Süper annelersiniz

arkadaşlar perhiz merhizde hikaye ben size söyleyeyim.benim eşimin mesleğinden dolayı öyle zır bırt yasak.haftada 1 2.hatta çok eminim kızıma hamile kalmadan yaklaşık 1 hafta perhiz olmuştu ve ahanda kızım var.herkese iyi uykular.

Okudum canim. yumurtlamanin ertesi gun olan iliskiden hamile kalma ihtimali var diyor. ama bu spermlerin yumrutaya ulasmasi (follop tupu mu ne iste oraya) zaten 6 saat almiyormuydu. ee yumurta da zaten 24 saat yasiyor yani ihtimal o kadar da yuksek degil gibi geliyor bana..ama hayirlis bakalim..hem benim yumurtlamadan iki gun once de iliski oldu. belki kizlar daha yumurta cikar cikmaz doller onu daha son gunku iliskinin spermleri yetismeden

haa birde o son gunku iliskide hemen kalktim yataktan bir guzel temizlendim. daha onceden yatardim bir sure yatakta ki spermler kolayca ilerlesin diye...bakalim artik eger hakikatten hamile kaldiysam o zaman baslarim hazirliklara...

valla ben yumurtlama hesaplama isini pek anlamadim. benim icin en guvenlisi test ve isi olcumu. bak nasil buldum yumurtlama gununu...yerimseniben

Elifcim sana inanmıyorum kız bu ne biçim cümle bacım hem kız istiyon hem de bak nasıl buldum yumurtlama günümü diyon .Anlamadım bacım sen ne diyon :dilcikar:

günaydın kızlar nasılsıız mesajlarınızı bile okuyamadım kızdan rahat yok bir türlü bende eylül ayı ve sonrası için takvim almıyorum daha fazla kaptırmayalım bari paramızı adam kendini parçalıyo para kazanmak için her üç ayda bir kira gibi para ödemeyim artık zaten bir dünya param gitti.vazgeçtim bebektende biraz daha durayım.
sizlerden ne haber bu arada yerim ben o kızlarınızı allahım hayırlı doğumlar nasip etsin sizlere ve tüm hamilelere serdalcım seninki erkekmiydi canım.özlem nerelerde bu arada girmiyormu foruma.
gülnisa nasılsın canım hala geziyomusun sen ?

günaydın kızlar nasılsıız mesajlarınızı bile okuyamadım kızdan rahat yok bir türlü bende eylül ayı ve sonrası için takvim almıyorum daha fazla kaptırmayalım bari paramızı adam kendini parçalıyo para kazanmak için her üç ayda bir kira gibi para ödemeyim artık zaten bir dünya param gitti.vazgeçtim bebektende biraz daha durayım.
sizlerden ne haber bu arada yerim ben o kızlarınızı allahım hayırlı doğumlar nasip etsin sizlere ve tüm hamilelere serdalcım seninki erkekmiydi canım.özlem nerelerde bu arada girmiyormu foruma.
gülnisa nasılsın canım hala geziyomusun sen ?

Hoşgeldin Civcivim nasılsın canım;
çocuklar hep böyle zor annelerini üzüyorlar değil mi??
Canım inşallah senin dediğin gibidir.
En son 18. haftamda gittim hatta 18 hafta 4 günlüktü ama maalesef bizim bebiş bacak arasına ultaronun girmesine izin vermedi Yani belli değil henüz Eylül 20 gibi tekrar gideceğim bakalım ne diyecek.
Allah hepimizin gönlüne göre versin.:nazar:

lizacim ya yapamadim canim sonra tekrar deniycem yine herseyi birbirine karistirdim nereye bastim bilmiyorum resimlerin yerine sifreler geldi hani ozellikle ugrassam yapamam ama simdi ben ne gonderdigimi bilmeden gondermek istemiyorum biraz dinlensin bu yine deniycem soz canim ya

Olmuşya Gülnisacım gördüm sonunda ay çok güzel göbüşünyaaa
seni uğraştırdım ama teşekkürler canımhihoyyythihoyyyt

Nasılsın Nuraycım nerelerdeydin ?
Orkidem kız bize hem göbek günlüğü yapıyon hem de anacım bayıldım ben senin bu renkli renkli
kıyafetlerine bacım..

elifcim isi arttiktan sonra da hamile kalinabiliyor ama senin iliskin bir de gece olmus
kac saatte onlar gidene kadar ertesi gun oluyor yani hic sanmam o iliskiden hamile kalacagini..yumurta o kadar yasamaz bence.hani sabah filan olsaydi evet ihtimal var derdim
ama yine de bir furmak istiom bi tane:mymeka:prezervatif diye bise varnaniknanikkaydirigubbakcemile3

Samiram sagol canim ya...Hay agzina saglik valla....Of icim rahatladi azicik be...Bu kizlar beni deli ettiler tam yumurtlama gunu yapmissin bize inat oglani bulcan diye..sanki isteyerek oldu :dilcikar:
Anacim prezervatif denen seyi 6 senedir kullaniiz zaten de sen gel benim kocaya anlat bunu...Cocuk diye takti kafaya ya valla aslan kesiliyo onu kullan dedim mi..Ben de nasil olsa akintim degisti diye umursamadiydim oldu iste...Ama insallah dedigin gibi o gunku iliskiden bir sey tutmaz...

