Süper annelersiniz

GULNISA senin kiz da amma bilmis oyle:roflol: hic soz dinlemiyo hehe
insallah en kisa surede donersin canim

elifffffff bugun yapmaaaaaaaaaaaaa:eek:klava:
yapacaksan da bir an evvel yap ama yuzeysel iliski ve sirkeli vajinal dus ile olsun:eek:

canim beniiimmm.
vallahi bende tirstim Samira'cim...dun gece ilk pozitif cikti. ondan sonraki 24-36 saat icinde yumurtlarim diye dusunup yapmayi planlamistim ama yemedi...sırnaşık şey uyudum erkenden hehehe

bugun sabah kalktigimda isimi olctum 36 cikti..bakalim yarin sabah uyandigimda yuksek cikarsa bugun yumurtladigim kesin olur...insallah oyledir...eger yarin yumurtlarsam tutmaz benim spermler yine .. cok uzuluyorum artik yaaa...bebek gelsin bir an once diye istiyorum artik...

ya kızlar bu ovulasyon testine çok güveniyodum ama yapabilcem mi acaba.tatlicadiarzu
çift çizgi çıkınca 24-36 saat içinde yumurtlıycakmışın.belli değil yani.1 saat sonra da yumurtlıyabilirsin,35 saat sonradafisfisfis.bide gündüz olmaz zaten çocuk var.zaten sevmem gündüz motivasyonum bozuluyo.:asigim:

evet canim dogru...ama bu erkek bebegi denk getirmek icin daha kolay yaw...ne var iste cift cizgiyi gordukten 12saat sonra iliski..ya erkek olur ya da bebek olmaz yumurtalar oldugu icin...asil kiz denk getirmek zor bu yontemle...yerimseniben cift cizgiyi buluyorum bak ama korkuma iliski yapamiyorum erkekler doller diye...kizlar da yasamiyor tabiii yumurta gelene kadar...oooofffff of....yoruldum gari...

selam kizlar nasilsniz bebeslerden ne haber.kizlar cahilligime verin de bu
yüzeysel iliski nasil oluyor biriniz aciklarmisiniz.:)))))))))

günaydın kızlar nasılsınız gülnisa canım ya bizi yanlız bırakmadın valla helal olsun umarım bir an önce evine dönersin.benimde kaynımın kızının nişanı var ankarada benim kızı bir kere götürdük ankaraya hiç beğenmedi hergün ağladı evime gitmek istiyorum diye gerçi bende kafayı üşüttüm orda sıkıntıdan deniz yok deniz havası yok patladım valla.şimdi nişana gidemiyoruz ailecek kızım yüzünden bende zorlayıp psikolojini bozmak istemiyorum tek başıma gideyim dedim eşime bakalım öyle olucak herhalde bir gün kalıp geri gelcem.değişiklik olucak benim içinde ama aklım kızımda olucak annem sürekli haftasonu bana bırak bizde kalsın özledik diyor bırakamıyorum huzursuz oluyorum bırakınca düştümü ateşlendimi diye.çookk yoruldum beynim yoruldu hissediyorum artık yatınca uyuyamıyorum hep aklıma birşeyler takılıyor.neden böyle oldum anlamıyrum bir türlü alıp başımı gidesim geliyor kafa dinlemek için.herşeyi oluruna bırktım artık rahat olucam diyorum yapamıyorum.neyse canım senin kızı kandırda evine dönmek istesin benim kız gibi.
orkide sen nasılsın canım ya valla yazmaya başlayınca kim ne yazmış kimler vardı forumda unutuyorum inan.senin oğlanda maşallah kazı çalışalarına başlamış şimdiden.hayırlısıyla bi doğsunda anlamadığım karnımızdayken cirit atarlar doğunca süt dökmüş kedi gibi uyurlar:))
samira hoşgeldin canım valla kız deme seninki oğlanda olabiir yazını ookurken öyle geçti aklımdan.allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım sanada.darısı hayırlı zamanda benim başıma olsun.tüm iseyenlerin başına olsun.
elifcim sende çalışmalara başlamışsın tebrik ederim canım inşallah bıcırık bi kızın olurda sırf çene olur sende oturur akşama kadar laklak yaparsın onunla:))
eda sende ne var ne yok canım okudum ama yazdıklarını unuttum türkiyeye geliyormuşsun insanın kendi memleketi gibi yok valla hemen bi bilgisayar al eve valla seni engellerim ona göre:))işin şakası bir yana ne zaman geliyordun sen?
mimoza aregon sizlerede hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden.mimoza isim karar verdinizmi ne olucak.
bende yasmine başlamıştım geçen ay tüm ay boyunca lekelenmeler oldu fıttırdım resmen deli oldum birde baygınlık geliyo içerken midem bulanıyor allahtan bittide değiştircem şimdi başka alıcam.
hepinizi çok öpüyorum iyi hafta sonları geçirmenizi diliyorum.

