:

gunaydin serdalcimm bilirim o gunleri gecmek bilmezzz
fotonu koysana gobusunun gorelikk minik oglumuzuu:))))

Ah şeker Orkidem ben çalışmaktan normal ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum ki foto çekeyim
bir de makinem ,iyi çekmiyor haftaya fırsat bulunca yeni bir tane alıcam o zaman çekerim sabah bakıyorum bişey yok ,öğleden sonra şiştikçe şişiyor.:roflol:

orkidem zaten 5 aydan sonra hizla büyümeye baslar canim.sen yaglanmayi birakma ben de zayiftim bacaklarim ve karin bölgesinin kerarlarinda catlaklar oldu.tabi ben catlamam saniyordum.bir yaglansam bir yapmiyordum.bende yani sistikce sistim.27 kilo az degil demi.pis drlar.magnesyum verdi oda sisirdikce sisirdi beni.kiz da hic kullanmadaim davayi caktim ya hic kilo almadim onda.3 gün sonra kendi kiloma dönmüstüm bile.simdide 63 ve 64 arasi gidip geliyorum hamis kalmadan önce bir 58 düssem.(((((

günaydın kızlar ebrulicim çok geçmiş olsun canım ne diyeceğimi bilmiyorum inan allahım tez zamanda tekrardan hamile kalmanı ve sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin.
elif kız sen o oğlanı bana göndersene kız sarışın mavi gözlü bayılırım anaaamm yolda görmeyim hemen deli olurum etrafında ehh bazı analarda sağolsunlar sevdirmezler.ayy senin kızında kesin sarı saçlı mavi gözlü olur kocan ve oğlun yandı artık kızın etrafında dolanırlar sahip çıkacaklar ya.
gülnisa nureren çok sağolun canlarım beni düşündüğünüz için yavaş yavaş kendime gelmeye çalışıyorum beni düşünmeniz bile yetiyor inanın.hafta sonu sınava girdim birde bugün baktım sorulara ve cevaplara kesin kaldım birde bu üstüne geldi yani anlayacağınız napayım o kadar sıkıntı strese daha fazlasını bekleyemezdim.herşey gönlünüzce olsun.
orkide sen tekrar baktırdınmı bebeğin cinsiyetine?
samira canım sende benim gibi oldun bi geliyon bi gidiyon.valla durduğum yerde duramıyorum sıkıntı basıyo.sanada hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim canım.
serdal senin nasıl gidiyor canım hamilelik sen rahat geçirmiştin galiba yoksa yanlış mı hatırlıyorum.gerçi gülnisa en rahat bayandı elekçi gibi geziyordu:))okullarda açıldı şimdi yandı artık.aaa doğru gülnisa sizin okul hala uzakmı size değiştimi?
hepinizi çok çok öpüyorum canlarım kendinize iyi bakın.sizi boş bırakmayada gelmiyor valla döktürüyonuz okurken yazdıklarınızı gözlerim kayıyo.:)))

bu arada vajinal duşun etkili olduğunu düşünüyorum bende.potasyum hapı eczaneler veriyor ama ben korkarım öyle kafama göre ilaç içmeye sizde içmeyin derim.yan etkileri oldukça fazla.

canim normal kilo alman ben ilk kizim da hemen göbegim cikmamisti ikincide daha cabuk cikti ssanki daha cok kilo aldim artik ücüncüye bakacagiz canim benim kizlarin biri 8 digeri 5 yasinda ücüncüyü düsünüyorum siz arastirmalarda bir sonuca varin sonra saka bir yana daha kararsizim bende simdi rahatliga alistikm bir yandan gözr alamiyorumm kiz okula gidiyor digeri kindergartene araba altimda istedigim zaman disari cikiyorum istedigim zaman uyuyorum yada disarda arkadasla rahat bir kahve iciyorum daha neler nelerrrrr bilmiyorum aslinda ücüncüyüde düsünüyorum acaba diyorum zaman gectikten sonra dahami zor olur hemen yapsammi anlicagin tam karisik senin kizlar kac yasinda büyük mü yaslari

Yok Canım doktor yazmadı , Gnc denilen bir magaza var orada bitkisel ilaçlar satılıyor oradan almıştım.Bakalım işe yaradı mı yoksa bu da fos mu???
Evet kalp için riskli dikkatli içmek lazım tavsiye edilenin üstüne çıkmamak lazım.

Evet ya Gülnisa Ablam bak Orkidem de yazmış onun da geçen konuştuğu kadınlar 6. ayında öğrenmiş erkek olduğunu,ay ne bilem ben kafayı sıyırdım Ablacım beeeee...sengözlerimebaksanab
Canım kocişim şaşırdı adam vallaha,hani ben büyük konuşanları sevmiyorum ya ,adam oğlum deyince daha da beter oluyorum sanki onlar gibi konuşmuşum gibi..
Ya benim de kasıklarımda gibiydi bebeğim ama 3 gündür annesinin iç organlarını gezintiye çıktı galiba CİVCİVİM teyzesinin tabiriyle Gülnisa Teyzesi gibi elekçi olacak sanırım:CüvCüv:

CivciVim Açık Öğretim sınavları mı bu canım.
Teyzesi evet ben rahat hamilelik geçirmiştim bebğimiz iyi bir sorun yok.
İnşallah sen de en kısa zamanda sıkıntılarından kurtulursun.

Hep Öyle diyiler Suenur Bacım 2. bebişte karın daha büyük oliymiş...

serdalcım kesin canım öyle olucak herhalde:)))
evet canım açık öğr.sınavıydı tek dersim vardı o da olmadı büyük ihtimalle sınav soruları ve yanıtları açıklanmış baktım 15 doğrum var geçebilmem için 18 olması gerekiyordu.
gülnisa canım kıyamam ya o kadar uzakmı okul işin çok zor valla.bu arada gez gez maşallah o minicik kızınıda yerim o da annesi gibi olur inşallah evde oturupta ne yapcan zaten evde oturdukça iş güç bitmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…