Süper annelersiniz

canım kıyamam ya eeehh adama fenalık geldi herhalde gezmenden napsın yazık adamcağız hep masraf hep masraf demi ama:)) şaka canım şaka inşallah hemen tamir olur arabanda gezmeye devam edersin.iyi sohbet bol olur burada bir iki gün evdesin ya.oğluşunda dinlenir bari biraz.

şu kız evlat erkek evlat konusuna gelincede insanların cahillikleri akıl almaz boyutta.oğlu olan senin kızın varsa der oğluma alcam kızını söylerken bile mide bulandırırlar.ne alıyorsun sen bi düşünsene manavda yada bir markettemisin duble cahil kınıyorum bu insanları.sen onu bunu bırakta iyi anne baba olup iyi evlat yetiştirmeye bak.benim oğlan kardeşim var ağzımızdan böyle bir laf asla çıkmadı çıkmazda.işte böyle yapan insanların çocuklarıda cahil oluyorlar arkadaşlık bilmiyorlar kız ve erkeğin sadece sevgili olabileceklerini düşünüyorlar.çocuk birde utangaçsa kızlarla arkadaşlık yapamıyor çevredekilerin lafları yüzünden.yazık çok yazık.bir gün kızımla yürüyüşe çıktık annemlerin orada bir adam seneler sonra bir oğlu oldu kızımdan 3 yaş küçük şimdi yolun ortasında kızıma seni oğluma alıcam demzmi bana geldiler tabii diyecektim senin kızı biz alalım oğlan kardeşime yaşlarıda yakın nasıl olsa ama seviyesine inemedim daha farklı bir şey söyledim orada sesimide biraz yükseltmişimki o sinirle sen neyine güveniyosunda benim kızımı alıcan sende o cesaret varmı dedim adam kızardı domates gibi ohh iyi oldu bir daha kimseye diyemez herhalde.sözün kısası bırakın çocuklar istediği gibi oynasın istediği gibi yaşasın her şeyin bir zamanı var.bazen çocuklarından dayak yiyen annelere üzülmüyorum ne ekersen onu biçersin.

sabah sabah sinirim kalktı yine allah allah nasıl uyucam ben şimdi.

boşver kardeş takma kafana....ben de senin gibi düşünüyorum zaten kızım oluncada dünyanın bu hali yüzünden çocuğuma kıyamadığım için üzülmüştüm.yoksa evlat evlattır kız yada erkek.sadece yaşamak kadınlara bu dünyada daha zor.ben de uyuyamıyorum ama hamilemiyim değilmiyim diye düşünmekten:kafamçokkarıştı

eevet canım dediklerinize aynen katılıyorummm bende

Arkadaşlar oh be sonunda bugün okullar bitti hergün git gel yoruldummmmm
aklım hep sizdeydii neler yazdınız diyeeee
bende öyle sabırsızlanıyorumkii sizin bebekler içinnnnnn

merhaba kizlarr
ben uykucu yine uyuyakalmisim:çok üzgünüm:

gulnisaciim erkenden kalkmayi nasil becerebiliyosun o hamile halinleetatlicadiarzu

yaa uyumakta istemiyorum ama aksam hepiniz yoksunuz en gecte yatan benim dungece saat 1 de yattim offf yaaasenağlama

burdayim civcivim ama surekli dusuyorum
canim baktim sabah cok erkenden burdasiniz sevindim valla

gulnisacim neyii dusunuyosunn kiz fazla dalma batip gidersin
canim sikma canini
herseyi bende artikk allah biraktimma.s
bugun ruyamda yinee yumurta ve tavuk gordummklava:
korolasi tavuklar bi turlu rahat birakmiyorlar beniiiiitatlicadiarzu

gulnisacimm senin kizlarin saglikli maasallah neyini dusunuyosuun
hem sen git artik yaa gec kalma ikili test icin 12 haftalik oldunn
orada bakarlar saglikli olup olmadigina
kromozom bozuklugu ense kalinligindadanda anlasiliyor bildigim kadariylaa

civcivimmm
brownicim sizde neler var neler yokk
kizlarr bua rada mujdeeeeeeeee bebegim simdi annesini tam uc kere tepmeledii yaa resmen oyduu hemde tamm uc kere
ay annesi kurban olur onaa cook kuvvetliydi haaa
ama iki hafta once soldaydii simdi tekmeler ortadan geldii normalmi bu kizlarr

evet teyzesii cok erken hareket etti
normalde bebeklerin hareketleri ultrasonda kac haftalikken gozukuyor acabaa
ama ben sol tarafimda ilk 10 haftalikti sanirim
ama su son bir haftadir hissetmemistimm
bak bana annecim telaslanma ben buradayim dediiiiiii
canimm aslinda seninkide hareket ediyordurda sen is guc gel git bisey hissedemiyosun bencee
ben hep oturuyorum yani bazende ona odaklanirimm telas etme senn

hosgeldin canimm
sen ebesin galibaa biraz once okudum
bende turkiyede saglik meslek okudumm
iki yil ebe-hemsirelik yaptimm
ama buraya gelince hersey degistiii konumuzu anlamissindir sanirimm

gulnisacimmm
dort yil staj yaparak okudukk
yemin ederim o an o okula gelip bayilanlarimi aramazssin korkudan kan tutanlarimii herbirsey varr
ama insan zaman gectikcee alisiyorr
ilkler cook zor oluyorr
staj yaperken ilk dogumumda aglaya aglaya cikmistim disarii
bayilanlarr bagiranlarrr ooooo
simdi hepsini bi gorsenn hepsi terzi gibi dikip biciyorlar o ayilip bayilanlarr

super annelersinizz adli konuyu dedimm
nerden buldun burayii
bu bebekler uzerine bir topikte
tesadufenmi buldunn

ah birde bizim okullar kapansaydi canim ya
daha 2 haftamz var

gülnisacım sizin polonyayla aynı kapanmıyormuu

ben yurt dışınını aynı olduğunu sanıyordummm

türkiyeden 1 hafta geç kapanıyoruzzzzz

okulların kapandığına okadar mutlu oldumkii önce ki evim okulun oraaydı 10 dakkada oluyordumm sonra taşındıkk 1 ay önce ,çocuğuu 3 de alacam mesala 1buçukta evden çıkıyorumm ancak varıyorummmm çünküü şimdi çok uzaktayım çarşı merkezinde oturuyoruzzz
çocuğu al eve gel derken 4 buçuk oluyor hergün metroyle git gel sıkıldımmm
yani şuan bende başka kimse mutlu olamaz herhaldee

orkidem bende aliskanlik olmus erken kalkmak
sabah 7 de kalkmaliyim
kizlarimi 7;30 da okula goturmem lazim zaten git gel derken uyku kalmiyor
hem erken kalkinca kendimi daha iyi hissediyorum
birde canim sen gec yatmissin ondanda uyanamazsin
bende öyle nisacım 7 de kalkıyorummm ,7buçukta kızımla çıkıyoruzz taaaaaaaaaaaaa 8 buçukta okulda oluyorum geri gel uyku kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…