Süper annelersiniz

teyzem ebe hamşire.
doğurtuyo kısaca.
1 kızı 1 oğlu var.
zaten ilk o bana dedi erkek için yapılan şeyler var diye.
keşke demeseydi ben bu topiğide bulunca kafayı yedim-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ne dedi peki teyzen canım ya.o zamanlar bize böyle şeyler anlatmazdı hemşireler.neler yapıyolarmış mesela

ya ben bi yerde mi duymuştum okumuş muydum hatırlamıyorum ama,kız isteyen kadın ilişkiden önce kocasını koşuya yollarmış.en az 1 saatlik koşunun ardından yaparlar mış.

aboooo.elifnaz duydunmu kız.yok arkadaşlar bu adam futbolu bırakmadığı sürece benim oğlum falan olmaz.

selcansın ben de yatıyorum tatlım.yarın devam ederiz.sen şu yöntemleri bi sor bakalım teyzene.iyi uykular canım sanada.

yok canım hemşirelik lisesi mezunuyum ama yapmadım hemşirelik.öğretmen oldum ama onu da yapamadım evlenince.pratiğim var şu an yine yaptırabilirim doğum ama bilgilerimin hiçbiri kalmadı aklımda.zaten hep dikkat etmişimdir bu ebelerin hemşirelerin hep bi kızı bi oğlu vardır genelde.senin çevrendede öylemi.bence var bi bildikleri.
ben varım canım ama ben 3 tane doğuracağım kısmetse .....
meslektaşmışız seninle bende ebelik çıkışlıyım
bu arada spor yapan erkeklerin gerçekten hep kızı oluyor benim eşimde 6 yıldır hergün günde 2 km yüzer bende kesin kızım olur diyordum olduda ....
sana kesinlikle katılıyorum!
ben size ara ara yazıyorum kızlar sizleri unuttum sanmayın tatildeyim hala....
:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

purinol idrar yolu antiseptiğidir içse iyi olur daha hızlı iyileşir antibiyotik alıyormuş iyi bari oda halleder merak etme enfeksiyonu geçer bol su içir bu arada geçmiş olsun

:1closedeyes:iyi geceleeeeerrrrrrr:1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

kızlar su linke bakın
ultrasonda cinsiyet saptanması
http://www.mumcu.com/html/article.php?sid=102

serdalcım bak alttan foto koymuslar ustten degil
hem benım gıttıgım yerlerdekı ultrasonlar boyle net degıl yaa sadece kemıgı gorunuyor burda resmen bacak bellı:sm_confused:
tek cozum 4d ye girmek bencea.s

Aaa çok sağol be tatlım.
Benim bebişe senin linke koyduğun gibi alttan bakamadı tam,ben çok heyecanlıydım ,
eşime sonradan sorduğumda ,yandan bakabildi dedi ama evet ben öyle bir pozisyon göremedim şimdi yeniden hatırladım ...Bizim ultrasonda bacağı kolu parmakları görünüyordu .Nasıl bir ultrasonmuş ya sadece kemiğigörünmüş.Sen bir daha git Nuraycım..Ya Nuray bu ultrason bebeler için sakıncalı mı???kaydirigubbakcemile

bu arada spor yapan erkeklerin gerçekten hep kızı oluyor benim eşimde 6 yıldır hergün günde 2 km yüzer bende kesin kızım olur diyordum olduda ....

Halecim merhaba canımm tatil nasıl gidiyor gelince mutlaka görüşelimmm
benimde aklımm hep arkadaşlardaaa ama bir türlüü okuyamıyorum burda ben, hiç evde durmuyoruzzz hergünn bir yerlere gidiyoruz çok yoruldum gezmektenn birdee bu sıcak neyyy çıldıracammm böyle birşey olamazzz yaaa
polonyayıı arıyorum gerçektenn bu konudaa
cep telefonun halen bendeki numaranmı

bu arada elifnaz sen bu ay epey çalıştın galiba dersine.hadi bekliyoruz iyi haberlerini.valla benim yum günü denk gelse eşim olmuyo yanımda eşim varken ya regl ya da yum günü harici bi gün oluyo.bi geçen ay denk gelmişti o da tutmadı offff
gülücük merhaba canımmm burdakii arkadaşlarda erkek bebek için yumurtlama zamanlarında hamile kaldılar ama kızları oluyor hepsinin benim bu yüzden kafam çok karıştııı ,bende bu yönteme çok inanmıştımmm şimdii çocuk yapma hevesimde gitti ne yalan söyliyeyimmm rabbim günah yazmasınnn benimde 2 kızım var
sen halen yumurtlama zamanına denk getirmeye çalışıyormusun canımmm

evet canım.ama benim hiçbir bilgi kalmadı aklımda,pratiğim var ama.yaz arada bize.peki sen ne diyosun bu konuda ebelerin ve hemşirelerin genelde bir kızı bir oğlu vardır.

gülücük merhaba canımmm burdakii arkadaşlarda erkek bebek için yumurtlama zamanlarında hamile kaldılar ama kızları oluyor hepsinin benim bu yüzden kafam çok karıştııı ,bende bu yönteme çok inanmıştımmm şimdii çocuk yapma hevesimde gitti ne yalan söyliyeyimmm rabbim günah yazmasınnn benimde 2 kızım var
sen halen yumurtlama zamanına denk getirmeye çalışıyormusun canımmm

merhaba edacım.evet ya bende çok güvenmiştim başlarda bu yum günü olayına ama arkadaşları duyunca hevesim kırıldı.ama bu yum günü olayına inanıyorumda aslında.çünkü bilimsel bir açıklamasıda var.ben hala ısrarla adamlara yüklenelim diyorum edacım.eşime söylüyorum iç şu çinko haplarını diye ama içmiyo başını döndürüyomuş.acaba diyorum yemeklerinemi ufalasam bulduğum vitamini katayım yemeklerine tecavüzcü coşkun gibi.:roflol:hey allahım ya düştüğüm hallere bak.şaka bi tarafa acaba allahın gücünemi gidiyo bizim bu kadar uğraşmamız,o yüzdenmi böyle oluyo.ama napalım çok istiyoruz hepimizde duamızıda ediyoruz.

serdal ögrenirsin canim sabret insallah muradina erersin. saglikli olsunda.
orkidem rabbim kazasiz kurtarsin canim insallah senide tabi gün gectikce bebesine kavusma günlerin azalcak.

kızlar yumurtlama gününde yapılan tutmadığına göre adetten itibaren 10 gün içinde ilişkiyi deniycem ben bakalım o tutucakmı bide çinkoya nezaman başlanmalı ben ocakta başlıycam çalışmalara

ay samiracimm
vallahi dogru diyon aklimda vardii
dun kocam dedii
dogunca yeterince gorecen dediii:kızgın:
sinir olduumm bende dedim kontrollerime bile gitmiycem dedimm gorursun sen dedimm
oda ne gerek var sagligi iyiymis gordun yaa diyoo
sinir oldum yaasenağlamasenağlama

orkidem sakin bakma canim kocanin o lafina. erkekler dogana kadr senin su anda hissettiklerini histemez bebek hakkinda. o yuzden dogana kadar doktordu, bebk alis-verisiydi herseyin kararini sen ver. zaten dogduktan sonra bak gor daha sen demeden yapar herseyi. para mara hak getire.
ama gitmeye devam edin kontrollere. aman tatlim sakin kocana kizip hirsini kendinden ve bebeginden alma...

X