Süper annelersiniz

Gülnisa , Orkidem
kızlar benim de canım yaprak dolması istedi ne olacak şimdi ;
yani bu kadar erkek bebek için uğraşıp da hep kızı olanlar kulübü mü olacaz
ay olmaz öyle şeyyyyyyy ...

Meraba arkadaşım haklısın bence bu kulübü kuralım.bu 3 cü hamileligim ama 2.si ikizdi yani şuan 3 çocugum var karnımdakiyle 4 oluyo 3 kızım var yani erkek için denemedigim yol yapmadıgım takvim hiç bişi kalmadı.ama sonuç doktorumun demesi kız yinede içimden kız hissi geçmiyor nedendir ya kendimi çok kaptırdım erkek olacak diye herşeyin hayırlısı rabbim hemize hayırlısını nasip etsin. şimdi diceksiniz derdin neydi 4 tane yapacak hem eşim çok istedi hemde 3cü hamilelik şansınıda denim dedim
hepimiz için hayırlısı.

kızlar valla size darıldım 2 gündür hiç uğramadım hiç merak etmemişsiniz beni.........halbuki ben sabah akşam girerdim yokluğum belli olmamış.....evde serum takılı yatıyorum düşük tehlikem var

kız öyle şey olurmuu süreklii aklımdasınn sennn
hatta okurkennn ben senin yazılarınıda arıyorum acaba birşey yazdınmı diyeeeee
çok üzüldüm ya şimdi bennnn,inşallah birşey olmaz halecim yaaaa
ne oldu niye böyle oldu canımmmm,şuan nasıl iyimisin bir tanem

Meraba arkadaşım haklısın bence bu kulübü kuralım.bu 3 cü hamileligim ama 2.si ikizdi yani şuan 3 çocugum var karnımdakiyle 4 oluyo 3 kızım var yani erkek için denemedigim yol yapmadıgım takvim hiç bişi kalmadı.ama sonuç doktorumun demesi kız yinede içimden kız hissi geçmiyor nedendir ya kendimi çok kaptırdım erkek olacak diye herşeyin hayırlısı rabbim hemize hayırlısını nasip etsin. şimdi diceksiniz derdin neydi 4 tane yapacak hem eşim çok istedi hemde 3cü hamilelik şansınıda denim dedim
hepimiz için hayırlısı.

arkadasim hosgeldinn
dur bi sakinles hele neleri denedin anlta bakalimm
birazda senden dinleyeleim tatlim
bu kac aylik
bunda ne denedinn:1hug:

selam kızlar nasılsınız,
yazdıklarınızı okudumda benim okuduğum duyduğum hep yumurtlamaya yakın ve yumurtlama gününde hamile kaılınırsa erkek bebek olma şansı yüksek olur.zaten burdaki arkadaşlarda özlem hatta doktora gidiyordu yumurta takibi için doktor onada söylemişti yumurtlama gününde ilişki olucak diye.dikkat ederseniz aşılamayla hamile kalanların genellikle oğlu oluyor bu da doktorun yumurtlamayı takip edip 24 saat öncesinden iğne yapmasından kaynaklanıyor ve yumurta çatlayacağına yakın ilişki oluyor.birde yumurtlama kadından kadına değişiyor kimisi adet bitiminde kimisi ortalarında yumurtluyor aklınızı karıştırmayın yumurtlama kitleriyle takip edin yumurtlama zamanını saptayın.zaten yumurtlama zamanı dışında hamile kalamayızki bu da demek oluyor adet bitiminde hamile kalıp oğlu olanlar adet bitiminde yumurtlaması gerçekleşenler.adet bitiminde hamile kalınsaydı benim 4-5 çocuğum olurdu.kızıma hamile kaldığımda yumurtlama gününü takip etmekmiş testlermiş hiçbirşey bilmiyordum adet bitiminden sonra ilişki oluyordu sıksık ve kızım oldu.ben yumurtlama gününde büyük ihtimalle oğlan olucağına inanıyorum.
gülnisa nasılsın canım özledim valla sohbetini giremiyorum ki bir türlü topiğe fırsat yok valla.hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.

civcivimm benim eşimin halasının kızı varr 8 yıldır çocuğu olmuyorduuu
onlarda en sonunda aşılama yaptırdılarrr ve oğlu oldu gerçektennn,şuan 1 aylık bebekleri varrr
benimde kızlarım reglden sonra sık sık ilişkiyle oldu canımmm

kanamam oldu bu aralar çok yoğun çalıştım ondan herhalde gülnisacım size biraz nazyapayım dedim evde yatıyorum şimdi serumda taktırdım bu kadar çalışmaya tahmin ediyordum zaten

Halecim geçmiş olsunn canım inan çok üzüldümmm ,birşey olmasın yaa
sen birde bu hafta sonu temizlikte yaptın canımmm
boşver fazla yapmaa batık olsun ortalık bebeğe sana birşey olmasındaaa

hoşbulduk canım şuan 26 haftalık yorumcunun takvimi çin takvimi işte yumurtlama dönemini bekledim birde kurandada geçen erkek çocuk duasını yani bunlar bir kaçı belirtilerde erkekten yanaydı hislerimiz falan derken bakalım haftaya yine doktoruma gidecem hayırlısı.

