Süper annelersiniz

balimmmmm kizmaa banaaaaa:çok üzgünüm:
bir heves yaa ne diyimm ama haklisin fazla kaptirmamak laziimm
herz aman dualarimda cnnmm bebegimin hayirlis ve saglikli bir evlat olmasiii
bi yola bas koydum bakalim allah nasip edecekmi ne diyim olmazssada ikinciye insallahŞeniz

bak canım benim bi arkadaş var senle aynı dün ikili teste girdi oda eşide kendini erkek diye alıştırmışlardı bayağı bi şok yaşadılar dr kız dediğinde senin iyiliğin için diyorum sakın darılma bana Allah eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tüm hamile olanlara

Son düzenleme:
yok kizzzz
ne darilmasi deluuuu
maksat saka zatenn kiz zaten benim takvim falan tutmadi yani ben o yuzden cok kaptirmiyorumdaa ama bana bu topige girince bi haller oliyorr
birde yemem icmem ne biliyimm dedigin gibi
once hayirlisini sagliklisini versin allah

gülnisa canım ya sana bişey sorucam sen üçüncüye hamilesin tecrübelisin bu konuda.bende haziranda başlıcam ya denemelere ama kızım için çook üzülüyom mide bulantılarım olur uyurum kızımla ilgilenemem kardeşi doğduğunda içine kapanır diye çok korkuyorum.garip garip rüyalar görüyorum bi arkadaşım var hamile rüyamda bana yapma diyo ikinciyi kızın büyüsün biraz daha diyo.kafam allak bullak oldu ya.zor oluyomu ilgilenmek ilk çocukla.nasıl atlattın sen o devreyi.kızım 5 yaşında.yaz tatili burnundan gelirmi kızımın anaokulunada göndermicem kendini dışlanmış hissetmesin kardeşiyle biraz vakit geçirsin diye.ama hep aklımda ne yapsam vazmıgeçsem acaba diyorum kendi kendime.
canım ya bence hiçde erken değill benim 2 kızımn arasındaa2 yaş varrr ve arka arkaya büyüdülerrrrr
şimdide arkadaş gibilerrr

sicak browni sende yeinisin benim gibi hos geldin benim de bir yil var daha hamile kalmaya
diyelerinde hazirliksiz yakalandim 3 cüde herseyi öneden hazirlamak istiyorum hamilelige bedenen ruhen hazir olmak istiyorum daha bilincli bir sekilde.
ben coktan buldum bir yöntem cevremdekilerde de tuttu ben ablam iki oglan üst üste yapti teyzemde arkadasta bu yöntemle erkek bebek sahibi oldu .insallah darisi benim var önce size versin rabbim sonra bana:) ikinciyi
merhaba canim feyza hsgeldin.neymis o yöntem canim merak etdim??babychoicelan mi hamis kaldi ablan ve 2 erkek yegenin oldu??Allah bagislasin canim Allah annali babali büyütmemize nasip edsin.

civcivim neyse insallah bir dahaki takvim gunune denk gelir canim sen geri cekme yontemiyle korunsanda sadece hamile kalicagin ay hap kullansan adetin istedigin zaman gelir daha kolay olur hem hamile kalirsin neden olmasin benim oyle olmustu ya ben 12 yildir hap kullaniyorum canim hapi birakinca hemen hamile kaldim sadece dusuten sonra tum dengelerim alt ust oldu birde takvimde nisan ayi son sansimdi diger aylar cok azdi hap kullanarak tam yakalayabildim yoksa ne zaman adet gorurdum bilinmez ama dra giderek tedbirini al ona gore hareket et insallah canim takvimdeki siddik gibi bir oglusun olur cok tatli ya
yok canım ben adet görür görmez hapa başlıcam başlamazsam 45 gün sonra adet görürüm artık geri çekilmeylede eşim sinir krizi geçiriyor :)) olmuyor yani biraz özgür bırakalım kendimizi 2 ay.sen şanslısın canım bak hemen tuttu senin ki.tr ye gelmiyomusun canım banada misafir olursun.

