Süper annelersiniz

ben dua ediyorum samimiyetle söylüyorum.inşallah uğraşlarımız işe yarar .........

sagol cnm benim inanin hepimiz icin bende dualarimi esirgemiyorummm
insallah hepimizin istedgigi olurr
kizlar bu arada listeyi kaldirdim
biliyosunuz ki bazi tartismalar yasadik o yuzden kiz bebeeek
erkeeek bebekeek yazinca
direk googleden bizim topik cikiyor
o yuzden igrenc tavirlar alan insanlar geliyorrr bilerke beebeek kelimelerini uzattimm
neyse insallah birdaha oyle ugursuz insanlar ugramaz topigimze:kızgın:

canim anildiginda bile
heyecan basiyor
icim icime sigmiyor
kimbilir o gun nasil olurum
keske bazi seyleri hiiic ogrenmemis olsaydimm
keske bu konuda su int nete takilmasaydimm
inanin bir yanimda pisman kizlarr
ama rabbim belki bu vesileyle verecek bana evlatlarimii
ne diyim kizlar dualarinizi eksik etmeyin ne diyami
allahim bu kiza akil fikir ver diyee buna gercekten ihtiyacim
var rabbim gunah isliyorsam affet beii

canim bende ph test kitleri var, 100 adet
arada idrar testi yapiyorum

az once yine yaptim,
7,5 cikti daha gecen 5,5 di

karbonat ictim diye yukselmis olabilirmi acaba
potasyum haplarida var, 99 mg yaziyor ustunde
hergun 1 tane almayi deniyorum, tabi bazen unutuyorum
bu arada folyum acid de aliyorum

takvimide agustosda baslatmayi dusunuyorum
ama karbonat ictim ilk defe bugun, igrenccc bi tadi var cok tuzlu bi tadi var

Evet karbonat yükseltmiş olabilir.Bende kullanmak istiyorum ama mideme zararı olmasından korkuyorum.Ağrı yada yanmaya neden oldumu midende?Potasyum hapının da etkisi vardır belki yükselmesinde.

valla bugun ilk defa ictim, igrenc taddan haric migde yanmasi falan olmadi, gerci ac karna icmedim, agrida yok henuz

evet belkide potasyumun etkiside vardir

Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. rüya tabiri böyle diyor canim demekki mutluluk degine bakarsan muradina erceksin canim insallah orkidem

sagol ablacim insallah gumuste gordum oda muradina ereceksin en kisa zamanda diyorr
ne diyim insallah oyledirr

ben geldimmmmm
maasallah gulnisacim allah bvozmasin inss
bende bisaat sonra evden cikacam ondan erkenciyimm yoksa simdiyee oooo coktan uyuyordumm
neyse
ee ne var ne yokk dr randevu ne zaman :dance:

herkese günaydın arkadaşlar evet uzun bi aradan sonra bende hamileyim dün akşam kesin öğrendim 4 hafta 3 günlük çok mutluyum ben takvime uydum kız için ama hamile kalamadım sonra bıraktım kendi haline herşeyi ve şu an hamileyim allah herkese nasip etsin hepinize dua cıyım arkadaşlarım allahım sağlıklı eli ayağı düzgün nasip etsin inşallah ama ne yalan söyliyeyim kızımın olmasını çok istiyorum hayırlısı artık bişey sormak istiyorum geçen sayfalarda yanlış hatırlamıyorsam
HCG-BETA değeri düşükse erkek yüksekse kız diye yazıyordu benimki 663.7 bunun için bi yorum yapabilirmisiniz acaba

nesecim hayirli ugurlu olsun insallah
valla ben onu ikili testte biliyordum yani ikili testte kan degerin yani free beta hgc yuksekse kiz dusukse erkek diiye
ama bunun hakkinda bir bilgim yok cnm ya

kis orkidem nereye gidiyon sabah sabah
seni gorunce sasirdim valla
canim benim rv uma daha 12 gun var

canimmm
gecen ebe dediki carsamba gunleri burada bir turk bayan oluyor dedi bana randevu verdii sormak istedigin ne var sa sor ona dedi o sbeni bazi konularda bilgilendirecekmiss bakalim neler diyecekk
hem bende ona cinsiyetini ogrenmekj istiyorum falan derim belki yardimci olura.s

haaa bu arada demismiydimm
gogsumden sarimsi koyu yapiskan bir sivi geliyorr
bu nediyr yahuu ama ben siktimda oyle geldii:roflol:

evet canım 7 yaşında oğlum var e bunun da kız olmasını istiyorum ama en önemlisi sağlıklı sıhhatli olması tabiki gönlümden geçen aslanda kız henüz ultrasona girmedim en tehlikesi de ikiz olma ihtimali var eşim ikiz acaba ilk ultrasonda çıkarmı eğer varsa.

günaydın kızlar.daha yeniyim süper annelersinizi görünce sohbet bebişler hakında sandım bir baktım hamişler var burada.cinsiyet olayı konuşuluyor burada sanırım.benim bir oğlum var.et yenmesi gerekiyor filan yazmışsınız önceki sayfalarda kızlar ya ben vejeteryanım kalsiyum oranım kanımda hep fazla çıkar çok sütçüyüm çok.allah kalbinize göre versin ama takılmayın bu şeylere bence

canim merhaba oncellikle guzel dileklerin icin cook sagol
allah seninde ne istersen gonlune gore versin insallah
artik bizde sastik cnmm su diyet isinee bi arkadasimiz daha var iki oglu var oda sut peynire bayilirim diyor
nebiliyimm valla rabbim tum isteyenlerin gonlune gore versin insallah

evet canım 7 yaşında oğlum var e bunun da kız olmasını istiyorum ama en önemlisi sağlıklı sıhhatli olması tabiki gönlümden geçen aslanda kız henüz ultrasona girmedim en tehlikesi de ikiz olma ihtimali var eşim ikiz acaba ilk ultrasonda çıkarmı eğer varsa.

kese gozukur iki tane canim niye korkuyon kiss
bende cook istedim ikiz ama olmadi iste
esime diyorum ikinciyi tedaviyle ikiz yapalimmi diye
oda bana diyor sen once bi birini dogurda o zaman gorurum seni diyor sırnaşık şey

Aman arkadaşım iyi olda.İnsan alışınca yokluğunda bişey mi oldu diye düşünüyor.Serdal yok ne zamandır.Mide bulantılarımı arttı acaba?

Merhaba Fiona ;
Merhaba Canlar ne zamandır giremiyorum iş yoğunluğu bir de başım inanılmaz derecede ağrıyor ağrı durmayınca midem daha beter bulanmaya başlıyor ..
Sizler nasılsınız Fioana, Ordidem,Gülnisa,Gülhanos,Özlembay,Aregon ,..........:tomato:

X