Süper annelersiniz

yok yaa gulnisa ablacimm
cok haklisin dogru diyosun ya ben bayilirim kiz bebeklere
hatta erkek ismini bile dusunmeden ilk kizim ollursa elif koyacam dedim
yani efe mefe yoktu ortadada
nebiliyim boyle seyler yazinca okuyunca bi tuhaf olup degisiyorum istee
tabiiki uzulmiycemm kesinlikleee
allah izin verirse sagligim sihhatim yerinde olursaa 3 tane istiyorumm
ama ikinciyi ara vermeden bir sene sonra falan
ucuncuyude bebekk kokusunu ozleyince
evimiz neselensin diye yapicamm insallah rabbim o gunleri gosterir bizee
allahim sen bize yardim et rabbim oncelikle iki kizi iki oglu olanlara insallah
ay canim benim Allah insAllah muradina erersin canim.gulnisam ve diger tatli arkadaslarim benim.haklisin canim öncelikle cift olanlarin Allah gönlübdekini versin ama tabiki digerlerin Allahim ne olursun.

ezgincim sagol cnm benim
allah senden razi olsunnn
ne muradiniz varsa versinn
yaa kizlar inanin kardes gibi oldukk ne diyimm oyle alistim ki size anlatamamm
bu topige girince super annelerde sessizlik goruncee bir yanim eksik oluyorr
ama sunu yeminle ictenlikle diyorum kii eger varya herkes istedigi bebege kavusuncaa iste ogun benim bayram gunum olacakk
ucarimm yaaa ins sirayla herkesten o guzel haberleri aliriz
aallahin izniylee

kızlar benim ilişkiden buyana kasıklarım ve belim hergece ağrıyo belim doğum ağrısı gfibi sancılanıyo cok yorulunca hamile olup olmadımı nasıl anlarım

cnm bu gunlere anlayamazssin biraz sabret az kalmistir regl gununee
ama kasik agrisinin normalde yumurtlamadan sonra gecmesi lazimm
bence sende var bisiylerr:1rolleyes:

bend eldimm kizlar aralik anneleri geleneksel bulusma adli konuda gobusum varr
bakabilirsinizz
gulhanos cnmm valla simdiden boyleyse goguslerimm son aylarda kendiliginden akar herhall
anaaaaaaaa
kizlar bisey diycemmm bugun dr dedi bana
siz verin fikiri 15/ yada 16. haftalarda ozel eko yerleri varmis
bebegin resmi videosu dk sina gore herseyini veryorlarmisss
ama toplam 150 eurocukkkkkmus :uhm:
ben 50 euro beklerken cikan fiyata bakinn
deliyimdir valla veririm o parayi ama esimden sakli yaparim yoksa kizar ne onemi var cinsiyetin diye
dr da dedi ama sabir istersen 20.haftada ucretsiz soylerler sana didiiiiiii

orkidem gerçekten pahalı.ama sen çılgınsın biraz dayanamaz verirsin gibi geliyor.....bence biraz başka yerleri araştır ya da sabret be güzelim( demesi kolay da)Şeniz

Miğren olduğunu zannetmem daha önce bu konuda şikayetm yoktu çünki.
Valla Gülhanos tam da herşeyi bıraktığın anda oluyor bebek. bizde hep öyle oldu...:kahve:

ben de çok takmamaya çalışıyorum da önümüzdeki haftayı bekliyorum sabırsızlıkla gene de.artık ne zaman nasipse.:çok üzgünüm:

Günaydın Kızlar,

Moralim bozuk dün eşimle tartştık.Bazen cok anlayışsız oluyor.Yüzünü görmek istemiyorum böyle olunca.Neyse siz nasılsınız canlarım.Bebisler hergün biraz daha buyuyor.Kardelensima bende senin gibi oldum cnm.İlşkiden sonra cok bel agrılarım oldu özellikle belim tutulmuş gibiydi.İnşallah hamişsindir.

günaydın kızlar nasılsınız kızın doğum gününü kutladık o akşam kına gecesi dün akşamda düğün yoruldk valla.kızında sesleri gitti bağırmaktan.
sizler nasılsınız nasıl gidiyor.özlemcim sorun etme canım onlarında kendilerine göre sıkıntıları oluyo canım ya anlayışlı olmaya çalış.gülnisa prensesim nasılsın kızlar nasıl oğluşun nasıl yoruyolarmı seni.
orkidem canım ben kızıma hamileyken yumurtanın sarısını görmüştüm sen bütün yumurtamı gördün.allah gönlüne göre versin canım.iyiye yorumla iyi olsun.
ben bi kahvaltı hazırlayım tekrar gelirim.öptüm hepinizi...

