Süper annelersiniz

kizlar elif naz nerelerde????aregon canim senin belli oldumu cinsiyetti??doktora gidecekdin ya??ayirlisi olsun canim??insAllah hepimizin olur istediyimiz.orkidem canim valla topiye renk geldi canim mükembelsin valla sözlerin cok tatli.

gulnisam canimevet daha beni icin erken ama insAllah seneye falan cünkü artik bitirmek istiyorum simdi arayi cok yapsam oda zor 1 kizim seneye 1 sinifa baslayacak 2 cisi 2 yasinda olacak insAllah ozaman düsündüm.insAllah sizlerin tutmusdur ya merak ediyorum valla daha kimse ögrenmedimi????türkiyedeki ultrason daha erken söylüyor bence ama biliyorum??ama doktorada bagli bence.özel ultason var 3D diyorlar cok iyimis??

kizlar bende kisa kisa tanitayim kendimi
benim bir oglum birde kizim var
her ikisinide sag tarafta hissettim
cinsiyetlerinide 3 ayliken anladilar
oglumda meme uclar cok koyu oldu birde karin cizgisi koyulasti
kizimda meme uclari pembe ve cizgi olmadi karnimda
hic aserme olmadi bulanti kusma olmadi rahatti hamileligim
burda regl gününden hemen sonra ilskiye girildiginde kiz olur diyorlar bende ki bilgide bunun tam tersi
regl günün bitiminde ilskye girilirse erkek oluyor bitiminin 7 ci günüde kiz oluyor
ama bastan beri okudum ne sekilde ne nenirse denensin rabbim diledigini veriyor umudum kirildi ya babalik orkidem sen bir ögren insallah tutmustur senin canim.oglunusunu hayirlisiyla alirsin kucagina darisi tüm isteyenlere insallah

Günaydın Canlar,

Şimdi geldim.Kızımın karnesini almaya gittil.Hepsi 5.Canım kızım cok yaramaz ama akıllı bir kız.İşyerine bir geldim muhasebeci krizler geçiriyor ama resmen cinnet geçirdi.Valla bıktım bu işyerinin stresinden.

kizlar bende kisa kisa tanitayim kendimi
benim bir oglum birde kizim var
her ikisinide sag tarafta hissettim
cinsiyetlerinide 3 ayliken anladilar
oglumda meme uclar cok koyu oldu birde karin cizgisi koyulasti
kizimda meme uclari pembe ve cizgi olmadi karnimda
hic aserme olmadi bulanti kusma olmadi rahatti hamileligim
burda regl gününden hemen sonra ilskiye girildiginde kiz olur diyorlar bende ki bilgide bunun tam tersi
regl günün bitiminde ilskye girilirse erkek oluyor bitiminin 7 ci günüde kiz oluyor
ama bastan beri okudum ne sekilde ne nenirse denensin rabbim diledigini veriyor umudum kirildi ya babalik orkidem sen bir ögren insallah tutmustur senin canim.oglunusunu hayirlisiyla alirsin kucagina darisi tüm isteyenlere insallah

gunaydinn canlaaarrrrr
ezgincim hosgeldin canimm sagolasin boyle gelip gidin arada yoksa istifa ettireceksiniz bana
bak ceza olarak kendim ogrenirimde size soylemem cinsiyetini ona goreeee:roflol:
gulnisamm gunaydin hayatimmmmŞeniz

