Süper annelersiniz

benim 2 yaşında bir kızım var bu ay artık ikinciye karar verdik nasip ederse belki bu ay hamile olabilirim o yüzden ilgimi çekti

benim 2 yaşında bir kızım var bu ay artık ikinciye karar verdik nasip ederse belki bu ay hamile olabilirim o yüzden ilgimi çekti
Canım öncelikle hoşgeldinn demek ebesin öncelikle buna çok sevindimmmmmmmmmmmm

ama noılursunnn sevincimi kursağımda bıraakmaaaa,çünkü profilindeeeeeeeeeee adanaaaaaaaa yazıyor ben adanalı değilim yada adanada oturmuyorum demeee çünkü ben adanalıyımmmm
şuan polonyadayımmmm 2 kızım var ve ilerde 3ncüyüüüü düşünüyorummmm bende burayı buldumm çok güzel bilgiler edindimmmmm
inşallah adanadasındırrrr ve öyleyseeeee hangi hastanede görev yapıyorsunnnnn
sona sorum var eğer adanadaysannn ben yumurtlama tespiti yaptırıpp hamile kalmak istiyorummmm aadanada önerebileceğinn doktor varmıııı
biz genellikle ordaa seyhan başkent hastanesine gideriz kontrollereeee

tam yerine geldin ben daha öncede mardinde çocuk servisinde çalıştım inanamıyorum sana...........

Selam Kızlar,

Öğlen yemek yiyemedim midem zaten bulanıyor bide kokan bir et vardı yada bana öyle geldi.Gerçi teknisyenler bile yemedi et kokuyo dediler.Oysa ete bayagı düşkünüm bu aralar.1 ay sonra izne cıkcam 1 hafta yazlığa gitcem kızımın yanına.Orkidem ne cabuk hareketlendi kız seninki kesin oğlan cnm.
BUGÜN BÜYÜK GÜN AKŞAM MAÇ VAR.HAYDİ MİLLİLERİMİZ.COK HEYECANLIYIM.

kız baby hemşireeeeeeeeeeeeee

ben senii tanıyom her halde bacım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

merak ettim eski mesajlarını okudummmm mardindeydim demişsinnnnnnnnnnnn daha önce bende mardindeydimmmmm

eşim adanalı ben izmirliiyim demişsinn e buda tuttuuuu

tanıdığım arkadaşımındaaa kızı varr

eeeeeeeeeeee oda sezaryen olduuuuuuuuuuuu

eeeeeeeeee oda daha önceee doğum servisinde çalıştııııııııı eeeeeeeeee profilimde resimlerime bak bakalım beni tanıcanımıııııııııııııı

eğer sensennnn çok mutlu olcam kızzz
bide polis eşlerine mesajjjjjjjj yazmışsınn buda tuttu

kıızzzz eğer sen tanıdığımsammmmmm ismini söylemiyorummmm bir baksana resimlerimee bu arada nasıl zayıflamışmıyımmmmm

ama sensennnnnnnnnn heeeeeeeeee
kız çok mutlu oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kıızzzz eğer sen tanıdığımsammmmmm ismini söylemiyorummmm bir baksana resimlerimee bu arada nasıl zayıflamışmıyımmmmm

ama sensennnnnnnnnn heeeeeeeeee
kız çok mutlu oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım benim eeeeeeeeeeet dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş aboooo bacım valla benim özledim kız seni bu arada incecik kalmışsın arkadaşım

canım benim eeeeeeeeeeet dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş aboooo bacım valla benim özledim kız seni bu arada incecik kalmışsın arkadaşım

ay allahımmmmmmmmm ya nasıl sevindim tesadüfe bakkkkkkkkkkk

tanıdın dimi beniiiii valla okadar çok uğraştımkiiiiiiiiiiii kilo vermek içinnnnnnnnnnnn

78den 59 a indimmm

bende burda 2 haftadır takılıyorumm daha önce bu formun diyet bölmündeydimmmm orda yarışarak kilo verdimm

yarışmadan çıktımm dedim şimdide bebek zamanı

araştırıkenn burayıı buldummmmmmmmmmm

ama adanaya döndüğümüzde düşünüyorummmm sana daha öncede demiştimm yaaaaa

burda güzel bilgiler varr valla 2 haftadaırrr bu sayfayıı baştan sona okudummmm

sen bende daha bilgilisinnn

aman bende kime soruyorumm önerebileciğinnnn doktor varmı diyeeeeeeeeee

arkadaşıma soruyormuşummmmm

bu arada ağustosunn 3nde geliyoruzzzzzzz izne ben tekrar dönmeyecemmm polonyaya orda annemlerde kalacam kızlarımlaaaaaaaaa

Özlembay kızzzz bulantım yok diye diye en sonunda buldun bulantıyı kız resmen çağırdın valllaaa.Çok geçmiş olsun.
Yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz......Şeniz

canım şu zayıflama sırlarını senden sonra alayım süpersin çok iyi zayıflamışsın vallahi ben şimdi dışarı çıkmam lazım seni çooooook öpüyorum canım benim akşama görüşelim ben yine girerim

tamam canımmmm görüşürüzzzzz

hadii sıcak adanama selamlarrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…