Süper anne

Okurken yoruldum desem
Haha ben yaşıyorum yaa sabah başlıyor akşama kadar hep Bi tempo ama herşeyin Bi düzeni olunca çorap söküğü gibi de geliyor mesela ev temizligi belli Bi sıra vardır oglumun odasında başlar mutfakta biter eger ters yerden başlarsam işim ilerlemiyor bide ben biraz rahat biriyim onun için beni yıpratan Bi süreç olmadı daha çok çocuklarımın bu anını doya doya yaşamak istiyorum yani isterse evi b..k götürsün istemiyorsam yapmam çocugumla bişey yapacaksam ona odaklanırım onun dışında uyku düzeni olması bana büyük artı 9 da ikisi de uyumuş oluyo bazen çamaşır vs o zaman atıp seriyorum az önce serdim mesela sarma vs sarınca böyle gece sarıyorum uzun işim varsa 1 gün önceden ertesi güne kalacak kadar yemek yapıyorum ertesi gün fazladan zamanım kalıyor planlı olursa herşey daha kolay

Mükemmel ve süper anne var mı gercekten sizce ?
O süper ve mükemmel anneler kesin yardım alıyor yada bakıcı tutuyor ya da eşleri inanılmaz yardımcı oluyor
Tek başına yardımsız olmaz malesef

Bu yazdığın şeylerin bir arada olması imkansızBebek olmasa da bu yazdıkların pek mümkün değil bence

Evet kabullenmem lazim 9 aydir kabullenemedim nedense kendime zarar veriyroum rlektrikli supurge aklimda hep ama esime göre gereksiz

Bunun için yardım alsanız çünkü bence bu aşırı temizlik düşkünlüğü de problem yani herşeyin Bi dengesi olması bu sizi yıpratıyor
Evet yardim almam lazim cunku kendimde biktim bu temizlik takintimdan galiba annemden geliyor annemde temizlik hastasi. Hasta haline bakmadan nefessiz kalana kadar temizlik yapardı dizleri iyice gidince birakti ama oda benim gibi surekli aklinda

Bende surekli hazir yiyerek kilo aldim bide ona yaniyorum herseyi kafaya takiyorum.

Bekar ve çalışan kişiler bile zorlanıyor ev işine yetişmeye. Çocuk olunca -evdesin diye illa yetişmen gerekiyor- düşüncesine katılmıyorum bekar biri olarak. Gayet normal yaşadıklarınız. Bence işleri yetiştirmek için planlama çok önemli. Koşuşturma arasında hiç aklınıza gelmemiş olabilir o yüzden önereyim dedim. Böyle kötü anneyim/iyi ev hanımıyım ya da iyi ev hanımıyım/kötü anneyim şeklinde düşüncelerden uzaklaşmaya çalışın. Anneler için hayatı kolaylaştıracak pratik düzenlemeler, ipuçları araştırabilirsiniz. Çok büyük bir değişiklik olmasa bile size motivasyon olur.

Robot supurge ,çamaşır makineden çıktıktan sonrada kurutmaya atıyorum. Aşmak çok zman alır uğraşılmaz. Bunlar işleri kolaylaştırıyor. Bulaşık ciktikca akıtıp Bulaşık makineye koyun.

Sürekli plan yapiyorum ama kafam daginik uyamiyorum ki plani bile evi detayli temizleyim sakin toplu temiz kokan bir odada yapiyorum oda yorgunluktan uyamiyorum

Hem evin islerini siz yapin hem bebege siz bakın, kocaniz bi ise yaramiyor ama yine de kendinizi sucluyorsunuz. Sizin ve kimsenin super anne olmasina gerek yok, en super annenin de henuz cocugu yok zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…