Süper annelersiniz

orkide canımm sen hangi ülkedesinn ben polonyadayımmm

ben fransadanim canim
guzel dileklerin icin cok sagol allah hepimizin gonlune gore versinn

mimozam hg cnm nasilsin minik kelebegin nasill
cok sasirdim yaa ne tuhaf olmustur ona gore hazirla kendini sonrada hayretler icinde kall
allah kolaylik versin

en iyisi bende 20.haftada gitsem iyi olcak zaten bes aylik olmayinca kesin birsey demiyorlarmis burada

ins cnm emir bebegimiz icime oyle doguyorr
ki insallah oyledirrr
hem bir heves istee ama allah buyukturr ins degismeyecek bu takvimm

selam kizlarrr nasilsiniz bakim:)
orkidem evet her ikiside var canim benim ama ben olcaksa 3 olcak derdim hep cocugum o yüzden istiyorum 3 cüyü.kizimda tek olsun kiymetli olsun istiyorum.o yüzden erkek olsun istiyorum beyimde öyle tabiki hayrlisi rabbim en iyisini bilir insallah siz bir tutturun sonrasi bize kalsin canim.

sicak browni sende yeinisin benim gibi hos geldin benim de bir yil var daha hamile kalmaya
diyelerinde hazirliksiz yakalandim 3 cüde herseyi öneden hazirlamak istiyorum hamilelige bedenen ruhen hazir olmak istiyorum daha bilincli bir sekilde.
ben coktan buldum bir yöntem cevremdekilerde de tuttu ben ablam iki oglan üst üste yapti teyzemde arkadasta bu yöntemle erkek bebek sahibi oldu .insallah darisi benim var önce size versin rabbim sonra bana:) ikinciyi

yaa feyza ablam
neymis su yontemin yaa nasil olur senin erkek bebek icin dediklerini
drlar kiz bebek icin diyor yaaa
ooofffffff

sedalcim uzuntunu anliyorum insallah uzun surmez hamile kalirsin ama tedavi yada arastirmalar icin turkiyede cok daha cabuk ve kolay yapiliyor imkanin varsa git derim burda dr lar arastirmaya baslamadan 2 yil gecmesini bekliyorlar yani korunmuycan 2 yil olmazsa ancak oyle ama turkiyede cok daha kolay ben daha once ameliyat icin istanbula gitmistim hersey inanilmaz cabuk isliyor oysa burda normal dr kontrolu icin enaz 3-4 hafta bekliyceksin
canımm sağlık problemlerinden bahsedince bende polonyada yaşıyorumm
burdadaaa doktoraa gidiyorsunn test yaptırıyorsunn mesala kann testin sonucunu bilee 10 gün sonra alıyorsunnnn doktora göster falan derken sen iyileşmiş oluyorsunnnnn
bide burda özel hastane varr çok övüyorlarr neyse oraya kızı götürüyoruzzzz hasta olduklarındaaaa
gece ayağı incidi kızımın aldık götürdükk hastanenein acili yokmuşş ozaman nasıl özel buuu anlamadımmm
bide hamilelerdeee öyle her ay ultrasonla bakmıyorlarmışşş hep allttan rahimden bakıyorlarmışş
sadece 6ncı ayda giriyormuşsunnn bana çok tuhaf gelmiştiiiii
ne bilimm türkiyedeee belkii bizimm doktorlarımız paracı ama en azındannn aletlerii herşeylerii varrrr

:uhm:
sicak browni sende yeinisin benim gibi hos geldin benim de bir yil var daha hamile kalmaya
diyelerinde hazirliksiz yakalandim 3 cüde herseyi öneden hazirlamak istiyorum hamilelige bedenen ruhen hazir olmak istiyorum daha bilincli bir sekilde.
ben coktan buldum bir yöntem cevremdekilerde de tuttu ben ablam iki oglan üst üste yapti teyzemde arkadasta bu yöntemle erkek bebek sahibi oldu .insallah darisi benim var önce size versin rabbim sonra bana:) ikinciyi
canım aslında bu sitede yenii değilimm eskiyimm bennn

bende hamileliğimi 1 yıl sonra düşünüyorumm çünküü 1 yıll sonra burda senemiz bitiyor ve türkiyeye gideceğizz

evet bende öyle önce araştırmalar yapıyorumm ne yapabilirimm diyeefisfisfis
keşke daha önce bullsaydım burdakii arkadaşilarıııı

okadar güzel bilgiler öğrendimkii burdannn:1hug:

önce bulsaydımm samiracımdann belkii bende takvim alırdımmm

ama kısmet değilmişş işteeee:1no2:
bide bulduğun yöntemm nee bende merak ettimm şimdiii

bu arada kızlarr sabahtan berii okuyorumm sayfanızıııı

işler benii bekledii bugünnn

200 ncüü sayfalara geldimmm

artıkk hepinizii tanıdımmmm

valla bu sayfa durdukçaa ve sizler yazdıkça ben okumaya devam edecemm artıkkk

canim okadar cok muz yedimki bir daha hayatim boyunca muz gormek istemiyorumkafamçokkarıştıbenimde senin gibi hem sah hem sol kasik agriyor surekli degisiyor yoksa bizimkiler cogul gebelik olmasinsırnaşık şeysırnaşık
ya ben okudukçaa merak ettiğim yerlerii size sormak istiyorumm mesala,,

diyet yapıyorsunuzzz yaa

benn 78 kilodann 59 aindimm bende diyet yaptım bir yıldırrr ,ama ben her 2 saatte bir yedimmmm

sizindee böyle bu saatte bu yenecek, bu saattte muz yenecekk diye bir saaat varmııı, yoksaa listedekiilerii canınızz istedikçeeee fazlacamı yiyorsunuzz canım yaaa

mesala diyet listelerii gibi saatlimi besleniyorsunuzzz

canim cinsiyet secimi icin yapilan diyette saat yok listedeki yazilanlardan bolca yiyeceksin kahvaltida sut urunleri olmuycak muuzda ve kayisida potasyum orani cok yuksek diye ben hergun 2 muz yerdim ve kayisi tabiki canin cektikce hatta cekmedikce bile yiyceksin
ama yinede bilemiyorum ne kadar etki eder sanki herkesin tutucak bir benim tutmuycak gibi geliyor
ve unutmadan ben bu diyete baslamadan yaklasik 56 -58 arasindaydim ama diyetten sonra 3-4 kilo almistim sunuda yiyeyim bu da olsun yok potasyum sodyum derken aldim

yok canım ya neden öyle düşünüyorsunkiiii

ben baştan berii okuyorummmmmm ve senii okuyunca senin oğlun olacağına çok inandımmmmm bennnnn

diyet konusundada şimdi tam anladımm listedekileri fazlaca tüketmekkk

nilcim ne desem bilmem iyi yonleride var tabiki zaten burda herkes isi dolayisiyla bulunuyor ama insan illaki kendi vatanini bazi yonlerini ariyor ben turkiyeye gelince daha hava alaninda cok garip oluyorum herkes turkce konusuyor inanilmaz bisey geliyor herkese bende turkum diye seslenmek geliyor ilk gordugume sarilasim geliyor hani deli demeseler yapicam ama insanin kendi vatani bambaska yaa erigini bile ozlemisim
Ah canım ya senii okadar çok iyi anlıyorumkiiii sen uzun zamanlardır ordasın bideee
ben 3 yıllığına geldim polonyaya ve daha gitmedimm hiç türkiyeye 2 yıl olduu yanii
okadar özledimkiii anlatamam ailemii vatanımııı
bende yurt dışına çıkmadan önce bunun kıymetini anlıyamamıştımmmm
şimdi dua ediyorummm iyikii ömür boyu yaşamıyorumm burdaaaa
sebzesiii,kültürü dini herşeyii farklıı

canim sagol insallah ddigin gibi olur ama insallah tum isteyen arkadaslarimizinda olsunki sevincimiz buyur
ama iste ne duysam artik beni etkilemeye basladi esim ve kizlar cok takmiyorlar ama ben yakinda belli olucak diye cok heyecanlaniyorum bebegi slumda hissediyorum kizdir diyorlar tavuktan tiksindim kiz diyorlar popomda buyumus gorenler kizin olucak diyolar yaa

ey ALLAHım yaaa sen ne duymak istemesenn onları söylemişler sanaaaa:1hug:

senii okadar çok iyi anlıyorumkiiiii,

sen onlara kulak asmaaa içinii rahat tuutt

dur bu tokatıda onlara yolluyorumm:mymeka:

gez gez...cok iyi yapiyorsun. fransa'da olcamda gezmiycem haa...peh...hem sen ilk oturdugun sehri soylediginde bakmistim boyle kiyida sahilde bir yerdesin degilmi...ne guzeldir oralar,,

elifcimmm kız işte olmuyorrrrr
buralara gelene kadar kız oo hep gezerimmm

sonra sıkılıyorsun ondandaaaa
,bende şimdiki evimm tamm çarşıı merkezindee 2 hafta oldu taşınalıı,alışverişleriii arka caddemdeee dedimm hergünn gezecemmmm ama sonra insan alışıyor çıkmak bile istemiyor