canim benim daha 11 haftalik cinsiyet icin cok erken ancak temmuzda ogrenirim gibi geliyor ama cokta umitli degilim ama bir ogrensem ay ben oglusumu kizlarada babasinada sevdirmiycem bile onlar bosuna umitlenme kiz olur diyorlar ya ben oglusuma ne arabalar alicam
belli olmaz gülnisa canım ya belki gösterir pipisini emir.sevdirme zaten seninkilere onlar daha çook kız beklerler :))

:eek:klava::eek:klava:haledaha erkekmi diyon kız allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin dr ne zaman gidecen cinsiyeti belli olur benim bebiş solda aldığım aletle hep soldan dinliyom kalp atışlarını bakalım ne çıkacak bende 15 gün sonra gidecem dr
ballım canım öyle diyorsunda ama insanın içinde bir istek olabilir normal karşılamak lazım tabii ki herkes sağlıklı hayırlı bir evlat ister.dikkat edersen canım dualarımızda sağlıklı diye başlıyoruz.allah herkesin gönlündekini versin sağlıkla ve hayırlısıyla diyelim.

merhaba kizlarr
gulnisacimsnmm benimbebegimdesolda
hereketlerini hepsolda hissediyorumm
tavuktann igreniyorumm popom ayniii
benimde mi kiz geliyor yoksaaaaaa eksi hiic canim istemedii
hep ayran istedi bol tuzluuu
bugun yine birsuru yumurta gordumm iki uc aydir goruyorumm yumurta erkek bebege isaret diyor yaa
canım belirtilere bakma sen hiç herkeste farklı oluyor.arkadaşımda tavuktan tiksinmişti oğlu oldu.umarım seninde öyle olur.:emir_bebek:

kızlar ya ben cuma günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silikti.düm yine yaptım yine ikinci çizgi silikti.ama bugün tek çizgi vardı.dün yum günü diye ilişki oldu.sizce doğrumu.yum günüm biitimi.hemde takvim günümdü dünnn..hayırlısı artık hemen tutarmı bilmiyommmmm
kasıklarında falan sızlama olmadımı hiç.benimde öyle olmuştu ama sonradan yumurtlamanın geç olduğunu anladım.bi test daha yap hemen bırakma.salgı falan varmı bu arada.

nerdesiniz kızlar uyuyonuzmu ya.akşam neredeyse ağlıcaktım maçı izlerken 2 gol yedik delirdim kız uyuyor bağıramıyorum deli oldum resmen.ama sonraaaa goller peşpeşe gelince tüylerim diken diken oldu çok duygulandım.volkanımda gitti şike vardı resmen maçta hakem gülerek şike yapıyordu.ama ne olursa olsun biz aldık maçı.helal olsun millilerimize.

Günaydın Canlar,

Naptınız bakim haftasonu.Ben kızımı babannenin evine yerleştirdim bütün yazı babanneyle geçiriyorlar.Haftaya beraber yazlığa gitcekler.Aslında benim için biraz iyi oldu.Bazen beni çok sinirlendiriyor ve stres yapıyorum.Biraz dinlenirim.Zaten işyerim yorucu ve stresli.
Haftasonu salonuma yeni koltuk takımı aldım ama eşim daha bilmiyor.Adamlara koltukları agustosta getirin dedim.Haftasonu yeni kapılarım takılıcak ve 1 ay sonra boya olucak sonrada yeni koltuklar gelir.Doğum yapmadan herseyi tamamlamam lazım.En fazla 32.haftama kadar calışcam ve cıkıcam.

benim kızımda yarın 5 yaşına giriyor kızlar bugünden hazırlıklara başladık sizde buyrun gelin hadi vur patlasın çal oynasın yapalım.hala inanamıyorum kızım büyüyor günler su gibi geçiyor.doğumunu dün gibi hatırlıyorum.allahım hepimizin yavrularına uzun ömürler versin.

