Süper annelersiniz

bir umidim bu kalmisti ya
simiracim o dr da iki kelmeyi biraraya getiremiyorsa kiz erkek spermlerini nasil ayristiricak
ben en iyisi yeni bir yontem icat edilene kadar beklerim:roflol:
umarim 7-8 yil icinde bulunur yasim gecmeden kaydirigubbakcemile3

sende bu pozitif dusunce we espiri anlayisi olduktan sonra sen ogluslarini 2 ser 2 ser siralarsin ..koptum yaaa,,sırnaşık şey

Kizlar kusura bakmayin oyle sakkadanak gittim gibi oldu ama giremedim sayfaya.
daha simdi duzeldi merakimdan uyuyamadim da.

orkidem ya esimde yanima yaklasamazdi oklavayi kafasina yerdi :eek:klava:ama hep takvime inandim nasil olsa x leri yumurta kabul etmeyecek sandim ondan oldu yoksa onada uyardim c perhizde olurdu
ya kizlar beni bosverin ya yine geldiler bana :roflol:eek:glusum olucak iste:roflol:

GulNisacim simdi bundan seneler sonra senin kizlar takarlar kocalarini kollarina dolusurlar senin eve bayramda seyranda sende gulersin o zaman bu zamanlarina canim. :dance: Oglanlarin analarida evde beklesinler artik oglumuz kiz evinden firsat bulup da beni ziyarete gelecek diye :çok üzgünüm:

Amaaannn insallah benim oglum oyle olmaz ya....

günaydın kızlar serdalcım doğru söylüyosun canım bazen çok yoruyorlar bizi gerçekten çocuklar tatlı yorgunluk deyip geçmeye çalışıyoruz olabildiğince sakin olmaya.geceleri uyuduktan sonra o masum yüzlerine bakmak bütün yorgunluğumuzu alıyor.
gülnisa canım senin tekrar bir çocuk yapmaya niyetin var cesaretinden ötürü tebrik ediyorum seni valla.
yeni yöntemler keşfetmeye çalışıyorsunuz ne güzel sen bana hep bekle demiştin benim tutarsa o zaman takvimin izinde git demiştin ben inatla sürekli günleri denk getirmeye çalıştım ama malesef denk gelmedi.allahım hepinizin gönlüne göre versin canlarım.özlem tutturmuşmuydu takvimi girmiyo foruma.
elifcim sen hala günlerlemi uğraşıyorsun canım benim inşallah en kısa zamanda dualrın kabul olur kızını alırsın kucağına.
samira canım sen nasılsın?nasıl gidiyo hamilelik kızın başladımı şimdiden yaramazlıklara.
orkide canım senin nasıl gidiyo bulantılarınız geçti şükür ciddi ciddi yolun sonuna geldiniz bizimle beraber hayırlısıyla ve sağlıkla kucağınıza alın yavrularınızı.

orkidem ya esimde yanima yaklasamazdi oklavayi kafasina yerdi :eek:klava:ama hep takvime inandim nasil olsa x leri yumurta kabul etmeyecek sandim ondan oldu yoksa onada uyardim c perhizde olurdu
ya kizlar beni bosverin ya yine geldiler bana :roflol:eek:glusum olucak iste:roflol:
merhaba kizlar gülnusam naber canim bence sen birazdaha bekle canim belki erkekdir gercekden doktor vaginayi gördümü bebisin??yada daha birsey göremedimi??

merhaba canim samira nasilsin??bebis nasil?karnin cok tatli gözüküyor??senindemi kiz???Allah hayirlisini versin,

ezgincim ya bunlari biraz gulelim diye yaziyorum canim drun ne gordugunu bilmiyorum ama kizim olucak birseyler gorduki kiz dedi
bundan sonra erkek cikmaz zaten
Allah biliyor canim kac kisiden duydum kiz demis doktor erkek olmus sen her yöntemi yapdin canim tekrar ne zaman doktora gideceksin??kizlarindami kiz istiyorlardi??kaydirigubbakcemile5

anam bugun gece kuslari yokkk
selcansin gulucuk suenur yeli
nerdesiniz bacularrrr

canim dün internete giremedim arkadas aradi gece 1 e kadar tlf da tuttu artik nerdeyse uyuyyup kalacaktim tlf da ama sabah firsat bulur bulmaz actim yelinin dedigi gibi bagimlilik yapiyor gercekten
:mymeka:

bu arada samira gercekten göbüsün cok tatli gözüküyor kizin olacak demek allah hayirlisin ya kucagin aalmayi kismet etsin

benim de verdi canim iki tane prensesim ileride bunlarin yaninada bitane de prens yapariz insallah senin ilk cocugun dimi