civcivim iyiyim canim iyi eglenmissiniz oh yarasin
nice uzun mutlu yillar insallah canim tum ailenle siddigida unutmayalim
benim kizlar cok iyiler oglusumda araara bulanti yoksa duzeldim cok sukur

Canım Günaydın,

Kızlarım diyince cok tatlı geliyor kulaga kızımda olsa bende öyle derim en azından kızıma arkadas olur.Tabiki oğlum olursada sevinçten uçarım.İnşallah hepimizin dilediği olur.Sen ne zaman öğrenirsin cnm cinsiyeti?

gunaydin kizlarr
nasilsiniz ne var ne yokk
civcivimm dogum gununuz kutlu olsun cnmm
ben ruyamdaa pismis yumurta degill tavuk birrrrsuurruuuuu yumurtlamisss ve halada yumurtluyormus onu gordum cnmm hayirlara cikarsin rabbimm
amcamin gelinii
hep kiz kiz diyordukk hatta kendi bile icine kiz dogdugunu soyluyordu
besinci ayinda ogrendilerkii
pipili geliyormussss!!!!!!
ama belliydi yani %90 oglan olurduuu
cunku bizim sulalede butun amcalarim babam amcamin diger ogullari kimi gorduysem ilk cocuklari erkek hatta ikincilerde oglann
yani ber nevi bekliyordum hayirlisi artikk

ozlemcim canim hamilesin moralini bozma esler arasi cabuk duzelir
herkeste mutlaka oluyordur yoksada olmasi gerekir
tartismadan evliklik yurumez aslinda okumustum tartisan ciftler ayrilamazmis cunki icindeki kizginligi disa vuruyorlar hatalarini soyluyorlar
ben hamilelik oncesi oo oyle bir esime bagirirdimki mahallenin obur ucundakiler eminim duyuyordu sesimi.tum ofkemi bosaltirdim:eek:klava:
zaten cok surmez sinirlerim yatisirdi esim bir yuzume baksin hemen guluverirdim
sırnaşık şey
sizinde merak etme canim uzun surmez bazan tartisma iyi geliyor

Tabi cnm,

Tartışmadan olmaz ama biraz fazla bağırdı bana cok uzuldum 1 saat ağladım zaten.Neyse bebişimi düşünüp unutmaya calışıyorum.İnşalla seninde oğlun olur cnm.30 Haziran'ı 4 gözle bekliycem cnm.

orkidem 28 inde adet günüm ama inş. olmam bende siz gibi hamiş olurum inş. sizler gibi sağlıklı sıhhatli hayırlı bi oğluşum olurrrr.hepimizin gönlüne göre olsun.ilişkiden buyana kasıklarım ağrıyo.akşamları belime doğum sancısı gibi iğne iğne batma oluyor.birde yumurtlamam geçen cumartesi falandı sanırım ama benim o uzayan akıntım hala devam ediyorrr hiç bitmedi yoksa yumurtlamadımmı yada hamişmiyimm yada psikolojik olarak anlamadım canım belirtiler nasıl olurrrr.birde sanki karnımda küçük yuvarlak bişi taşıyom gibi geliyo yani hareket var kasıklarımda.10 gün sonra netleşecek ama sabırsızlanıyommm.sizce ne olabilir takvim günlerimde bitmedi 21inde bitiyo.devam edyim dimiii.şimdiden beni dinlediğiniz içimdekileri paylaştığınız için teşekkürlerrrr.iyiki varsınız.tez zamanda hamiş kalın inş.

birde bugün dayanamayıp gebelik testi yaptım ama tek çizgiydi ancamı belli olur moralim bozuldu gerçi bi hafta oldu başlayalı bukadar cabuk belli olmaz dimiiii

herkese selam kızlar.nasılsınız.ben bunalımdayım.sıcaklar çok fena bastırdı.bir sonraki gebeliğim muhakkak nisanda bitmeli:))))))))))))..sıcaklarda kocaman karın hiç çekilmiyo.gecelerim berbat.kene korkusundan camlarımı açamıyorum.geceleri çok bunalıyorum.benim evin karşısında yeşillik alan çok.aklıma geliyo.bende korkuyorum.geçen yatağın içinde karınca buldum.bahçede o kadar karınca varki.kızlar benim böcek fobim var.evi ilaçlayamıyorum.sadece karınca kociş bişi olmaz dio ama inanın huylandım. unutmadan size bi sorayım hani şu raid sineksavar cihazlar varya fişle prize takılan onların gebelere zararı olurmu.sineklerde uykumu mahvediyo.bikaçgündür onu takıyorum ama içim rahat değil.bilgisi olan varmı.(((