feyza canım sen kızmı istiyordun ben erkek zannediyordum yüzeysel ilişki bence çokta gerekli değil erkek spermler hızlı kız spermler yavaş bu tür ilişkiyle kız spermler daha yumurtaya ulaşmadan canlılığını yitirecekler.vajinal duş en iyisi karbonatlı suyla x spermlerinin sirkeli suyla y spermlerinin yumurtaya ulaşmasını engelliyoruz.

günaydın süper anneler...bende bir bakayım dedim ama malum pazar kimsecikler yok gülnisa biran önce evine dönersin canım inşallah bazen banada sıkıntı verir böyle ev gezmeleri...edacım sende artık yavaş yavaş toplanmaya başlamışsındır dimi?kızlar siz edayla adanaya dönünce daha az yazışacaksınız ama ben daha çok göreceğim eda bana sıksık gelir artık !orkidem ve samira sizlerede merhaba oğlan haberlerini merakla bekliyorum !mimoza ve civcivim sizleride unutmadım iyi pazarlar elifçim sende en kısa zamanda hamile kalırsın inşallah sende bendensin bende kız istiyorum bir tane var ama olsun içime öyle doğuyor buda kız.....bakalım bu hafta ilk kontrol başlıyor hadi kendinize iyi bakın ayrıcaKANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN HAYIRLARA VESİLE OLSUN DUALARINIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH.....

canim selcansin az cok caktim gibi.yok merak ettim de:))
civcivim evet erkek istiyorum hayirlisi ile.karbonatli suyla kac gün devam ediliyor her defasindami yapiliyor bir defa yetiyormu.bu kanitlanmis mi dr.tarafindan.birde zaten ben hamile kalmadan üc ay önce ilac almak istiyorum bünyeyi hazirlamak icin birde bebeklerin ensesinde problem olurmus bu ilaci alinca 3 ay öncesinden o problem olmazmis dr. dedi.sakat olma riski azalirmis yani.

merhaba kizlar
int iki gun yoktuu
patladimmm
gulnisaacim bende en kuvvetli tepmelerini 17 haftamda aldim ondan oncekiler hep balik kaymasi gibiydii
seninkin hareketleri nasill soylermisin
benim boyle yemek yerken falan karnimdan pit pit pit atip duruyorr sirt ustu yattimmida karnimi sekilden sekile sokuyorint genelde 20 haftadan sonra gozle gorulur diyor ama benim simdiden basladii
ama ben inanmiyorumm cunkuu aralik annelerinde bi arkadasta cook hareketli diyordu
kizi olacakmiss
ama o kiz istiyorduu halaa soktaa
ayy kizlar bir ruya gordumm keske gercek olsa ama anlatmiyimm insallah gercek olacakk diye yordum benn allah rizasi icin sizde oyle yorunn
civcivim ruzgar gibi gelip gidiyosun yaa
samiramm seninde az kalmis ins gosterirr
kizlar bide bisey diycemm
artikk tatliya asermek daha dogrusu yemekk kesinn erkek miss kime dediysem oyle dediler yaa

