Süper annelersiniz

takma kafana.kız olursa nolcak.allah hayırlısını versin.sonuçta elimizden hiçç bişi gelmiyor..kızıda oğlanıda allah verecek.takma söylentileri kafana.benim bebeğimi görmeye gelenler ay bu senede herkesin kız demiyolarmı boğasım geliyo.sanki herkesten banane:kızgın:

ulen o kizlardan biride bana gelse ne var sanki naniknanik

takma kafana.kız olursa nolcak.allah hayırlısını versin.sonuçta elimizden hiçç bişi gelmiyor..kızıda oğlanıda allah verecek.takma söylentileri kafana.benim bebeğimi görmeye gelenler ay bu senede herkesin kız demiyolarmı boğasım geliyo.sanki herkesten banane:kızgın:

Mimozam keşke bana o kadar deseler takmam Allahın verdiğyle bu kadar övünülmez ki ??? Ah ah içim çok yaralı canım.Çıkmayacak olsaydım dediklerini yazardım ama bir daha ki sefere.Öptüm sizi kızlar ..İyiki varsınız..kaydirigubbakcemile

aman kızlar boşveriyorum zaten hiç bişi gözümde değil.kızımın kokusu yeter bana.ölürüm onun için:nazar:
hele emziriken hissettiklerimi ifade bile edemem.allahıma şükürki sağlıkla verdi rabbimm:sm_cool:

elifnaz
canim sen kizi birak bir oglan dogur
adimiz oglan doguramayan super annelere cikti yav :roflol:
bari senin oglanla bak iste oluyomus deriz

hoppalaaaa
olurmu hic oyle sey ya...
ben nasil olsa bir tane dogurdum
bir tane de kiz dogurayim da adimiz istedigini doguramayan super annelere cikmasin yerimseniben

mimoza toplam kac kilo almistin tartildinmi kaci gitmis
birde karnin sindimi
yoksa sisligi daha varmii

orkidem 15 kilo almıştım.doğumdan sonra 10 kilosu gitti:nazar:
5 kilo fazlam var.bugün tartıldım 4 kilom kalmış.karnımda çatlakta olmadı şükür.sadece biraz şişlik var.çok az.memişler bomba gibi:roflol:.galiba kalan kiloda onlarda...
iştahım çok.süt olsun diye yersem anasını ağlatırım vallacokacimcoook... oyüzden dikkatli yiyorum.aynalara küsmüştüm valla.pantolonlarımın düğmesini kapatamıyorumtöt tarafı oluyo :roflol:demekki 5 kilodaha versem tam süper olacaksırnaşık şey

elifnaz oyunbozanlik yok oldumu simdi
biz erkek isteyenler daha coguz
sen bir tanesin
adimiz oyle cikmazki bizimkiler olmadi ya birde serdalinda kiz deseler cat diye ikiye ayrilicam
benlen kibrisa gelen yokmu kizlar

gülnisam kaç para lazım bu iş için.hiç araştırdınmı

serdal senin kacin ci bebegin ilkse önemli degil canim bos ver sen o konusanlari bak bazilari istiyor ne kiz nede oglan vermiyor rabbim yazik onlar ne etsin.sanki ugursuz gibi kacarlar cocugu olmayanlardan
bebek aglasa cocugu olmayan olsa onun kesin nazari degdi derler.
bunlar görmemis kisilerin isi.bos verceksin.saglik herseyden önemli.

kizlar ya bu Yorumcu zimbirtisinda tutmusmuydu sizin cinsiyetler??

kızlar merhaba ben arada bir uğruyorum ama hep aklımdasınız inanın....elifcim benim kız yorumcudada çin takvimindede erkek çıktıydı hala arıyom pipi felan yokkaydirigubbakcemile2.....şaka bi yana hiçbiri güvenilir değil.-tatlicadiarzu-

selcansin sana katiliyorum canim
bende 23 yasinda birini 24 birini kucagima aldim.bakiyorum da simdi kendimi yorgun hissediyorum acaba 3 olsa bakamazmiyim diyorum. yada birinciden sonra beklemis olsaydim 2 ciye zor karar verirdim diyorum. saglikliyken cocuk yapacaksan önceden yapcaksin ara vermeden.cünkü insanin her an hersey basina gelebiliyor.

orkidem çatlak için niveanın bebe yağını kullandım.ama kullanırkende kıllandım:roflol:
ama hiç çatlamadım.şimdiden başla canım.inşallah çıkan kıllar dökülür.

bu arada mimozom allah analı babalı büyütsün.banada kızım olduğunda vah vah üzülme ikinci oğlan olur didiydiler( sanki garantisi varda)...üstelik benimŞeniz kızım olduğuna üzüldüğüm falan da yoktu. insanlar bi tuhaf.kişi kendinden bilir işi.....dimi ya.orkidem prensesin hayırlı olsun kardeş.

orkidem 5 ay ideal bu aydan sonra catlama baslar.banada dr.bedem yagi vermisti.nivea da dogol onu kullan bikmadan sabah aksam sür canim.iyi geliyor.

mimozacim birak arastirmayi kibrisi aradim
hasteneye direk sordum bir hemsireyd onunla konustum fiyati icin 5500 euro dedi
sonuclarin kesin oldugunu soyledi ve eger tutmaz ikinci deneme olursa fiyati indiriliyor dedi

oha diycem müsadenizle.yani yaklaşık onbin ytl.kafamçokkarıştı.ay ne bileyim çok pahalı geldi bana.şimdi oraya gitmek kalmakta masraf.düşünsene.kimbilir ne kadar zaman tedavi için kalmak lazım.ikinci deneme derken kız olursamı döllenme tutmazsamı

offff o para ne yaaaa
bizimki hayatta vermez inankii yaa
bu cinsiyete ozel oldugu icinmi bukdar pahali yoksa
tup bebek yaptirmaktami bikadar tutuyorr*
yok yaa cok para vallahii bide tutup tutmamamsi var duser falandaa giden paraya acirimm

düşünsene 5500 avroyu ver sonra tutmasın.kociş derki ulen kari onu bende yapardım:roflol::roflol::roflol: ne gerek vardı o kadar masrafa:roflol:

yaaaaaaa...
ben çok kaşınıyodum.gece yatarken bakıyodum bişey yok uyurken falan bi kaşımışım sabah 1 cm olmuş.sonra akşama doğru 2 cm zaten sonrasını sorma...yol gibi yürüdüler....
ama ben salak ya doğumdan sonra çatlaklar geçicek sanıyodum.:eek:klava:

evet zaten deri geriliyor ve gerilince açılıyor açılıncada kaşınıyo.çatlak oluyo.zaten çatlak olmasını engelleyemezsin olacağı varsa oluyo sadece azaltabilirmişsin.bende olmadı ama ikincide olur diyolar.annemdede olmamış.belki genetik bi olaydır.bilmiyorum

X