Süper annelersiniz

serdalcim canim gelmissin 2 gundur yoktun
gecmis olsun canim ya ayni bas agrisi malesef bendede cok oluyordu ve es zamanli bulanti ama zamanla azaliyor canim az sabret 12 ci haftada cogu geciyor

Canım Gülnisa Ablam;
ya 3 gündür ölecek gibiyim bu ağrıdan.
Göğüslerimde çok şişti içinde de kist var
Ne zormuş anne olmak ....İnşallah hepimizin gönlündeki olur.
Ben inanıyorum Allah duaları boşa çıkarmaz....
Neşe1 Teprik ederim Allah tamamına erdirsin...:teytey:

Günaydın Canlar,

Neşecim tekrar tebrik ederim.Cinsiyet için yorum yapılan hcg ikili testte cıkan free beta hcg 50 altı erkek üstü kız diye yorum yapılıyor ama ispatlanmış bişey yok.
Serdalım hoşgeldin cnm.Bende niye yok bu bulantılar acep.Ne zaman başladı senin bulantı felan.
Gülnisa tr de olsanız sen ve orkidem bu haftada öğrenirdniz cok bekliycezmi ne zaman öğrenceksiniz?

Günaydın Canlar,

Neşecim tekrar tebrik ederim.Cinsiyet için yorum yapılan hcg ikili testte cıkan free beta hcg 50 altı erkek üstü kız diye yorum yapılıyor ama ispatlanmış bişey yok.
Serdalım hoşgeldin cnm.Bende niye yok bu bulantılar acep.Ne zaman başladı senin bulantı felan.
Gülnisa tr de olsanız sen ve orkidem bu haftada öğrenirdniz cok bekliycezmi ne zaman öğrenceksiniz?

Hoşbulduk Canım ,Benim 6.haftadan sonra başladı bulantılar ama yine de aşırı değil baş ağrısı çok fazla ve inanılmaz derecede uykum geliyor.

Gülnisa Ablam;
benim göğüs ağrısı hem hamilelikten hem de kistten sanırım.Doktor meme ultrasonu yaptır dedi kitle içinde sıvı varsa onu cerrahi müdehale ile alırlar dedi ama bana ultrason için Eylül başına randevü verdi.Başka bir doktor da öyle bile olsa şimdi müdehale etmezler hamilesin çünkü dedi...:çok üzgünüm:

peki serdalcim kistin kendiliginden gitmesi soz konusu olamazmi bebegin dogunca emzirebilicekmisin insallah kendiliginden gider canim

İnşallah kendiliğinden gider Gülnisa ama daha önce de olmuştu illaki ilaçla geçti bakalım.
Umarım sorun çıkarmaz bana operasyon zor....:eek:

neşe hayırlı olsun inşallah kızın olur canım.ikiz olabilir demişsin eşin ikiz diye ama ikiz geni annenin ailesinden gelen bi gen.babanın bu konuda rolü yok.
bak bunu bende duymuştummmm
eltiminn annesi ikizmişşş şimdiii kaynımında 2 tane kızı oldu ikizz

haaa bu arada demismiydimm
gogsumden sarimsi koyu yapiskan bir sivi geliyorr
bu nediyr yahuu ama ben siktimda oyle geldii:roflol:

kız orkidem kolostrum o benim çaylak hamiş arkadaşım.süt için hazırlanıyor memişlerin.erken olmuş benim 6-7.ayda falan olmuştu belirgin olarak.sıkmaya falan kalkma öyle .sütün çok olacağına işaret ediyor bence:nazar:
ben önümüzdeli hafta yokum .nşallah ben yopkken öğrenirsinizde sürpriz olur bana....:teytey: 1 hafta sonra dönücem küçük bir tatil yapcam hayırlısıyla...

ezgincim isim tam emin degilim su an boyle dusunuyoruz ama sonra degisebilirde kiz olursa melissa erkek olursa ben emir istiyorum esim efe diyor bazanda kaan once cinsiyeti ogrenelim canim isim kolay olur
bu aralarr efe koyan okadar çokkiii herkes efe koyuıyorrrr oda güzel isim ama sankii emir daha güzel geldii banaaaaa

kızlarının adı ne canımm

benimkile özge ve ayça

Merhaba Fiona ;
Merhaba Canlar ne zamandır giremiyorum iş yoğunluğu bir de başım inanılmaz derecede ağrıyor ağrı durmayınca midem daha beter bulanmaya başlıyor ..
Sizler nasılsınız Fioana, Ordidem,Gülnisa,Gülhanos,Özlembay,Aregon ,..........:tomato:

geçmiş olsun canım ya.. migren olmasın ağrıların?ben daha beklemedeyim hiçbir belirti yok birkaç gün sağ tarafım ağrıyordu şimdi o da yok ..heralde boşa salladık bu ay.diyeti falan da bırakmıştım üfff.aman neyse sizleri bekliyom herhal doğurun bakiym size bişey olmazsa bende doğuram....şaka şaka