Günaydın Canlar,

Naptınız bakim haftasonu.Ben kızımı babannenin evine yerleştirdim bütün yazı babanneyle geçiriyorlar.Haftaya beraber yazlığa gitcekler.Aslında benim için biraz iyi oldu.Bazen beni çok sinirlendiriyor ve stres yapıyorum.Biraz dinlenirim.Zaten işyerim yorucu ve stresli.
Haftasonu salonuma yeni koltuk takımı aldım ama eşim daha bilmiyor.Adamlara koltukları agustosta getirin dedim.Haftasonu yeni kapılarım takılıcak ve 1 ay sonra boya olucak sonrada yeni koltuklar gelir.Doğum yapmadan herseyi tamamlamam lazım.En fazla 32.haftama kadar calışcam ve cıkıcam.
günaydın özlemcim ne o hayırdır canım ya oğlan doğar doğmaz sünnetmi yapıcan yoksa hazırlıklar yeni koltuklar falan.sırnaşık şey

günaydın özlemcim ne o hayırdır canım ya oğlan doğar doğmaz sünnetmi yapıcan yoksa hazırlıklar yeni koltuklar falan.sırnaşık şey

Alemsin valla güldürdün beni,

İnşallah cnm valla cok heycanlıyım.Bebek duygusu zaten beni çok heycanlandırıyor.
Birde oğlum olsa daha büyük mutluluk olcak.5 hafta 4 günlük oldum bile.7-8 hafta sonra belki bende öğrenirim.

kizlar ne ogrendim bugun
daha once demistim bir arkadasim yaklasik 6 aylik hamile yum gununde hamile kaldi diyet, esi cok asitli icecekler icer,bebegi solda ilk hareketleri 5 ci ayinda hissetti ve oglu olucak az once ogrendi
bende cok sevindim insallah bizlerinde tutar

Canım sevindim arkadaşın için ama neden bu kadar uzuzn sürdü öğrenmesi 6 aylık cok gec değilmi cinsiyet öğrenmek için.

herkese gunaydin
civcivim sabah seni burda gormek ne guzel canim
bende hapi birakinca dogal korunmam gerekmistide ayni sekilde esim krizlerdeydi :roflol:
canim ya bu yil tr ye gelmiycem bulantilarimla o sicaklarda hastenelik olurum herhalde
zaten gecen yil geldigimde ben de kizlarda 2 gun hastenede kaldik cok kotu olmustuk buraya 54 kilo gelmistim
canim cok tesekkurler cok misavirperversin insallah birgun gercekten karsilasiriz cok tatlisin
teşekkür ederim canım.bugün sabahtan bi giriş yapayım dedim kız uyumuşken rahat rahat yazarım diye az önce kalktı o da.şimdi kahvaltı hazırlıcam.canım hava değişimi oluyor herhalde sizde.neyse seneye gelirsiniz artık hem oğlanıda getirirsin o da yorulcak kıyamam 9 aylık maratonda.sende çok tatlı ve çok iyisin canım herşey gönlünce olsun.

kizlar ne ogrendim bugun
daha once demistim bir arkadasim yaklasik 6 aylik hamile yum gununde hamile kaldi diyet, esi cok asitli icecekler icer,bebegi solda ilk hareketleri 5 ci ayinda hissetti ve oglu olucak az once ogrendi
bende cok sevindim insallah bizlerinde tutar
bu yumurtlama gününde kesin bi keramet var diyorum ben ya.sizinkilerde tutacak öyle hissdiyorum.

Alemsin valla güldürdün beni,

İnşallah cnm valla cok heycanlıyım.Bebek duygusu zaten beni çok heycanlandırıyor.
Birde oğlum olsa daha büyük mutluluk olcak.5 hafta 4 günlük oldum bile.7-8 hafta sonra belki bende öğrenirim.
inşallah özlemcim öğrenirsinde bizde bayram ederiz.seninkide pek naz yapıyor ya.:emir_bebek: fırlama sırnaşık şey

civcivim canim kizinin dogum gunu kutlu olsun insallah sizlerle cok mutlu seneler gecirsin
hayirli evlat olsun bak yakin olsam gelirdim ama ben oynamayi asla beceremem
bizim icinde op canim
sağol gülnisacım çok teşekkür ederim.allah sanada kızların eşin ve oğluşunla mutlu seneler geçirmeni nasip etsin canım benim.

X