baby nursemm tatlim bende daha iki gun oluyo topige girelii
misafirlerim vardii
bende gucennirim banane benide soran olmamisss
canim gecmis olsunn yat dinlen izin all
yorma kendini ama verecek olan rabbim onu tasda yuklsesn sirtina veriri
sikma canini
pozitif dusunn ben karnimda kaybettim ondan aci ne olabilirkii rabbim kimseye yasatmasinn
ezgincimm valla birazdaha bu yontemlere kulak verirsemm beni ben olarak bulamayacaksinizzz
ozaman bosunaa erkek bebek icin ugrasanlar bosuna ugrasmiss o yonteme goree
cunku tammmm
tersiii
yani nasil desemm basbaya tarsiii reglden hemen sonraa erkek bebek 7.gune kadar
7.gunden ikinci regle kadar kiz oluyormusss
pofffff
kız orkideeeeeeeee,ben seni sordum kızzzz
hatta gülnisacım dedi misafiri gelecekti dedi kızzz
sormaz olurmuyuzzz

oo bayada varmissin canimm
bizede haber et ne olurr
merak ederizz
bakk senin iki kizinda gogus ucalrin karin cisgisi aserme vs nasildi ve bunda nasill degisikse cinsiyetide degisiktir
allah gonlunun muradini versinc nm benim

ayy cnmm hadi insallah erkek bebelerrrr
yok cnm son kontrolde demis ya aregona drr
ben kizmi demistim
testise benzer bisey goruyorum diyee
ondan dedimmm
gulnisam peki kizlarinda gos uclarin nasildii
birde ezginim seninde iki kizin varr birazda sen anlat yaa
gogus kararmasii
kartin cizgisi asermee valla hic bisey anlatmiyonnn :mymeka:
kaynanama sordum gecen kocamaan kari bile hatirladii
yaa kizinda eksilii yaprak sarmasi istemis caniisırnaşık şey

benim son ayımda oldu ama öyle kararma falan yoktu fazlaaa
teyzemin oğlu oldu onunkii koyuydu

kız orkideeeeeeeee,ben seni sordum kızzzz
hatta gülnisacım dedi misafiri gelecekti dedi kızzz
sormaz olurmuyuzzz

sen kimsin bee
yaa dur yoksa sen sicak brovnimisinn
allah seni emiii
kiz deluu
bana niye demedin nickimi degistim diyee
bende bu kari kim diye
laf bile atmiyomm
sagol canim benimmŞeniz

serdalim yazdim tatlimm agstosun 13 dedimm
cogu gitti azi kaldiii
ama dusundukce kalbim pirr pirr ediyorrr
iyi halt etmis o tyorum yapann icinemi girmiss tobee tobeee
serdalim bizim ilk canim olsada uzulmee vallahi bazen kendimden cokk iki kizi olanlarin oglu olmasini istiyorumm ozellikle glnisa ve ezginn
nur da var ama o pek ugramiyor
yazik oda takvim derken bu kezde hamile kalamiyormuss inss kalirr

şimdide ben küstümmm,
benimde 2 kızım var benim olmasını istemiyonmuuuu

canimm kiyamam kizz
valla istiyomm
seni ben uzun zamandir girmiyon biliyidimm
nebiliyim
adanali eda oldugunu :mymekaa:
rabbim sanda aslan gibi bir oglan verir insallahh canim benim

amin canlarım hayırlısıyla benim gögüs uçlarım karadı
yeme içme konusuna gelince digerlerinde tatlı olan hiç birşeyi azıma sürmedim portakalı çok yedim onlarda.ama ekşi portakal şimdi ise sürekli tatlı yeme ihtiyacı duyuyorum karnımda digerlerine göre sivri bakalım piskolojikte olabilirmi acaba.

benneyaptımkiselam kizlar,bazi arkadaslarin moroli bozulmus.biz tabiki dr .degiliyizz.bazen dr .bile tahmin ediyor ultrasana soktuklari halde yaniliyorlar.arkadasima kiz dediler dogumdada hadi zeynep geliyor cikti derken yunus emre cikti.kiz oglan sonucta ikisi sizin yavrunuz.istediginizin tersi oldugunda sok icrei gerimi diyeksiniz?rabbim ne hayirli olcaksa sizin icin o olacak.önce saglikli sihhatli olsun.duamiz bu yönde.etrafimizda ki uygulamalari,kendi yasadiklarimiz.soruluyor anlatiyoruz.
herkesin gönlüne göre versin rabbim diye bu topigi orkide kardesim verdiginden beri dua ediyorum hamile kardeslerime.sizin umudunuzu kirmak degil amacim.ve duydugum yöntemi anlatmamida kendisi istedi yazdim cok arkadas özel msj gönderdi.burda bir yöntem deneniyor araniyor herkes bildigini söylüyor.tartisiliyor bunda kizcak drilcak birsey yokki..
baby burse canim sanada gecmis olsun,insallah önemli bir seyin olmaz.dikkat et kendinea.s.

feyzacım kesinlikle öyle düşünme canımm inan sana kırılan kimse yok burdaaa
senin dediklerinide ben daha önceden duydumm sonra bir yerde bu yöntemii okudum
internette araştırmaya başladım ve bu topiğe rastladımmm,kimseye söyleyemediğim şeyleri bence bu topikte yazdık hep birlikte

hepimiz için hayırlısı.

canım şuan ki hamileliğindemi kızzzz
eğer kızsaa sen naptın erkek bebek içinnn bundaa
yumurtlama zamanına dikkat etmişmiydinn

hoşbulduk canım şuan 26 haftalık yorumcunun takvimi çin takvimi işte yumurtlama dönemini bekledim birde kurandada geçen erkek çocuk duasını yani bunlar bir kaçı belirtilerde erkekten yanaydı hislerimiz falan derken bakalım haftaya yine doktoruma gidecem hayırlısı.
erkek bebek içinn yumurtlama zamnındaa 1 defa korunmasız birliktelik olacak diyorlar ve diğer günlerrr mutlaka korunmalııı canım bunlara uydunmuuu,birde eşin 5 gün kadar boşalmayacakk
yoksa başka günlerdee korunmasız ilişkiniz olmuşmuyduuu

X