Son düzenleme:
bend eldimm kizlar aralik anneleri geleneksel bulusma adli konuda gobusum varr
bakabilirsinizz
gulhanos cnmm valla simdiden boyleyse goguslerimm son aylarda kendiliginden akar herhall
anaaaaaaaa
kizlar bisey diycemmm bugun dr dedi bana
siz verin fikiri 15/ yada 16. haftalarda ozel eko yerleri varmis
bebegin resmi videosu dk sina gore herseyini veryorlarmisss
ama toplam 150 eurocukkkkkmus :uhm:
ben 50 euro beklerken cikan fiyata bakinn
deliyimdir valla veririm o parayi ama esimden sakli yaparim yoksa kizar ne onemi var cinsiyetin diye
dr da dedi ama sabir istersen 20.haftada ucretsiz soylerler sana didiiiiiii

geçmiş olsun canım ya.. migren olmasın ağrıların?ben daha beklemedeyim hiçbir belirti yok birkaç gün sağ tarafım ağrıyordu şimdi o da yok ..heralde boşa salladık bu ay.diyeti falan da bırakmıştım üfff.aman neyse sizleri bekliyom herhal doğurun bakiym size bişey olmazsa bende doğuram....şaka şaka

Miğren olduğunu zannetmem daha önce bu konuda şikayetm yoktu çünki.
Valla Gülhanos tam da herşeyi bıraktığın anda oluyor bebek. bizde hep öyle oldu...:kahve:

gulnisacim
dil bilsem esimin ruhu bile duymaz valla ben herseyi hallederimm
ama simdi ozel falan dersemm bana kizar eminimm
ama mesela ben soyle desem
fotosunu ve videosunu istemesemm
sanirimm 50lirayada soylemezmi acep drr

cook sagol cnmm benimmm kimsede yokki dil kursun agittim bir yil ve hamile olunca biraktimm
ama cat pat iste ondanda derdimi tam diyememkii
kizlar insallah allahin izniyle bi yolunu bulup ogrenmem lazimm
yaa inanin psikolojim bozuur 20.haftaya kadar
nasil yapicamm bilmiyorum ama ya uff dua edin nolurr birde yanima kimseyi almak istemiyorum
o durumumu gormemesi icinnn

yok yaa gulnisa ablacimm
cok haklisin dogru diyosun ya ben bayilirim kiz bebeklere
hatta erkek ismini bile dusunmeden ilk kizim ollursa elif koyacam dedim
yani efe mefe yoktu ortadada
nebiliyim boyle seyler yazinca okuyunca bi tuhaf olup degisiyorum istee
tabiiki uzulmiycemm kesinlikleee
allah izin verirse sagligim sihhatim yerinde olursaa 3 tane istiyorumm
ama ikinciyi ara vermeden bir sene sonra falan
ucuncuyude bebekk kokusunu ozleyince
evimiz neselensin diye yapicamm insallah rabbim o gunleri gosterir bizee
allahim sen bize yardim et rabbim oncelikle iki kizi iki oglu olanlara insallah

bild28yq6.jpg

bild28yq6.0e23e85347.jpg

bak burda tam 3 aylikti oglum bacaginin arasinda gözüken erkek oldugunu gösteriyor:)
3 aylikken anlamsti dr.

Son düzenleme:
kızlar benim ilişkiden buyana kasıklarım ve belim hergece ağrıyo belim doğum ağrısı gfibi sancılanıyo cok yorulunca hamile olup olmadımı nasıl anlarım

gulnisam fionacim nasilsiniz sekerlerrr
kizlar sanirim bende dayanamiycamm
15 haftalik olunca parayi basip ogrenecemm
yoksa uykularimkaciyorr
dua edin benim icin ne olurr
canim orkidem bol bol dua ediyorum sizlere özelikle sana edeceyim canim arkadasim benimŞeniz

X