civciv canim en iyisi benim gibi yap eger bugun iliski denersen yine senin kararin canim ama sabirli biriysen bekle derim zaten bugun iliski olsa bile senin takvim gunu bitti spermler ulasana kadar saatler geciyor daha uygun bir zamanda adet sonrasi hapa basla takvimine uygun birakirsin sanirim hapla adetin duzene girer zaten cok drlar adeti duzene koymak icin hap veriyorlar ama dr kontrolunde yap canim
ben dusuk yapinca kanamam bitince basladim galiba 26 gun boyunca almistim takvime eysun diye iyi ayarlaman lazim
cinsiyeti bilmiyorum ama kizimda olsa en azindan denedim diycem icim rahat olur kendime kizmam
canım çok teşekkür ederim.bende öyle yapıcam artık dün test yaptım çizgi falan çıkmadı.salgıda bugün geldi aksilik keşke daha önce gelseydi.riske atmayım dedim napayım artık nasip değilmiş.adet göreyim hapa başlıcam artık eylülde denemeye başlarız tekrardan korkum hapı bırakınca hemen hamile kalırmıyım acaba.allahım sana sağlıklı bir oğlan versin hayırlısıyla sevinelim canım benim ya.

gülnisa canım yok deneme yapmadık gece bundada vardır bir hayır dedim ve vazgeçtim eylüle aktarma yaptık o da tutmazsa tamamen vazgeçerim artık herhalde.temmuz ve ağustos şans hiiiççç yok yanından bile geçmiyor mecburen eylüle kaldık.kızımdada yazın perişan olmuştum karnım burnumdaydı bundada öyle olucam herhalde.
yaa öğren artık şu cinsiyeti valla çatlıcam oğlan olucak inanıyorum ama tescillense dahada bi inanıcam.kızlara söyle sen arabalar almaya başlasınlar harçlıklarıyla:))

merhaba kizlarr
gulnisacimsnmm benimbebegimdesolda
hereketlerini hepsolda hissediyorumm
tavuktann igreniyorumm popom ayniii
benimde mi kiz geliyor yoksaaaaaa eksi hiic canim istemedii
hep ayran istedi bol tuzluuu
bugun yine birsuru yumurta gordumm iki uc aydir goruyorumm yumurta erkek bebege isaret diyor yaa

merhaba kizlarr
gulnisacimsnmm benimbebegimdesolda
hereketlerini hepsolda hissediyorumm
tavuktann igreniyorumm popom ayniii
benimde mi kiz geliyor yoksaaaaaa eksi hiic canim istemedii
hep ayran istedi bol tuzluuu
bugun yine birsuru yumurta gordumm iki uc aydir goruyorumm yumurta erkek bebege isaret diyor yaa

:eek:klava::eek:klava:haledaha erkekmi diyon kız allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin dr ne zaman gidecen cinsiyeti belli olur benim bebiş solda aldığım aletle hep soldan dinliyom kalp atışlarını bakalım ne çıkacak bende 15 gün sonra gidecem dr

kızlar ya ben cuma günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silikti.düm yine yaptım yine ikinci çizgi silikti.ama bugün tek çizgi vardı.dün yum günü diye ilişki oldu.sizce doğrumu.yum günüm biitimi.hemde takvim günümdü dünnn..hayırlısı artık hemen tutarmı bilmiyommmmm

:eek:klava::eek:klava:haledaha erkekmi diyon kız allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin dr ne zaman gidecen cinsiyeti belli olur benim bebiş solda aldığım aletle hep soldan dinliyom kalp atışlarını bakalım ne çıkacak bende 15 gün sonra gidecem dr

balimmmmm kizmaa banaaaaa:çok üzgünüm:
bir heves yaa ne diyimm ama haklisin fazla kaptirmamak laziimm
herz aman dualarimda cnnmm bebegimin hayirlis ve saglikli bir evlat olmasiii
bi yola bas koydum bakalim allah nasip edecekmi ne diyim olmazssada ikinciye insallahŞeniz

kızlar ya ben cuma günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silikti.düm yine yaptım yine ikinci çizgi silikti.ama bugün tek çizgi vardı.dün yum günü diye ilişki oldu.sizce doğrumu.yum günüm biitimi.hemde takvim günümdü dünnn..hayırlısı artık hemen tutarmı bilmiyommmmm

kiz ben sana nededimm cnm illa yum gunu olcak degil sen takvim gunlarini bos gecme
valla su testlerede gelince been hiiiic kullanmadimm
anlamam o yuzden cnmm bece yum gununde oldu iliski ve ins tutarr

X