[/COLOR]

Elifcim sana inanmıyorum kız bu ne biçim cümle bacım hem kız istiyon hem de bak nasıl buldum yumurtlama günümü diyon .Anlamadım bacım sen ne diyon :dilcikar:

Yok Serdal'cim sakasina diyorum...Yani baksana bana kizim olsun istiyorum, yumurtlama gunumu buluyorum ama gidip tam yumurtlamanin ertesi gun iliskiye izin veriyorum...:mymeka: olcak is mi??? Am iyi korktum ha...eger bu ay hakikatten hamile kalamazsam bundan sonraki aylar acayip tedbirli olucam...eger hamile kalirsam da vay sizin halinize...sırnaşık şey

Arkadaslar nerdesininz yaa???????????

Kacirdim galiba sizi hemencik.Tamam tamam sormuycam bir daha acaba tutmusmudur diye...Hadi gen gari yaw :) Ama ben size dedim ben cok vesveseliyim diye...

elıfım ovulasyn testı tee cuma pozıtıf cıkmıs
bundan 24-36saat sonra yumurtlama olur hadi senin icin 48 olsunnaniknanik
pazar aksamı bile yumurtlama olsa
pazartesi aksamki ilişkiden mumkun deil tutmaz 6-10 saatte gidiyor spermler
tee pazartesi sabah oluyor o saate yumurta mı kalır

erkek isteyen sevgili arkadaslarım:1rolleyes:
siz de yumurtlama testi pozitif cıktıktan 36saat sonra tek ilişki yapın
hemen hamile kalamayabilirsiniz ama kesinlikle şansınız daha yuksek olur
ikinci cocugu dusunursem ki eşim simdiden oglan hayali kuruyornaniknanik kesinlikle bu yontemi deneyecegima.s
ondan sonra ne cıkarsa bahtımıza artık

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

yasssa be Samiram...Cuma aksami pozitif cikti test biz Persembe aksami iliskiye girmistik zaten...Pazar aksam yumurtladiysam 3 gunluk oluyor spermler belki tutunabilirler...Insallah Allah'im...
Ayrica sol kasigim da agriyip duruyor...Biliyrim sen inanmiysin sag-sol meselesine de yine de bi not geceyim dedim...sırnaşık şey

elıfım ovulasyn testı tee cuma pozıtıf cıkmıs
bundan 24-36saat sonra yumurtlama olur hadi senin icin 48 olsunnaniknanik
pazar aksamı bile yumurtlama olsa
pazartesi aksamki ilişkiden mumkun deil tutmaz 6-10 saatte gidiyor spermler
tee pazartesi sabah oluyor o saate yumurta mı kalır

erkek isteyen sevgili arkadaslarım:1rolleyes:
siz de yumurtlama testi pozitif cıktıktan 36saat sonra tek ilişki yapın
hemen hamile kalamayabilirsiniz ama kesinlikle şansınız daha yuksek olur
ikinci cocugu dusunursem ki eşim simdiden oglan hayali kuruyornaniknanik kesinlikle bu yontemi deneyecegima.s
ondan sonra ne cıkarsa bahtımıza artık

kizlarrrr lutfen yardim edin,,,,:bbo:
ben bu ay yumurtlamamis olabilir miyim? 19 agust period basladi.ben 29 undan itibaren hergun test yaptim ama sadece cuma cok silik cikti .diger gunler hep tek cizgi...isimida olcuyorum 36.6 idi bugun sabaha kadar ,bu sabah 36.8 oldu...serviks sivisi creamy durumda...2 eylul we 4 eylul bebek denedik...bana bir durum degerlendirmesi yapar misiniz ? kafam karisti kizlar...tesekkuerler simdiden...

samiracim ya ben aynen dedigin gibi yapmistim hatasiz hemde
tam testim pozitif cikti 36 saat sonra ilski oldu
ama niye benim oglusum olmadi o zaman :çok üzgünüm:
bana oncesinde hamile kalmis olabilirsin deme
mumkun degil p ile korundum:çok üzgünüm:

GulNisam yaa benim kafam karisti simdi
Sen demistin ya bana Cumartesi Pazar iliski oldu Sali gunu hamile kaldim diye. O iliskiler korunarak mi olmustu yoksa ??
Testin hangi gun pozitif cikmisti??