feyza ablam maasallah ne guzl ben senin iki kizin var saniyordumm
cok guzel anlatmissin
yaa su gogus ucu koyulasmasii mesala ben 12 haftamdayim esim diyor baya koyulasti diyor
ama diigru eskisine oranla bayaada koyulastii
yani kiz bekleyenlerde rengi hic degismiyormuu
birde senin kacinci ayda koyulasti resmen
ikinci sorumda karindaki cizgi kacinci ayda cikti
valla cizgi falan yokk:çok üzgünüm:
valla ablacim bana gelince gel birde sen yorum yap ben tas catlasa 29 ennnnnnnnnn gec 30 gunde bir olurum onuda boyle nadirdir yoksa 28 gunde bir regl olurum
neyse benim takvimim
reglimin bittigi 19. gun idi !!!!! ve ben diger gunlerde hep dogal yolla geri cekmeyle korundumm ve normal tip dili olan dr lara gore beim 14 gun yumurtlamam gerekiyor ki bilùiyorum ne zaman oldugunu ben taaaa ki 19.gune kadar o yontemle korundum
19.gun ise iliski oldu
vee bana dedilerki sen buyuk ihtimal kazayla gebe kaldin takvim isi olmadi
ama ultrasona girdigimizde dr dediki -4 gun arkada bebegin dedi
yani ultrasona gore gec yumurtlamami olmus oluyor yoksa bu normalmi
birde buna gore benim umutlar yokkk
ne diyim verecek olan rabbime cok yalvardim birtek umudum ondan var baskada takvime kalirsan ben senağlamahapi yuttumm

canim cinsiyetler icin daha erken burda gec soyluyorlar hic degilse 16 haftalik olucak ozel ultrason tabiki burda var ama gecen dra sormustum neden cinsiyeti burda gec soyluyorsunuz diye hem yanilma payi olmasin diye birde burda kanunlara gore 14 haftaya kadar kyrtaj serbest bu sebeble soylenmiyormus haklilar diye dusunuyorum burda bir turk kadin 5 ci bebegi kiz olucak diye ogrenmisti burda yasak diye belcikaya gidip 20 haftalik bebegi aldirmisti ya inanimaz korkunc

Günaydın Canlarımmm;
Gülnisa,Orkidem bulantılar nasıl bakemmmm..
Orkidem ben seni unuturmuyuım canım sen bu işin başsorumlususun ...
:çok üzgünüm:

turkiyede olsaydim sidi on kere gitmistim cinsiyet icin en azindan bir ihtimal alirdimm
ama nerdeee
burada oylee degilkiii kizlar sabredinn 3 hafta sonra gidicem 15 haftalik olacak allahin izniyle gosterir degilmii
ki insallah bi yorum alirim en azindan gostermezssede kesin kizdir kizlar gec gosterir derler yaa

Günaydın Canlarımmm;
Gülnisa,Orkidem bulantılar nasıl bakemmmm..
Orkidem ben seni unuturmuyuım canım sen bu işin başsorumlususun ...
:çok üzgünüm:

hosgeldin serdall kiz dur beni sorumlu etme ben zaten
umutsuz bir vakkayimm
ama en cook dualarima guveniyorummm
su gunlerdede bir uyku bir uyku biktim vallla uyumaktan kendime gicik gider oldumm
bukadarda uyunurmu
yaaa
eskiden seher vaktinde kalkar namazimi ilardim simdi toptan yok oldu
rabbim affetsin hep basliycam diyom ama
bulantilar kusmalarr
ooofffff off

Orkidem ;
Valla benim de uykum çok geliyor ama işte olduğum için yatamıyorum.

Gülnisa Ablam ;
buğün bulantım çok daha fazla ama Hamdolsun çok kötü sayılmaz...
Kolonya kokluyorum sabahtan beri...

bende bi yolunu bulmaliyim allah yattigim yerden dualarimi kabul edermi hicc tobee tobee
bizim icinde dua edin kizalr nolur
serdal cim bende senin gibi kolonya kokluyorum esimden sakli
ama gorunce cok kiziyor bebege zayarli diyoo
nerden biliyosa artikk

