Süper annelersiniz

Aaaayyy Gülnisa Ablam gel değişelim biz bunaldık sıcaktan ya hele de son 3-4 gündür beter bir sıcak var.
Sen bize gönder o soğuk havadan..cokacimcoook

canim valla fikir arastiriyoz nasip canim saglikli olsun insallah

Samiram canım ;
ben doktora ovülasyon testini sorduğumda bana bu açıklamayı yaptı
hatta lh testi yumurtanın çatlayacağı anı bilseydi o zaman biz doktorlara gerek kalmazdı dedi.
Haklısın illa bişeye inanasım tutunasım geliyor..
Bazen de düşünüyorum erkek bebek sahibi olanlar hep yumurtlama günü mü ilişkiye girmişler de erkek bebeleri olmuş.
Bak işte burada sen haklı çıkıyorsun şayet öyle olsaydı biz de yum. testi ile buna en yakın anı tespit etmeye çalıştık değil mi????Kafayı tırlatacam sanırım.

Seni karpuz göbüşlü orkidem seni, kız biz adam olmayız benim küçük bacım..
Seni uzun kollu kıyafetlerle görünce içim gidiyor kız.Biran önce kış gelse..

Allaaaaaahhhh demeli kız Allah demeli...
Elifnaza söylemeli o da denesin şimdi en baştan başlıyoruz .Tüm bildiklerimizi unutup,
Tüm yaptıklarımızın tersini yapacağız ok. mi*???

cicimini sen mi deneyeceksin erkek bebis mi istiyorsun????
beni bekle bakalim.ben yapen sonra sen yaparsin bekleye bilirsen bir alti ay :))))

evet cnm bende erkek bebek istiyorum ama 6 ay çok cnm yaa ben ocakta başlıycam en geç şubat senin yöntemi deniycem akışına bırakmaktan iyidir gene

Orkidem tahmin ettim bacım ya kapalı olduğunu ama Allah'tan serin memlekettesin ..
Türkiyeden de iç Anadoludan değil mi??

of ne sıcak var yarabbim ya kavruluyoruz birazdan buharlaşacağım
orkidem senin göbüşte pek güselmiş maşşallah

serdalcim asil olsa olsa biz sizi kiskanirizkaydirigubbakcemile3
gunes var sicak var sizde
burdada usumek var benim gibi hasta olmak var

Sen de haklısın be ablacım ama bir de bu sıcakta çalışmak zorunda olunca hiç çekilmiyor.
Sana çok geçmiş olsun,bence kendine bir ıhlamur yap,geç tv karşısına ayakalrını uzat ve Türk filmi bul Tv'den seyret...Ah keşke ben de olsam...kaydirigubbakcemile5

bak bu bana da mantıklı geldi.ama bu çatlatma iğnesini isteyen herkese yapıyolarmı acaba

medismartın var diye anımsıyorum canım ama benim kullandığım ertesi gün hapının içinde çaıkmıştı

valla benim servisteki ebe arkadaşlarımın hepsinin 3 er tane çocuğu var bende onlara özendim bende 3 yapıcam peki sen şuanda psikolog musun?iyi bir değişim yapmışsın...

yok canım ya ben psikolog değilim üyeliği kardeşim almıştı sallamış çatlak uydurmuş psikolog diye.çalışmıyorum canım ben ev hanımıyım

Özlem öyle demişti bebeğim ama inşallah yanılma olmaz.
Ah ah şekerim buralarda varya ilerde yaşanamayacak,küresel ısınma var ya her yıl gerçekten daha da arıyor sıcaklar hele de RAMAZANA AZ kaldı bakalım nasıl olcek burda ......

orkidem senin karnın hakikaten sipesivri.benimkide öyleydi gören oğlan bu derdi.demekki bu iş sivriye yassıyada bakmıyo arkadaşlar.bu arada karnına bol bol acıbadem yağı ve vazrlin sür dönüşümlü olarak.benim eltim hep sürerdi hiç çatlağı yok.bende eczanede satılan çatlak kremlerrinden sürdüm ama çok az var çatlağım.

Kizlaaaarrr

uzayan akintim gelmeye basladi bugun
bu sabah atesim 36.1'di
daha test yapmadim ama yapinca buyuk ihtimal ikinci cizgi silik cikacak
yorumcu bugun ve sonrasi olan iliski icin erkek diyor
cin takvimi agustos icin kiz diyor
AMAAAA ben size guveniyorum.....Ne yapayim yaa??/
Bu gun iliski yapayimmi?

haa bu arada iki gundur yan gelip yattik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…