Samira cım sanırım kızgın olduğunuz kişi benim ama neden kızgın olduğunuzu anlamış değilim burda bir çok arkadaşa yardım etmişsiniz bende sizden küçük bir ricada bulundum olumlu veya olumsuz hiç bir cevap vermediniz bile,,,,artık özel profilinize girip ordan ziyaretçi mesaj bölümündende mesaj yazdım yine cevap vermediniz neden kızgınlığınız size ne yaptım anlamış değilim bakmıyorum demeniz yeterliydi,,,bende hamileyim ve doğal olarak hassas dönem geçiriyorum kırılgan olabiliyorum burda sadece siz değil genelde kime ne yazdıysam pek kaale alınıpta soruma cevap yazılmadığı için kırıldım,,,merakla cevabınızı bekliyorum,,,

ebruli canim sen neden okadar hassassin neye kime kirildin vallahi hic anlamadim bence bu kadar herseyi üstüne alinma kendine yaparsin bak bence her konuda kendine birsey cikartiyorsun bence senle hic bir ilgisi yok canim gel beraber yatisalim ben sen le özel ilgilenirim bende yeni yi zaten:CüvCüv:

ebruli canim sen neden okadar hassassin neye kime kirildin vallahi hic anlamadim bence bu kadar herseyi üstüne alinma kendine yaparsin bak bence her konuda kendine birsey cikartiyorsun bence senle hic bir ilgisi yok canim gel beraber yatisalim ben sen le özel ilgilenirim bende yeni yi zaten:CüvCüv:

Şahıs olarak kimseye kırgın değilim suenur cum siteye girdiğimde beri hangi topikte kime ne soru yönelttiysem bilgi edinmek istediysem ya hiç cevap verilmiyor yada günler sonra bir tane belki yazılıyor bu beni iraz üzmüştü,,,ben burda sadece tecrübe paylaşmak değil güzel dostluklarda kurmak isterdim ama başaramıyorum sanırım,,,:1no2:

ebrulicim. ilk siteye bende üye olduğumda geçmiş yazıları okumamıştım.Hatta yaparmı diye bende sitedekilere hemen yazmıştım. artık yapmıyo cevabını alınca ısrar etmedim. seninde böyle sorman çok normal ama eski yazıları okursan samirayı bu yüzden çok üzmüşler. Okadar emek vermiş ama emeğinin karşılığını alamamış. Bence onları bi oku sende hak verirsin. Hamileyim hassasım diyede düşünme bence. Ne güzel hamilesin bak. Bizler daha bunu yaşayamadık. EN kıymetli zamanlarını yaşıyosun allaım sana bir bebek nasip etmiş keyfini çıkar bence.Kırıldığını farkettiğimiz an hepimiz sana nolur geri gel diye yazı yazdık. seni umursamasak cevap vermezdik. ama biz aramıza her katılana hoşgeldin diyoruz. arkadaşlıklar çoğaldıkça güzelleşir hem kaydirigubbakcemile5.

Yeli cim güzel dileklerin için teşekkür ederim,,,ben sadece ilk sayfaları okuyabildim gerisini okuyamadım,,,sadece bişeyden emin olmuştum okurken samira arkadaşın çok iyilik sever olduğu karşılıksız birçok kişiye elinden geldiğince yardım ettiğini okudum diğer sayfaları okuyamadım,,,bende acizane banada sadece bir gün için bakarmı diye rica etmiştim zaten bakmasada asla kırılmazdım ki en azından bakamam bile demesini bekledim hiç cevap vermemesine üzülmüştüm sağlık olsun sonuçta oda bir anne adayı,,,onuda strese sokmak istemem,,,Yeli cim Rabbim tez zamanda sanada güzel bir bebiş nasip etsin dualarım sizinle arkadaşım :teselli:

Şahıs olarak kimseye kırgın değilim suenur cum siteye girdiğimde beri hangi topikte kime ne soru yönelttiysem bilgi edinmek istediysem ya hiç cevap verilmiyor yada günler sonra bir tane belki yazılıyor bu beni iraz üzmüştü,,,ben burda sadece tecrübe paylaşmak değil güzel dostluklarda kurmak isterdim ama başaramıyorum sanırım,,,:1no2:

canim sen hamilesin galiba kac ayliksin kacinci bebegin bak karismam sonra sorularim dan SIKILIRASAN sen belki israrci degilsin ama ben israrciyim dir boyuna sorarim simdikaydirigubbakcemile3

slm kızlar nasılsınız bakalım.güzel kızlarınız nasıl.benim zilli kreşte yine.oohh rahatladım kreşe başlayalı.ebrulicim seni çok iyi anlıyorum hamileyken insan daha hassas oluyor.benimde bazen havada kalıyor ama sanırım dikkatinden kaçıyo arkadaşların böyle şeyleri kafana takma dicem ama hamileyken insan başka bir karaktere bürünüyor resmen.inşallah bebeğinin sağlıklı haberlerini aldığında kız olduğunu öğrendiğinde hep birlikte sevinir coşarız burada.sevgiyle kal.üzme kendini.

X