orkidem 28 inde adet günüm ama inş. olmam bende siz gibi hamiş olurum inş. sizler gibi sağlıklı sıhhatli hayırlı bi oğluşum olurrrr.hepimizin gönlüne göre olsun.ilişkiden buyana kasıklarım ağrıyo.akşamları belime doğum sancısı gibi iğne iğne batma oluyor.birde yumurtlamam geçen cumartesi falandı sanırım ama benim o uzayan akıntım hala devam ediyorrr hiç bitmedi yoksa yumurtlamadımmı yada hamişmiyimm yada psikolojik olarak anlamadım canım belirtiler nasıl olurrrr.birde sanki karnımda küçük yuvarlak bişi taşıyom gibi geliyo yani hareket var kasıklarımda.10 gün sonra netleşecek ama sabırsızlanıyommm.sizce ne olabilir takvim günlerimde bitmedi 21inde bitiyo.devam edyim dimiii.şimdiden beni dinlediğiniz içimdekileri paylaştığınız için teşekkürlerrrr.iyiki varsınız.tez zamanda hamiş kalın inş.
canım ya sen erkek bebek istemiyormusunnn
eğer erkek istiyorsan takvim günlerin devam etse bilee tumurtlama zamanında sadece 1 defa eşin boşalacakk öyle devam ediyor diye sık sık değilll
kızlarda sık sık birlikte oluyorsunnnnn canım yaa
şimdi birlikte olsanızz bile eşin prazartif taksınn onla boşalsınn canımmmm
arkadaşlar yanlışım varsaa uyarınn benii

bu arada sende takvim almışsınn sana özel mesaj çekecektim ama özelin açık değillll

canım ya sen kaç aylık takvim aldınnnnnnnn ve kaç liraya aldınn takvimiiiiiiiiiiiiiiii

ben sitesindee fiyatları göremedimm

öğrenmek içinnn oraya telefon etmekmii gerekiyorr onlarla konuşmakmıı gerekiyorrrr

kardelencimm dediğimm gibiii tamammı canımmm sık sık birlikte olursann spermlerin kalitesini düşürürsün vee eğer şuan hamile kalmadıysannnn kız spermlerii yerleşebilirrr

yanii her ayy bir defa korunmayacaksınnn yumurtlma zamanındaaa
olmadı her ay deneyeceksinn yani

canım ben haziran temmuz ağustos ve eylül için 4 aylık aldım 240 ytl.ama eylülde günüm yok .ve üsterlik sadece bu ay yumurtlammam geliyo diğer aylar gelmiyo buyüzden alacaksan bijkaç ay sonrasını al ve 6 ay alman daha mantıklı.yinde sen bilirsin telefon edip konuş onlar gerekli açıklamayı yapıyooo zatennn.birde benim adet günüm 28 haziranda olcak sanırım daha ilişki olalı 5gün oldu hemen belli olmaz dimi acelemi ettimmmm.kasık ver bel agrım olunca ümitlenmiştimm

babychoiceye göre ilişki günü farketmiyor.yani yumurtlama gününü denk getirmek tamam ama tek ilşikide ısrarcı değiller.yum.gününden önceki sonraki günler işaretli ise önemli olan bu işaretli günlerde ilişkiye girmek.işaretli olmayan günlerde korunun diyolar.yumurtlama günü ilişkiyi öneren. Shettles metodudur.

kızlar merhaba ya bişey dicemkız bebek için 1 kere mi ilşkiye giriliyormuş yumurtlama zamanı.afedersiniz ama ben evlendiğim ay hamile kaldım ve balayında hergece birlikte olduyduk balayım yumurtlama günlerime denk gelmişti ama benim oğlum var.ya bence bunlar para tuzağı ya...allah inşallh dileğinizi verir

işte zaten anlatmak istenen bu.yani yumurta hücresi kız spermini ve erkek spermini çekim günleri varmış.ilişki sayısı ve zamanı farketmiyormuş.babychoiceun iddasına göre.ilşki zamanını ayıran ise Shettles metodu.o metodun başarı şansı %75 falanmış.yani yumurtlamadan önce sık ilişki yumurtlama zamanı bırakıyosun.iki gün önce falan kız oluyomuş.yum.zamanı tam günü yani birkere olursa erkekmiş falan filan.....
ya aslında herşey allahtan.ama işte insanoğlunun işleri:roflol:

kizlar merhabaa ben bebegimin 11+3 gunluk fotosuna baktim da
ayaklarini yukari dikmiss asagida bir cikinti varr
yaa vallahi kizlar o cikinti nedirr kordon gibi degildii micikk boru gibi altindada sis nohut kadar bisey varr
yaa bu pipi degilse korktuum kizlarr
yaa bu kadarlik bebisin seyi belli olurmu
ama parmaklari falan sayiliyordu

X