Süper annelersiniz

Kizlar okuyordum yine diyorki hamilelik icin en uygun zaman vucut isisinin dustugu gun ya da artmaya baslamadan onceki anmis. benim iliski Pazartesi gecesi oldu ama isim zaten Pazartesi sabahi artmisti.

Birde okudum ki iliskinin akinti koyulasmadan once olmasi gerekiyormus. Koyulastiktan sonrakinde hamilelik olmazmis, Acaba kil payi yirmis olabilirmiyim ki oglandan. Yani benim akintim krem gibiydi ve beyazdi. Oyle yumurta aki gibi falan degil...

bakin kizlar hamilemiyim.net'ten aldim

Vücut ısısı yükseldiği anda, gebelik için genellikle zaman geçmiştir. İlişkiyi vücut ısısı yükselmeden önceki gün içinde gerçekleştirilmelidir.

bakin kizlar hamilemiyim.net'ten aldim

Vücut ısısı yükseldiği anda, gebelik için genellikle zaman geçmiştir. İlişkiyi vücut ısısı yükselmeden önceki gün içinde gerçekleştirilmelidir.

Sewgili Elifnaz ates olcumu ile hamilelik durumunu anlatan bi yazi okudum,,istersen bir gozat ,umarim faydasi olur,,kaydirigubbakcemile3..ayrica yumurtalama gunleri icin cok degisik bir hesap yontemi war ,,benim bildigimden cok farkli...sizce dogru mu? ona gore benim bir sorum war size...

http://www.bebekvar.net/hamilelik/h...elige-hazirlik/72-hamilelik-uygun-gunler.html

Son düzenleme:
Sewgili Elifnaz ates olcumu ile hamilelik durumunu anlatan bi yazi okudum,,istersen bir gozat ,umarim faydasi olur,,kaydirigubbakcemile3..ayrica yumurtalama gunleri icin cok degisik bir hesap yontemi war ,,benim bildigimden cok farkli...sizce dogru mu? ona gore benim bir sorum war size...

http://www.bebekvar.net/hamilelik/h...elige-hazirlik/72-hamilelik-uygun-gunler.html

Okudum canim. yumurtlamanin ertesi gun olan iliskiden hamile kalma ihtimali var diyor. ama bu spermlerin yumrutaya ulasmasi (follop tupu mu ne iste oraya) zaten 6 saat almiyormuydu. ee yumurta da zaten 24 saat yasiyor yani ihtimal o kadar da yuksek degil gibi geliyor bana..ama hayirlis bakalim..hem benim yumurtlamadan iki gun once de iliski oldu. belki kizlar daha yumurta cikar cikmaz doller onu daha son gunku iliskinin spermleri yetismeden

haa birde o son gunku iliskide hemen kalktim yataktan bir guzel temizlendim. daha onceden yatardim bir sure yatakta ki spermler kolayca ilerlesin diye...bakalim artik eger hakikatten hamile kaldiysam o zaman baslarim hazirliklara...

valla ben yumurtlama hesaplama isini pek anlamadim. benim icin en guvenlisi test ve isi olcumu. bak nasil buldum yumurtlama gununu...yerimseniben

slm kizlar nasilsiniz oruc nasil gidiyor orkidem sen tutuyorsunu galiba nasil dayaniyorsun bu arada ebruli arkadasin yazisini okudum cok üzüldüm sonra geri girdimi merak ettim

feyza kis kinder gaden te ne oyle:roflol:ana okulu demek galiba burda maternelle deniliyor
ama cok erken acilmis ya bizim yaz tatilimiz iki ay
hem zamanla alisir mutlaka simdi kucuk oldugu icin normaldir belkide konusulanlari anlamiyordurda olabilir genelde o yuzden cocuklar okulu sevmiyor
benim kizlar iki yasina kadar turkceyi cok iyi anliyorlardi ve konusmalarida iyiydi ama burda iki yasinda ana okuluna basliyorlar ya turkceyi kaybettiler malesef
evde ben surekli turkce konusuyorum anliyorlar fakat cevap hep fransizca bazan kiziyorum yeter artik turkce konusun diye:eek:klava: iki dk sonra yine vidi vidi fransizca
inanmıyorum ya nisacım okadar iyi biliyorlar demek fransızcayıııı
sende onlar kadar biliyormusun canımm dedikleriniii anlıyabiliyormusunnn
bende burda en çok polonyanın tatillerini özliyeceğimmm sık sık tatil olurduuuu
burdaa fazl tatil olmuyor okul zamanııı ama yaz tatili 3 ay o güzelll

yum gününü bulmak çok zor ama
eğer yum takibi için dr a gitmiyosan.
ben 5 çubuk test yaptım anlayamadım.
ateşimde çıkmadı.
bide ateş çıktığında geçmi kalınmış olunuyo.
yani ateş çıkmadan 1 gün önce olucak.
onuda bulmak çok zor.

