Süper annelersiniz

ya kızlar maşallah ne çene var sizde ya aaaa az bi zaman girmiyorum hemen döktürüyonuz valla.yetişmek mümkün değil hızınıza.gülnisa alacağın olsun senin resmini koydunda biz görmedik zaten tahmin edebiliyorum nasıl güzel olduğunu için güzel kalbin güzel çünkü canım benim herşey gönlüne göre olsun.
orkide canım millete bakma hiç ağzı olan konuşuyo bizde eli ayağı düzgün sağlıklı olsun diye dua ediyoruz tabii ki ama insanlar sataşcak yer arıyorlar tartışmayı seviyorlar hemen ortaya laf atıyorlar.
özlem nerelere kayboldu kızlar bilginiz varmı o da oğlanı tutturdu herhalde ondan girmiyor foruma.:))
paranızı kaptırmayın artık hiçbir yere artık gözümüzü açalım kaptıracağımız kadarını kaptırdık zaten.otomatik hesaplayıcılara gelince biz kurulmuş saat değiliz canlarım hepimizde değişiyor osman beyinde saatini alınca otomatik kuruluyor bence o da otomatik hesaplayıcılar gibi 28 günlük adet döngüsünde 14 üncü gün iki gün öncesi ve iki gün sonrası dönemi arasında yumurtlama oluyor görünüyor.ama değişebiliyor.offf uzattım hepsi karıştı birbirine.öptüm hepinizi kendinize iyi bakın iyi haftasonları...

Merhaba arkadaşlar,,,sizlere veda etmek için son kez yazıyım dedim artık uzun bir süre nete girmicem,,,karnımda ki bebeğim gül kokulum ölüyormuş:çok üzgünüm::çok üzgünüm:,,,dün akşam aniden rahatsızlandım kanama geldi biraz sabaha kadar bekledim sabah hala devam edince acile gittik doktorumu çağırdık ,,,ultrasonda baktı ve bebeğim 12 haftasında olması gerekken 9 hafta 3 günlük görünüyormuş ve kalbi durmak üzre dedi sanırım meleğim beni bırakmak üzere bir iğnr yaptı kanama durdu ama bebeğin yaşayacağına garanti veremem dedi salı günü gel ölmşse alalım dedi Allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın,,,,Rabbim meleklerinizden ayırmasın sizleri,,,,,tanımasamda hepinize sempati duydum ve sevdim Mutlu kalınn:a015::a015:

ebruli canım benim geçmiş olsun umarım bebeğin allahın izniyle sağlıkla doğar.
gülnisa canım sanki sen benden farklısın bi geliyon bi kayboluyon.:)))orkide hayırdır canım foto değişmiş anaaa sen ne kokoşsun maşallah...

ebruli 30 canim cok gecmis olsun ya.kanam durmussa belki insallah rabbimden umut kesilmez düzelir.
hersey de vardir bir hayir unutma canim.artik kizlar hep saglilik hayirlisini isteyelim bos verelim kizi oglani canlar.iste geldik gidiyoruzzzzzzzzzzzzzz.arkamizda hayirli evlat birakmak en güzeli.iftar yaklasiyor burda herkese hayilri iftarlar canlar.

gülnisam suan orucum basim catliyor bir iftari mi yapayim.sana göstereyim nerde yazginin.tam bu ne zaman hamile kalirim diye heasp yapiyorsun ya orda benim kendi regl le göre hamile kalabilecegim zamanin yaziyr tabi her kadinda bu degisiyor.orda yaziyor canim.

hayırlısı olsun canım insanın çocuğu olmadan önce olsunda kız erkek farketmez diyor sonra oluncada kızssa erkek erkeksede kız istiyor bizde kızımız olmuş bide olursa erkek olsun diyoruz ki benim yaşım da cesaret ister üstelik hem isteyenin bi yüzü kara vermeyenin iki yüzü :)

nurerencim asil sen nasilsin biz hep burdayiz kizlarla
canim kac yasinda oldugunu sorabilirmiyim saniyorsan ayni yaslardayizdir
hamilelik icin dra gittinmi denemeler devam ediyormu en son bir sorunum yok ama hamile kalamadim demistin

ne olduğunu anlayamadım çalışmalara devam bu ay yine boş olsun herşeyde bi hayır var aramızda kalsın otuzdokuzum açıkçası dr a gidip çocuk istiyom diyemedim canım o yüzden sessizce beklemekteyim eşimden kızlarımdan başka bilen yok zaten onların isteği dorultusunda girişmişiz bu işe allah verirse inşallah

kızlarımı hazırladım ve yatırdım yarın okul var teyzesiiiiii hayırlısıyla bir sene daha okul maratonuna giriyorlar yolları açık olur inşalllah tüm çocukların:))