günaydın kızlar nasılsınız gülnisa canım ya bizi yanlız bırakmadın valla helal olsun umarım bir an önce evine dönersin.benimde kaynımın kızının nişanı var ankarada benim kızı bir kere götürdük ankaraya hiç beğenmedi hergün ağladı evime gitmek istiyorum diye gerçi bende kafayı üşüttüm orda sıkıntıdan deniz yok deniz havası yok patladım valla.şimdi nişana gidemiyoruz ailecek kızım yüzünden bende zorlayıp psikolojini bozmak istemiyorum tek başıma gideyim dedim eşime bakalım öyle olucak herhalde bir gün kalıp geri gelcem.değişiklik olucak benim içinde ama aklım kızımda olucak annem sürekli haftasonu bana bırak bizde kalsın özledik diyor bırakamıyorum huzursuz oluyorum bırakınca düştümü ateşlendimi diye.çookk yoruldum beynim yoruldu hissediyorum artık yatınca uyuyamıyorum hep aklıma birşeyler takılıyor.neden böyle oldum anlamıyrum bir türlü alıp başımı gidesim geliyor kafa dinlemek için.herşeyi oluruna bırktım artık rahat olucam diyorum yapamıyorum.neyse canım senin kızı kandırda evine dönmek istesin benim kız gibi.
orkide sen nasılsın canım ya valla yazmaya başlayınca kim ne yazmış kimler vardı forumda unutuyorum inan.senin oğlanda maşallah kazı çalışalarına başlamış şimdiden.hayırlısıyla bi doğsunda anlamadığım karnımızdayken cirit atarlar doğunca süt dökmüş kedi gibi uyurlar:))
samira hoşgeldin canım valla kız deme seninki oğlanda olabiir yazını ookurken öyle geçti aklımdan.allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım sanada.darısı hayırlı zamanda benim başıma olsun.tüm iseyenlerin başına olsun.
elifcim sende çalışmalara başlamışsın tebrik ederim canım inşallah bıcırık bi kızın olurda sırf çene olur sende oturur akşama kadar laklak yaparsın onunla:))
eda sende ne var ne yok canım okudum ama yazdıklarını unuttum türkiyeye geliyormuşsun insanın kendi memleketi gibi yok valla hemen bi bilgisayar al eve valla seni engellerim ona göre:))işin şakası bir yana ne zaman geliyordun sen?
mimoza aregon sizlerede hayırlı doğumlar diliyorum şimdiden.mimoza isim karar verdinizmi ne olucak.
bende yasmine başlamıştım geçen ay tüm ay boyunca lekelenmeler oldu fıttırdım resmen deli oldum birde baygınlık geliyo içerken midem bulanıyor allahtan bittide değiştircem şimdi başka alıcam.
hepinizi çok öpüyorum iyi hafta sonları geçirmenizi diliyorum.

civcivim ben bu pazar geliyorum 2 yıl oldu daha çok heyacanlıyımm şuann zaman çabuk geçsin istiyorummm
bşlgisayar şuan polonyadaki evimizde var bize ait canım sadece annemlerde yokkk bilgisayarrrr canım
bir güncükde olsa gezii eminim güzel olur canımmm

günaydın süper anneler...bende bir bakayım dedim ama malum pazar kimsecikler yok gülnisa biran önce evine dönersin canım inşallah bazen banada sıkıntı verir böyle ev gezmeleri...edacım sende artık yavaş yavaş toplanmaya başlamışsındır dimi?kızlar siz edayla adanaya dönünce daha az yazışacaksınız ama ben daha çok göreceğim eda bana sıksık gelir artık !orkidem ve samira sizlerede merhaba oğlan haberlerini merakla bekliyorum !mimoza ve civcivim sizleride unutmadım iyi pazarlar elifçim sende en kısa zamanda hamile kalırsın inşallah sende bendensin bende kız istiyorum bir tane var ama olsun içime öyle doğuyor buda kız.....bakalım bu hafta ilk kontrol başlıyor hadi kendinize iyi bakın ayrıcaKANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN HAYIRLARA VESİLE OLSUN DUALARINIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH.....

Evet canım yavaş yavaş başladım bakalımmm toplanmayaaa
bütün kıyafetleri dökütm ortaya bu gidecek,bu kalacak bu atılacakk diye ayırdımmm
yoruldum ama tatlı yorgunluk oldu ama daha çok iş varjeyyar

Evet canım yavaş yavaş başladım bakalımmm toplanmayaaa
bütün kıyafetleri dökütm ortaya bu gidecek,bu kalacak bu atılacakk diye ayırdımmm
yoruldum ama tatlı yorgunluk oldu ama daha çok iş varjeyyar

kolay gelsin arkadaşım zor işin valla...ama boşver adana için değer

akşam istanbul da patlayan bombadan ölen yurtdaşlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz.
yakınlarına Allah sabır versin.
hepimizin başı sağ olsun.
15 masum insan bia anda yok oldu.inş.bu sayı artmaz.
Allah yardımcımız olsun..........

Amin canım aminnn
inan böyle haberleri duydukça türkiyeye gelmekten korkuyorummm
burda evimini az ilerisinde bunların cumhurbaşkanlığı var ve tam böyle turistik caddedee
önünde bir pazar günü binlerce insan geçiyorrr ,
herkezin geçtiği cadde ve sadece 1 asker bekliyorr önünden okadar insan geçiyorkiii resim çekilen çekileneee
yanii hiç bir koruma bilee yokkk
insanlar çok rahat burdaaa
inan korkuyorumm

bu arada çok mutluyumm ben bugün dışardaydım
eşim beni aradıı bana süpriz yapmışşş bilgisayar almışş
adanada rahat görüşelim diye çok mutlu oldummm
hem eşimi rahat görcem hem sizleri okuyabilecemmmm

gülnisa olmayınca kimse uğramıyor vallaaa
gülnisa topik yetim kaldı canımmm
çabuk gellll
burayı şenlendiren sensin valla

en uygunuda oydu be edacimm