Insallah oyledir Selcanim yaa...insallah ates ciktiginda gec kalinmis oluyordur. yoksa ben yandim...:1no2:
ama bugun takvimime bakiyordum Nisan'da da ayni seyi yapmisim ben. Yumurtlamanin ertesi gunu birde sabah iliski olmus. Hatirlayanlar bilir ziril ziril aglamistim erkek gununde hamile kaldim galiba diye cunku goguslerim cok hassaslasmisti. Ama tutmadi iste o zaman..Insallah bunda da tutmaz...Ya da tutarsa da yumurtlamadan once olan iliskiden tuta (oylesi daha iyi olur tabii ki) a.s

40. gün duası benim bildiğim erkek çocuk için okunuyo.
ama duanın türkçesinde oğlum olursa adını muhammet koyucam deniyo.
yani adını muhammet koyucan erkek olursa...

Selcancim sagol canim..Kiz icin dua yok mu? Neyse ben kendi duami yaparim ozel birsey olmasina gerek yok

yaa kizlar hani sizin yumurtlama gunu ilski olmamismiydi??

Serdal canim sen yumurtlama gunu ilskiye girdin degil mi?
Aregon okursan sende yaz yumurtlama gunun neydi ve hangi gun iliskiye girdin?
GulNisa'da yumurtlama gunu iliskiye girdi ama iki gun onceden de girmis. Buyuk ihtimalle iki gun onceden olan tuttu herhalde (dr.'lar kiz dedigine gore)
Orkidem sen bir turlu yumurtlama gunune karar veremedin herhalde? Ne gun yumurtladin ne gun iliskiye girdin bir daha yaz bakalim

Baska varmi cinsiyeti belli olan ve yumurtlama gunu iliskiye giren yaa???

afiyet olsun cnm...
ne demek o senin yüzünü gören korkar kızdım bak.
bence senin yüreğinin güzelliği yüzüne vurmuştur cnm.

bu arada siz birbirinizi gördünüz mü.yani gülnisayla yada elifnazla.yüzünüzü yani
valla merak ediyorum herkezi yaaaa

selcancim anca gobekleri gorebildik...kimse yuzunu gostermiyor :jeyyar:

tam yum günü olduğuna eminmisin cnm.
her ay bile yum günü değişebilir.
test yaptında tam 2 çizgi çıktığındamı oldu ilişki.
hem hemen yataktan kalktım dememişmiydin.
ben dana gibi yattım gene tutmadı.
artık adet oluncaya kadar yersin kendini

tatlim basladim bile yemeye gormuyormusun??daha dun bir bugun iki

isimin arttigi gunun gecesinde oldu iliski. Guya bir gun once isim dusuktu ve o gun yumurtlamis olmam lazim. yani arttigi gunun gecesine kadar yasadimi yumurta bilmiyorum tabii..

benim genelde iki cizgi ciktiktan en az 36 saat sonra yumurtlama oluyor ve yine oyle oldu. ama ilski oldugunda akintim koyu krem kivamindaydi...

ayyy kizlar yaa ezberledinin dimi?? :bbo: hep ayni seyleri yaziyorum yok kremdi yok isisydi...valla kusura bakmayin ama kafan kazan oldu dusunmekten

cooooookkkkk guzelsin Orkidem...masallah sana kirbir kere.....
Allah sahibine bagislasin....
genceciksin daha da canim benim yaa...masallah sana...

Selam kıslar, herkese cümleten hayırlı ramazanlar.
kız bebek isteyen anneler , ben yeni evlendiğimde 2 yıl bebek düşünmüyordum
eşim korunuyordu, ama benim akıllı bir arkadaşım dediki adetin ilk 10 günü bebek olma imkanı yokmuş dedi serbest cinsel ilişki yapabilirsiniz dedi.Bende çok safım tabi hiç bişey bilmiyorum bugün adet oldum mesalaya 5 gün kanama sürüyor 6-7-8-9-10. güne kadar hangi günde yaparsan yap veya hepsinde yap hamile kalmassın dedi ben bunu uyguladım evliliğimin ilk 8 ayı hamile kalmadım ama 9. ay kızıma hamile kaldım.
kısaca kız çocuk için kanamanız bitinca günaşırı veya hergün 10. güne kadar ilişki yapın
sizin işiniz çok kolay kıslar.:eek::CüvCüv:
lisacım benim 2 kızımdaa böyle olmuştuuu adetten sonra sık sık ilşkiyle ben buna inanıyorummmm

orkideeeeem.gördüm seni çok tatlısın kız zilli.bu arada karnın sivri anam senin.ben diyorumya ya gülnisanın ya senin oğlan olacak birinizin dr yanlış tahmin yaptı.elifnaz hiç tasalanma ben kaç aydır tam yum gününde beraber oluyorum olmayınca olmuyo işte.yani öyle ha dediğinde olmuyo bebek.gelecek ay dikkatli ol ha.gülnisa sende hiç 3 çocuk annesi gibi değilsiniz.benim hamileliğimin son ay resimlerini görseniz ölürsünüz acaip şiştim ben 90 oldum 90.şükür 6 ayda 60 a düşmüştüm ama.

orkidem bence tutma cünkü yeni hamile filanda degilsin hadi bir iki aylik olsan tamam ama galiba hamileligin de ilerledi ben bile zor dayaniyorum ben olsam tutamam

X