41 kere maşallah resimleri döktürmüşün yanına mavi boncuk koy emi tatlım :))bende seni çok öpüyorum

canim tabiki öyle olgu olan kiz kizi olan oglan istiyor.birde hamis arkadaslarimizdan üzücü haberi aldigimda üzülüyorum.hersey nasip diyorum.saglikli olsun cinsiyet ikinci plan diyorum.ben hep kizim olmazsa diye korkardim rabbim verdi sükür.tüm isteyenlerede versin rabbim saglikli sihhatli insallah.

feyzacim dedigin gibi bende baktim o hesaba girdim ve benim icin 11 nisani gosterdi ama ben yum takbi yaptirmistim bu tarihte yum henuz olmamisti
benim merak ettigim sen bu tarihlere goreùmi hamile kaldin yani ordan gunlerini alarakmi oldu

yok canim ben orayi sonradan gördüm ama regl bitiminde yumurtlama oluyor hesaba göre yani onu demek istiyorum.olmaz deniyor ya.benim kadin dr,baya bir uzman ben bir sorayim türk kendisi cok bilgili.bakalim ona diycek.

bu arada edacimm sanada bi turlu yazamadimm
canimm cook uzuldum sana ve esinee
rabbim tez kavustursunn
dile kolayy ne demek 8 ay 8 aydi dimii
ayy canim yaa bizimle cabuk gecer insallah gunlerinn
kiz sizde camda bulusun camdaa

Canlarım benim çok teşekkür ederimmm sizlereee

inan orkidecimmm aklım hep sizlerdeee fırsat buldukçaaa ilk işim sizlerii kaldığım yerden okumak oluyorrrr
tam okullar kapanıncaa ben gidecem eşimin yanına polonyayaa 1 ay beraber kalıpp dönecez artıkk türkiyeyee

gülnisam bak benim tam dün bitti regl 06.09 bitti regl
burdaki hesaba göre hamile kalmak icin en yüksek günler 05.09 mus en yüksek günler diyor zaten benim yönteme göre oluncada coktan hazir olmus oluyor. yumurtlama günüde 10.09 diyor.
bende diyorum ya regl bitcek 4 yada 5 gün üst üste iliski olcak. yani hesap cikiyor burda dogru oluyor.

adanali eda ALLAH kavustursun canim.ailen ordaysa yanindayasa kizlarda okula baslayacak cabuk gecer nasil gecti anlamazsin bile.rabbim kimseyi ayirmasin ya benimde beyim heryil gider bir bucuk ay yanliz kaliriz zor oluyor bilirim yani hele simdi iftarda daha zor oluyordur.rbbim basimizdan eksik etmesin beylerimizi insallah.aminnnnnnnnnn

gulnisam bende hep 36 yas sinir bilyordum.valla bizim burda moda oldu 40 yasdan sonra dogum yapmak hele ki türk kadinlarinda baya bir artis var.kac yil aradan sonra bir daha dogum yapiyorlar.

gulnisam bende hep 36 yas sinir bilyordum.valla bizim burda moda oldu 40 yasdan sonra dogum yapmak hele ki türk kadinlarinda baya bir artis var.kac yil aradan sonra bir daha dogum yapiyorlar.

desene bizde artistler grubuna gireceğiz çok iyi valla :)))))

nureren canim sen hic yumurtalarina baktirdinmi
yada hamile kalmayi kolaylastiran yumurta kalitesini artiran bazi dogal bitkiler varmis onlardan denemeyi hic dusunmedinmi

bir yıl evvel spiral çıkardım ve tüm kontroleri yaptırdım smear ,kan vaj ultrason hepsi normal hatta yum gününe yakın gitmiş olmam lazım çok güzel çatlamak üzere büyük demişti o yüzden normal diyorum yakın zamanda yine gidecem anlatırım

canim kullar yarin ilk gunu degilmi
kizlarin buymustur hangi sinifa gidiyorlar
benimde b kizim bu yil koleji bitiricek ama bir yil kaybetmisti ocak dogumlu oldugu icin
okula gec basladi
Allah hepsininde yolunu acik etsin tum ogrencilerin

6 cı ve 7 ci sınıf öğrencilerim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…