Sultanahmet buluşma resimleri

deryacım msn açk değil ama azsonra senin için açık olcak bekle uçuyomm

kızlar elimizdeki iğdaş poşeti 4 yada 5 kilo ağırlığında taaa avcılardan beri yanımızda taşıdık igdaş sayacınada sultanahmeti dolaştırdık ya helal bize bi bilseniz ne zor şartlarda geldik (ev taşınma telaşı)eeee biz kk lıyız

Deryam eşine de sana da emekleriniz için teşekkür ederim canım.a.s.

Fotoğraflar çok hoş.
Her ne kadar pek normal çıkmamış olsam da idare edin artık
-tatlicadiarzu-

hepiniz fistik gibisiniz kıslarr süper çıkmışsınız:)
deryoşum ellerinize sağlık canım
çok fedakar birisin

kızlar bende çıkıyom valla gözümden uyku akıyo yengem(fanes)bayadır uyuyo eee bgn o kadar iş yaptıkki deryacım emeğinize ve yüreğinize sağlık

kıss leptap
antrenörr
msn ekledim ama acık değülsünüz heralde ya

kızlar hepinizi öpüyorum çokkk güzelsiniza.s.a.s.
ben hangi gün buluşma olucak diye tarih beklerken buluşmuşsunuz bile birkaç gündür siteye giremedigim için kaçırdım bugün işimde yoktu gelebilirmişim aslında... ama olsun bidahaki buluşma yanınızdayım inşallaha.sa.s.

kızlar bende çıkıyom valla gözümden uyku akıyo yengem(fanes)bayadır uyuyo eee bgn o kadar iş yaptıkki deryacım emeğinize ve yüreğinize sağlık
ben teşekkür ediyorum canım sizin için herşey feda olsun yaaa iyi ki geldin valla çok özlemiştim seniii
hepiniz fistik gibisiniz kıslarr süper çıkmışsınız:)
deryoşum ellerinize sağlık canım
çok fedakar birisin

canım benim sende öyle yaaa öpüyorum seni

Deryam eşine de sana da emekleriniz için teşekkür ederim canım.a.s.

Fotoğraflar çok hoş.
Her ne kadar pek normal çıkmamış olsam da idare edin artık
-tatlicadiarzu-
canımsın bizde sana teşekkür ediyoruz

kızlar elimizdeki iğdaş poşeti 4 yada 5 kilo ağırlığında taaa avcılardan beri yanımızda taşıdık igdaş sayacınada sultanahmeti dolaştırdık ya helal bize bi bilseniz ne zor şartlarda geldik (ev taşınma telaşı)eeee biz kk lıyız

Valla sen geldiysen herkes gelirdi diyorum ya zateeeennnn:lepi:

süpersiniz valla ....:lepi::lepi:

:nazar: Cok guzeeeel ,samimi bir ortam olmus.Arti b&m kendine haksizlik etme bence,hepiniz de cok hos gorunuyorsunuz Şeniz Allah muhabbetinizi arttirsin a.s.

hepiniz çok güzel çıkmışsınız allah dostlugunuzu daim etsin
hani aranızda g.karanlığı yokmu
nerde ben göremedim

kızlar hepinizi öpüyorum çokkk güzelsiniza.s.a.s.
ben hangi gün buluşma olucak diye tarih beklerken buluşmuşsunuz bile birkaç gündür siteye giremedigim için kaçırdım bugün işimde yoktu gelebilirmişim aslında... ama olsun bidahaki buluşma yanınızdayım inşallaha.sa.s.

Canım ben sanki sana çok önce mesaj attım diye hatırlıyorum unutmuşsam kusura bakma
Aklıma yazdım şimdi seni bir dahakine inş.a.s.

X