Süper annelersiniz

:
gulhanoss sagol bacimm benim kiz gelinlik oldu nerelerdesin senn
dogunca bakicamm pipisi falan varmi diyee bellimi olur kiyiya kosaya buzusurr neyin:roflol:

mimozacim
bende cansin babyninkini kullaniyom
demek o zikkim beni killandirdida oglana umitlendirdi suan yok ama ara ara kasiniyomm

gulnisa ablacimm kibrisa benide goturr beraber ucakkk

:mymeka:bu bana....haklısın üzgünüm orkidem.....arka arkaya kızı bulunca süper anneler ne yazacağımı bilemedim kendi adıma da ümitsizliğe kapıldım. şimdi ne olursa olsun doğuracam. buna karar verdim kızıma kardeş olsun da sağlıklısı hayırlısı olsun. kurcaladıkça bişey çıkıyo bacım...:1no2:ama şu var insanlar habire aynı cinsiyetten doğuruyo çevreme bakıyomda...genel olarak yanikafamçokkarıştı

canim ikinci deneme kiz olursa diye degil embriyo rahime tutunmazda hamilelik olmazsa oluyormus
zaten anneden alinan yumurtalar ve babanin spermleri laboratuvarda dollenip analiz yapilip sadece xy ler ana rahmine yerlestiriliyormus oyle soylediler

o zaman bunun birden fazla tutma ihtimali de var oyle degilmi?
sen bir isterken iki yada uc de gelebilir mesela.

KIZLAAARRR

yumurtlama testinde ikinci cizgi silik ciktigi gun deneyeyim mi???
benim ikinci cizgi bir gun silik cikiyor ondan sonraki gun koyu. herhalde ondan sonraki 24 saat icinde de yumurtluyorum

gülnisam vardir bir hayir canim 10 ve 18 de ara vermeden yapsaydin keske.bu arada canim beyin gizli polis mi ne özelden yaziyon bak bende merak ettim hindik:))))

KIZLAAARRR

yumurtlama testinde ikinci cizgi silik ciktigi gun deneyeyim mi???
benim ikinci cizgi bir gun silik cikiyor ondan sonraki gun koyu. herhalde ondan sonraki 24 saat icinde de yumurtluyorum

bizimkiler ozelden konusurken benim soru gumburtuye gitti

kizlar hadi yorumlarinizi yazin yaw. bak alinti yaptim yukariya
yani hepininz birlik olup bana bi kiz bulduracaksininz artik, baska care yoookkkk yerimseniben

elif naz yap kiz silik ciksada yap demekki gec yumurtluyorsun sen cift cizgi ciktiginda ilskiye giriyorsun yerine ulasasi ya senin yumurta kayboluyor galiba:))))
sen önceden al tedbiri

kizlar gulnisanin esii
babychoicenin basindaki o uydurukcu dolandirici doktormus itiraf ediyommmm:roflol: :roflol:
ondan ozelden yazdi bende ustune saldirdimm:roflol:

Anaaaaaa kız Gülnisaaa elimizden nereye kurtulacan bakayım, adres var mı adres ver bi bakayım -tatlicadiarzu-

elif naz yap kiz silik ciksada yap demekki gec yumurtluyorsun sen cift cizgi ciktiginda ilskiye giriyorsun yerine ulasasi ya senin yumurta kayboluyor galiba:))))
sen önceden al tedbiri

ee madem oyle diyorsununz bu ay yapacam.
amaaaa bir olmazsa sizden bilirim ..sırnaşık şey

yok len saka saka. Allah'tan gelen icin kulu yargiliycak halim yok ya
Ama yumurtlama testinde silik ciktigi gun deniycem bakalim bu ay nolcak.

aregon taa gecen sene sen yazmistiin yaa hani benim bi arkadasim kiz bebek istedii
scs takvimi aldi
ve sonuca ulasti diyee
ne almiss nasil biseymis o sordunmu yada hatirliyomusun inaniyomusun

Orkidem artık hiiiç bişeye inanasım yoook, üçüncüyü de hiç bişey denemeden yapacağım hayırlısıylaa, SCS takvimini yapan adam tam bir sır küpü, nedir nasıldır ağzından laf çıkmıyor, hee tutturan olmuş ama zaten % 50 ihtimal, tesadüf olmadığını nerden bileceğim, o arkadaşın saat değil de programmış, bilgisayarı olduğundan saate gerek yokmuş , işte bilgisayarda kurmuş takvimi, o günlerde hamiş kalmış, gerisini bilmiyom

sagol aregoncum
yaa bende adam inanasim gelmiyor ama 20 bin tazminat acin yalansam falan filan diyii
birde uc kizdan sonra iki oglani bulmuss ya
ne biliyim ondan dedim
yaa adam dr olsa nasil unlenir ama yyazik dr olmadigina boyle kiyilarda kaliyorr
karedenizli anacim korkulur onlarin zekalarindan
cinsiyeti ben bulmadim dedi gubun
sadece bilimin dediklerini yazilima doktum falan dedii
ama dogru duzgun konusturmadilar bile adami

Adam haklı olsa bile biz deniyoz diye kız olur be Orkidem, adamın da bütün ünü mahfolur, ekmek parasıyla oynamasak mı garibin kafamçokkarıştı

kız orkidem scs takvimi demişsin anam bide o mu çıktı o ne kadar istiyormuş ben onada inanıveririm valla hele diyiverhihoyyytgülnisa sen tüpü kafaya koydun bacım bana da arada geliyorlarda kociş yanaşmıyo .yasakkelime

slm kızlar ben geldiiiim.kaynatmışınız yineeee.ya acaba diyorum özlembayın yöntemimi denesek.çatlatma iğnesi.sadece onun tuttu.banada bi dr söylemişti çatlatma iğnesiyle şansın artar diye.ben bu ay tam yum gününde beraber olmuştum geçen ay da öyle ama olmuyo işte yaa.ben çatlatma iğnesi olcam yaa.özlem bi gelsede öğrensek başka ne yöntemler uyguladı

orkidem scs 1180 ytl miş.babych. fiyaskosundan sonra inanasım gelmiyo şahsen boşverrrr.diyeti deneyeyim bende okadar sıkı yapabilirmiyim bilmem....çatlatma iğnesini sorduğumda benim dr olurmu canım biz onu yumurtası çatlamayanlara yapıyoz didiydi.özlemde nerden bulur kafasına göre doktorufisfisfis.aman ya uykum geliyo....:ŞenizŞenizŞenizŞenizkeşke yüzyüze görüşsek daha konuşacak neler çıkar...iyi geceler güzel anneler

İsterseniz yine beni bekleyelim.
Ben asla sizleri yönlendirmek istemiyorum.
Ben yine denerim ve eğer erkek olursa o zaman sizlerde denersiniz.
Tabii bunu için 2 sene lazım rabbim ömür verirse

X