Süper annelersiniz

canim al bendende o kadar tembellikmi hamaratlikmi anlamadim iste
gelmiyorlar
ama belki tr yede olsaydim bende sicaklardan bunalir pek giremezdim kimden duysam sicakta sicak diyor
az once annemle konustum oda sicaklardan dertli

gerçekten çok sıcak bende eve hapsoldum kızım park istiyor ama mümkün değil bu sıcaklarda bizi ancak deniz paklar öffff canım deniz çekti...

bu arada cevaptan fırsat bulamadık dün nöbette keseye baktık GÖRDÜK minicik bir kese çok güzel bir duygu allahım herkeze nasip etsin

yazık adama gülnisa inşallah kız değildir canım ya yoksa kocana üzülürüm valla çekeceği varrrrrklava:
:tomato:Çok üzgünüm çoook

merhaba kizlar nasilsinizz ben geldimm
hersey yolunda gordugum kadariyla cok sukurr
ben gecen bir ruya gordum babam kendi babam ruyamda bana kizin olacak demiss
hayirlisi artik
kiza kendimi iyice alistirdim
ama annem diyo kii kizim ruyalar hep tersine cikarr ben sende hep oglan gordum
kucagima oglan verdiler diyoo
hayirlisii bakalim gorecegizz
ama eltim falanda gobegin cook sivrilmiss bi tek gobegin olacak diyoo
gogus uclarimm fena halde koyulastii sevmiyorumm
daha 4 ayimdayim
kimbilir doguma kadar nolur
bu arada suan bol bol tatli yiyorumm

ye tatlıyı doğur hakkıyı diye boşuna dememişler oğlan oğlan inşallah rüyanda tersine çıkabilir orkidecim

ye tatlıyı doğur hakkıyı diye boşuna dememişler oğlan oğlan inşallah rüyanda tersine çıkabilir orkidecim

insallah canim benimm guzel dusuncelerin icin sagol
ama insan biran oyle ruya goruncee poffff
yapiyoootatlicadiarzu
yaa sen hastanelerde dolaniyonn tecruben cokturr ekoyla aran iyidir hic farketmedin mi erkek bebek ve kiz bebek aralarindaki farkalari
anlat be gulumm:lepi:

canım ben hastanede kadın doğumda çok süper bir doçentle çalışıyorum aralarındaki fark sadece gözle görülebiliyor anlatılamıyor ki canım keşke öyle olsada sanada gülnisaya da
anlatabilsem içiniz rahatlasa....

kızlar ilişkiden buyana yani 3-4 gündür göğüs agrılarım basladı.adetim biteli 4-5 gün oluyo.sizce nerden agrıyooooo

masallah, sen buyutmussun bile cocuklarini...

ya al benden de o kadar. hic bilmiyorum ne zaman yumurtladim, nasil cocuk yaptim... ama tek korunmasiz iliskide hamile kalmistim onu biliyorum...demekki sik iliski bu isin sirri...

canım valla olabilir sık ilişkii işin sırrı:roflol:

Gülnisa bu ne demek oluyor biliyormusun canımmm:roflol:
demekki bizim kocalar çok fena anladın sen onuuu bizim ondan kızlarımız oluyorrr,kocalar durmuyorrr sonra kızlar geliyorrr
soralım bakalımm erkek çocuğu olanlara sizin kocalar uysalmı:roflol:

tesekkur ederim canim. ben ogluma hamile kalamdan once hicbir sey icmemistim ama yasda 28'di sadece. hamile kaldiktan sonra baslamistim prenatal ve demir hapina. bunda dedigim gibi Aralik'tan beri cok duzenli olmasa da iciyorum vitaminlerimi. ama kalsiyumu almamaya karara verdim...zaten yeteri kadar dogal olarak aliyorum. bir soru daha sana...folik asit dogal olarak nelerden alinir?

ay su kiz bebekler ne zahmetli yaw....bak oglan bulmak ne kolay, sirt ustu yat 4-5 gun (adami durdurabilirsen tabii) sonra tek vurusta buluyorsun veleti...kiz bebek habire calistiriyor anacim adami...gunduz calis ustune gel bide gece calis evde...rahat yok hiccc.yerimseniben

gözünde v şeklinde damar yoksa oğlan oluyormuş canım bebiş.sol gözünde baktın demi.

orkideye diyorsun ama sende gitmissin bak.....

canim insallah ruyalariniz hayira cikacak...oglanlar yolda insallah...

canım folik asit üzüm,portakal,muz,süt,yoğurt,ıspanak,brüksel lahanası,brokoli,fasulye,yesil yapraklı sebzelerde bulunur yanlız sebzeleri çiğ olarak tüket haşlanınca besin değerleri düşüyor mesela ıspanağın salatası çok güzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…