Süper annelersiniz

Valla kızlar ben 2 oğluma da adetin başlangıcından yaklaşık 15 gün sonra hamile kaldım. Ama iki hamileliğim de zor oldu 8-9 ay uğraştıktan sonra hamile kalabiliyorum. Hatta her ikisinde de olmayacak artık dediğim zaman hamile kaldım.

Yok valla ben her zaman daha istekliyimdir

byata hg kiz sen bane reglden sonra kaldim ikisine dedin dimi canim???
siz yolu buluyonuz degis tokus en iyi cözümmüs:)))))

aaa o zaman dediğine göre yumurtlama zamanında kalmışsın.

Valla kızlar tam tarih veriim isterseniz. 13 mart adet başlangıç günüm. 28 mart hamile kaldığım gün :)

ben halen innanamiyorum kizlar bence bir yanlislik var ya.benim doktorda yumurtlama günü erkekkolur demisdi.simdi yanlismi kizlar?

allah bagislasin canim seninkiler regl bitti 10 sonramu oldu???
öyleyse buda benim gedigim gibi kizlar.regl bitcek 7 gün gectikten sonra kiz günü demistim ya

bu topiği açan arkadaş gelmiyo mu.
nureren gailba.

merhaba canım eskiden daha çok girip çok heveslenmiştim 3 cüyü yapmaya fakat bir senelik denemeden sonra kalamayınca umudumu kaybettim ve buraya sık sık girip üzülmek istemediğmden girmiyorum zaman zaman sizleri okuyorum tanıdığım arkadaşları takip ediyorum v.s burası gerçekten bağımlılık yapıyor sevgilerle :))

orkidem her kadinin regl günü farklidir benim on gün sürer mesela,o gün bittimi iliski ye giriliyor ilkde c.p önemli.sonraki günlerde üst üste yapabiliyorsun.oda bir 5 gün daha ediyor.buda yine reglle beraber 15 etmis oluyor

kizlar ben kactim benimkilerin yarin ikisinide okulu var yarin görüsüz hepnizi öptümmmmmmmm byee
burka1

ya herkesin regl süresi farklı mesela benim 3 gün o zaman 3+5=8.ile 11.gün arasında olması gerekiyo öylemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…