ben evlendim deli gibi bebegim olsun istedim o yüzden hic beklemedim evlendikten bir hafta sonra regl oldum bitigi günde kollari sivadik:eek:
bir ay boyunca hic aksatmadan:roflol:
erkek olsun istiyordum ama ilk oluncada bu o kadar önemli degildi:dance:
benimilk aylarda koyulasma basladi karindaki 5 ayadan sonra oluyor canim daha senin erken ve 3 ayliken dr,net bir sekilde ultrasonda gösterdi erkek üzüm cekirdegi kadar yumurtalari belliydisırnaşık şey.
kizimda basta meme uclari hafif koyulasti ama sonra tekrar acildi pembeye dönüstü
hic cildimde lekeler yoktu her ikisindede.kiz plasiz oldu oglum 7 aylikti regl hic olmadim 7 ay boyunca kiz o arada kazayla oldu.
suan 4 yasinda kizim oglumda 5 yasinda 3 yildirda geri sekilme yöntemiyle korunuyorum
benmde regl günlerim 28 günde bir gelir hesapladigim günü hic sasmaz.
ne zamandan beri geri sekilme yöntemiyle korunuyordun sen orkidem?
uzun zamandan beriyse korkma önceden gebe kalmamissindir.ultrasonda bizim hesaba uymaz hep erken gösterir orda.
birde ates ölcme yöntemi var ya onu denemismiydin o zaman anlardin ne günleri atesin yüksekse yumurtlama günü o gün diye.insallah caim saglikli olsun senin ilk olmazsa ikinci olur canim umudunu yitirme.insallah oglun olur.

bulantiniz icin dr.ilac vermiyor mu kizlar kolanya banada pek saglikli gelmedi cünkü
sükür benim hic olmadi bulanti hic naz edemedim esime ama 3 de adami canindan bezdircen olmasa da canim sunu cekti sunu alson bebekte nazlanayim simarayim azicik:)))))

ben uc yila yakin o yontemle korundum
htta hatta utanarak yaaziyorum
ust uste iki iliski olursa gebe kalma riski cok fazla dediler ve biz ilk gunlerde iki uc neyse iste olurdu
ama yinede hamile kalmadim
hic bir ihtimal vermedim bu kez ins takvim gununde tutmustur
maalesef ates olcmedim keske olcseydim
ama nasip kismet ne diyim simdiden sonra allah tan hep hayirlisini diliyorumm

basele iki saat uzaklikta cnm inan hicc bilmiyorumm
biz basele hep hava alanina geliriz tr yeye giderken
canim ozeli bosver adami soyuyorlar resmen bir suru para liyorlar yaa
kizinda oglunda n ereye gitmistin oraya gitsen yine

bende bi yolunu bulmaliyim allah yattigim yerden dualarimi kabul edermi hicc tobee tobee
bizim icinde dua edin kizalr nolur
serdal cim bende senin gibi kolonya kokluyorum esimden sakli
ama gorunce cok kiziyor bebege zayarli diyoo
nerden biliyosa artikk

Tinerci coçuklar gibi olduk desene,
Dün yine gittik doktora bir sorun yok dedi 7 haftalık görünüyor.
Dünkü doktor ilşki için bişey demedi ,ama ilk gittiğim ilk 3 ay ve son 3 ay yasak dedi...
Size ne dediler kızlar...

dr bana bisey demedi cnm ama ultrasonda bebek cookasagida taa seyimle gobegimin sinirindan bakiyorlarr
ben dr a gitiigimde 12+0 olacakkken
dr bana 11+3 dedi hep boyle dort gun arkada veriyor
birde su ph isi valla ne olctumm nede vajinal dus yaptimm
gulnisam seni vajinal dus yaptiysan oglani garantiledin ben dedim kendi kendime yumurtlamam cktaan gecmistir kesin tutmaz diye yapmamistim
ama bak bundada vardir bi hayir

vajanal dus ne kizlar ????
orkidem ben ikisinde de özele gittim kadin türk amasyali süper ya cok tecrübeli yakinsan gel diycektim cinsiyeti o anlar 3 aylikta:))

ay ne guzelll hemde turk haaaa
offf esim cok agir kafalidir acelen ne der cikarr
vajinal dus iliskiden iki saat once seyinin karbonatli suyla yikanmasi canimm ama taa icine su vereceksinn
ben yapmadim simdiye kadar yapanlar hep basarili olmuss

öyle yapinca ne oluyormus canim erkek mi:)
birde normal karbonat mi ne kardave ne kadar suya katiliyormus:)
evet canim hemde türk oda yetmiyormus gibi isine asik cok güzel yapiyor kadin dr buldum yani darisi
sizin basinizabu arada yas kac orkidem

X