Süper annelersiniz

asortiecimm valla yalanda degilsin ama iki kizi olanlar bir kizi olanlar napsinn
sen gelde bana akil verr
ben bi kiz olarakk anneme babama duskunlugumu anlatamamm
allah bana bi kiz evlat nasip ederse insallah benim gibi olurr:)))

gulnisa ablamm bellerin doldumu yani elleyince et yiginimi geliyo yoksaa keminklerinmi geliyoo
yaa ruyadami gormedin hicc yorumlasakkk

kiz gulnisa ablacimm dert etme benn birinci bi yasina girsinn
oglanda olsa ikinciyi deniycemm feyzanin yontemiii
bebek dogduktan bi sene sonraa ikinciyi dusunuyomm insallah allah nasip ederseee:teytey:

GÜLNISA CANIM seninki bir dogsun görelim ne cikcak.sonra olmadi yasinda girmeden
benim yöntemi denersin o zaman ben cinsiyeti ögrenmis oluyrum canim:))))

yok benimkilerde tutmadi bu takvimde gecenki takvimde tutmustu bu tam tersinisöyledi oglana kiz kiza oglan

Gülnisa canım senin göğüs ucun kızlarda kararmamışmıydı,
şimdi karardı ama , acaba yanlışlık yapmış olamazlarmı,
ümitlenmemek lazım tabi ama kız erkek farketmezmi göğüs ucu kararması acaba onu merak ettim,
çünkü benimde karardı bayağ, şimdi biri erkek biri kız dedi,
inşallah kız olan doğrudur benim için ama işte hayırlısı artık

kızlar merhaba nasılsınız ,
çalışanlar için ev çok cazip zaten mümkün olduğunca evden çıkmam,
nasıl özlüyorum evde miskinlik yapmayı.

merhaba kizlarr
nasilsinizz bugunn hicc giremedim
canim cook sikkin aglamak istiyorumm nedenini bilmiyorumm
bisey sorucam kizalr dogumdan sonra en az kac ay icinde eski halime donerimm boylee hiiic dogum yapmamis gibii sapasaglamm fit bi sekildee

offf yaa kimse yok heraldee:çok üzgünüm:
kilo aldimm canim siikkkin aglamakk istiyorummmmmm
ben artikk anne olucammm kabullenemiyorummmsenağlamasenağlama kizlar sanirim depresyona giriyorumm buda nerden cikti simdii yaaa ne olur biri bana akil versinnnsenağlama

hemmen geldim arkadaşım.hep yaşadık bunları hamilelikde 30 kilo almış biri olarak sana yazacaklarım yüreğine su serpecek.6 ayda döndüm eski halime hiiiiç canını sıkma canın ne istiyosa ye

ben 60 la hamile kaldım boyum 1.78.90 la doğuma gittim.bende senin gibi o kadar çok takıyodumki kafama kiloları.ama yemektende geri kalmıyodum.yemek yer ve uyurdum sadece.ama ben bide çok tuzlu yerdim.sanırım çok ödem oluştu vücudumda.dr ödemin var tuzlu yeme dediğinde tuzsuz yiyorum niye ödem oluyo bilmiyorum derdim.ama ben çocukluğumdan beri çok tuzlu yerdim.hatta doğuma 15 gün kala 87 kiloydum sonra tepem attı tartılmadım.belki geçti bile 90 ı.herkes ilk 3 ayda almaz hatta kilo verir ben ilk 3 ayda 9 kilo aldım

bilmiyorum ablacim ya
resmen bugun dokunsan agliycamm suan gozlerim dolup dolup bosaliyorrr
offff rabbim bana bi guzzellik nasip etmiss
buda nerden cikti simdiii kabullenemiyorumm
aralikta dogum yapicamm ki allah nasip eylersee
agustos gibi falanda tr yeye gidicemm cocukla nasil yapar ne ederim bilmiyorummm
ozamanda memede olucakk yanii resmen eve kapanicamm bana cocugun var sen yapma cocugun var sen sunu yap bunu yap diycekler
ben aliskin degilimm ilk senemiz zaten
esimin mizmizligindan evde otur otur carsiya bile cikamadikk benim kiskancliklariimm
yaa bidahaki yaza napicam benn

iyi ama sen boyluymussunn benim boyum 168 di suan 165 falan geliyorumm
sinir oluyorumm bende boy kompleksi cook fazladirr
bide kilo eklendimii depresyona giriyorum artikk
bide kiskancliklarimm zaten yiyip bitiriyo benii

nasıl yani orkidem kız çekmediya boyun 3cm.sen tr ağustosta geleceksin demi.yani tam 6 aylık olacak bebek.ve bu 6 aydasen kesinlikle dönmüş olacaksın eski haline.yalnızca şuna dikkat et doğumdan sonra kilo alma.süt yapar şunu ye bunu ye derler.dinleme.ama sıkı bidiyet yap demiyorum tabi.sen şimdi kaç aylıksın ve kaç kilo aldın bakem

valla tartilmadim iki haftadirr yaa boyumu olctumm iki cm falan eksik cikiyorr bide benn karnim sisincee belimi egiyomm esim diyoo bunudaa
suan 61 kilo falanimdir sanirim 57 yle kaldimm
ve altinci ayimdayimm henuz yeni girdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…