elifnaz cim tabiki korunarak olmustu hemde cok guvenilir bir bicimde prsvtf le imkansiz o gunlerde hamile kalmis olmam
hem o kadar cok erkek isterken nicin yum gununden once ilski olsun ki
testim pazar pozitif cikti pazartesiyi gectik sali gunu hamile kaldim

ne bileyin canim ya, Cumartesi Pazar iliski oldu Sali hamile kaldim deyince korunmasiz mi oldu acaba dedim...
eee o zaman kocisinin sucu yok GulNisa'cim, korunmus iste adamcagiz ne yapsin.a.s

Pazar testin pozitif cikti, Pazartesi iliski yok ve Sali gunu iliski oldu oylemi???Yani o zaman ya Shettles ya da senin doktor halt etmis...Biri bir yerlerde yanlislik yapiyor. Ya da en hayirlisi bu...Ondan daha iyi bilen yok ya...a.s

simira ısın 36.6 36.8 cıkmıs yumurtlamamana imkan yok
testin markası neydi gittgidiyordan veya ebaydan filan alınanlardansa benim de basıma geldi.bir ay cift cizgiyi yakaladım ama öbür ay gostermedi coook silikti
ama ben o ay klomen içmiştim belki de ondandır sen herhangi bir ilac filan ictin mi

canim ben Londra da yasiyorum ebay.co.uk den aldim,Temmuz ayinda primolut-n kullanmistim adet geciktirmek icin sanirim o duzeni bozdu ben her ay onceki aydan 2 gun once regl olurdum yani 28 gun ya da 29 bu ay 31 oldu..birde mantar ilaci icmistim adetten 1 hafta sonra belki etkisi olmustur...offf ne zor islermis bunlar...fisfisfis

peki yumurtlamama imkan yok diyorsun nasil anladin isi yukselince mi oluyor,,,hicbir sticky ,egg white sivi gelmedi surekli takip ettim...

bide bu sopantane yumurtlama dedikleri olay war ....sizce olabilir mi?

orkidem akintim cok kaygandi renksizdi yumurta aki gibiydi
ama benim 19 cu gun yumurtladigimi ultrasonda da belliydi ve hamile kaldigim gun dr raporundada benim denedigim gun ayni
of kizlar ya moralim gitti benim
su yontemleri dusundukce kiziyorum kendime

GulNisa'cim kendine kizmak icin hic bir sebebin yok...Hele senin yani...Bundan daha fazlasini zaten yapamazdin...Neyi denemedin ki?? Yani bizim bulup okudugumuz her seyi denedin sen hemde doktor kontrolunde, yani insan hata payini da dusurerek.

Yani belki Kibris meselesini biliyor olsaydin boyle denemek yerine onu yapardir, belki o yuzden kiziyorsundur kendine. Ama uzme artik tatlli canini. Kismetse o da olur.

Dun Atv de Bir saglik programinda Kibris tup bebek merkezinde cekim yaptilar, yetkili doktor ile gorusuldu ama adam iki kelimeyi bir araya getiremedi yani ben ikna olmadim anlattiklarindan hatta operator doktor Savas ...soyismini hatirlayamiyorum ,,bu gibi uzmanlarin profersor olmasi gerekmez mi ? gorunuse gore yorum yapmak hos degil ama adam anlatamadi sistemi.. birde donation yonetemi ile bebek sahibi olmayan ailere yardimci oluyorlarmis yani sperm we yumurta bankaciligi..tr de etik degil ama biz yapiyoruz dedi...Umarim herkesin dilegi gerceklesir...

orkidem akintim cok kaygandi renksizdi yumurta aki gibiydi
ama benim 19 cu gun yumurtladigimi ultrasonda da belliydi ve hamile kaldigim gun dr raporundada benim denedigim gun ayni
of kizlar ya moralim gitti benim
su yontemleri dusundukce kiziyorum kendime

Gulnihal kizma canim kendine sen elinden geleni layikiyla yaptin,,gerisi Tanriya kalmis ,Bu arada takwimin en son kurbani ben olucam galiba...elimdeki listeye gore agus,29,30,31 eylul 1,2,3,4,5,6 olumlu gunlerim,,,,bugun Takwimi aldigim yere sordum dediki bu gunler sizin x kromozomlarini reddettiginiz gunler ,o nedenle hergunu degerlendirin,,,eger yumurtlama olmazsa ne olacak dedim o zamanda sopontane yumurtlamadan bahsetti...intercourse sirasinda da aniden yumurtlama oluyormus,,,,

sen bu gunlere uyduysan ,ya senin bebek %95 erkek (takwimin basari orani )

ya da % 5 kiz (takwimin yanilma payi )

X