Sultanahmet buluşma resimleri

yerimsenibenellerinize sağlık kızlar resimlere çok keyifli yansımışız (resimler yalan söylemess) a.s

ee ama elli kere flaş patladı nerde diğerleri :jeyyar:

ayyy ınanmıyorum yaaaaaaaaaaaaaaa bende gelmek ıstemıştım cokkkkkk ama hafta sonu yapmadınızzzzzzzzsenağlamasenağlamasenağlama

kızlar ne kadar güzelsiniz maaşallah
çokta eğlenmiş görünüyorsunuz
daha nice buluşmalara

bende çaldım nolcek şimdi:jeyyar:

Cok guzel cikmissiniz hepiniz Allah dostlugunuzu daim etsin.
DERYACIK canim uzun sac cok yakismis .
Bu arada bu resimleriniz calinsa anca , olsa olsa yine lokanta reklaminda kullanilir kizlar korkmayin.delikafadulden

ballandıra ballandıra anlattı sizlerle buluşacagını hatta
kağıthaneden bir arkadaşla bir gidecez dediydi
bende gitmiştir diye aramadım evini cebi'ni aramadım rahatsız etmeyim dedim buluşma var diye
ama gelmemiş
bende fazla giremediğimden kk ya
buluşmayı bildiğimden bir gireyim dedim resimlere bakmak için

Dun ben saat 14 de GUNDUZUN KARANLIGINI aradim bulusma nasil gidiyor diye.Aranizda birtek onun cebi var bende.Kadincagiz hazirlanip cikmak uzereyken oglu merdivenden dusup kafayi vurmus oda dogruu doktora gotrumus cocugu.Doktor musaade altinda tutun demisti.Ve bu saate kadarda KK dada hic sesi cikmamis merak ettim bende simdi.:uhm:

hepiniz çok tatlı çıkmışsınız kızlar casminimde aranızdaymış benim istanbulda katıldığım toplantıya gelmemişti haspam küstüm ona dil çıkarma smaylı

dostluğunuz daim olsun sevgiler smaylı

Dun ben saat 14 de GUNDUZUN KARANLIGINI aradim bulusma nasil gidiyor diye.Aranizda birtek onun cebi var bende.Kadincagiz hazirlanip cikmak uzereyken oglu merdivenden dusup kafayi vurmus oda dogruu doktora gotrumus cocugu.Doktor musaade altinda tutun demisti.Ve bu saate kadarda KK dada hic sesi cikmamis merak ettim bende simdi.:uhm:

geldim arkadaşım geldim evet ya
kısmet olmadı gene ya çok hareketli çocuk oldugundan yerinde durmuyo düşeçen dedim düştü yaramaz
neyse şimdi iyi allaha şükür atlattık şuan mışıl mışıl uyuyor
bende bakayım dedim resimler eklendimi diye
batan güneş'le konuşmuştuk sağ olsun oda aradı beni

Serayy ablam ve annesi süperdi hele serayyyy nasıl tatlı anlatamam bizi Piyerre Lotiye götürecek daha
Sarpı hiiiiiiiiiiiçççç anlatmıyorum o zaten kendini anlatıyooooooo:emir_bebek:

Canım benim tatlı sözlerin için binlerce teşekkürler..
Bende seni çok sevdim, çok cimcime, çok şirinsin.
Ayrıca hepinizi tanıdığıma çok sevindim.
Çok güzel bir gündü. En kısa zamanda tekrarlamak üzere.
Hepinizi öpüyorum.

deryacık az önçe aradım gündüzün karanlığını
dün tam evden çıkacakkene
küçük oğlu düşmüş kafasını çarpmış
burnundanda kan gelinçe doktora götürmüş doktor gösetim altında tutun demiş
6_7 saat hiç uyutma demiş ondan gelmemiş haberiniz ola
selamları var sizlere yani hepinize

Üzüldüm şimdi geçmiş olsun canım yaaa
Gözümüz yolda kaldı bizimde tel falan olmayınca soramadık
Tekrar geçmiş olsun

ayyy ınanmıyorum yaaaaaaaaaaaaaaa bende gelmek ıstemıştım cokkkkkk ama hafta sonu yapmadınızzzzzzzzsenağlamasenağlamasenağlama

canım hafta sonuda yapıcaz isterseniz aynı yerde bile yaparız:dance:

EVETTTT NİE HAFTA SONU DEĞİL..BİZİM CANIMIZ YOKMUUUUsenağlama

Bu arada bu resimleriniz calinsa anca , olsa olsa yine lokanta reklaminda kullanilir kizlar korkmayin.delikafadulden

Çok teşekkür ederim canım sevindim vallahihoyyyt:eek:

deryacık az önçe aradım gündüzün karanlığını
dün tam evden çıkacakkene
küçük oğlu düşmüş kafasını çarpmış
burnundanda kan gelinçe doktora götürmüş doktor gösetim altında tutun demiş
6_7 saat hiç uyutma demiş ondan gelmemiş haberiniz ola
selamları var sizlere yani hepinize

Üzüldüm şimdi geçmiş olsun canım yaaa
Gözümüz yolda kaldı bizimde tel falan olmayınca soramadık
Tekrar geçmiş olsun

canım hafta sonuda yapıcaz isterseniz aynı yerde bile yaparız:dance:

EVETTTT NİE HAFTA SONU DEĞİL..BİZİM CANIMIZ YOKMUUUUsenağlama

Çok teşekkür ederim canım sevindim vallahihoyyyt:eek:

bir sonraki buluşmayı Kral Arthur un sarayında yuvarlak masa başında yapak he mi deryam,
dert oldu bana,
KK da yeterince profil görüyom
bari buluşmada yandan profil görmeyem di mi kaydirigubbakcemile3

ay ben çok memnun kaldım bu buluşmadan yaa
biraz daha durup laklak yapabilseydik keşke
seray ablam çok sıcak ,kanlı hoşş ,konuşkan biri (ben gübü:eek:)kaydirigubbakcemile3
anneside ço tatlı bi insan:smiley-cool:
bebebişi hiç sormayınn :emir_bebek: takma kirkip takmış gibi gözleri vardı maşallhh:nazar: çok tatlıydı yaa:çok üzgünüm:
ıyre çok kibar ve çok hoş bir bayankaydirigubbakcemile3 fazla konuşmuyo ama çekingen birascık sanırım:eek: yinede sıcak kanlı:smiley-cool:
leptap oda çok iy cok sıcak biri sanki daha önceden görmüşüm gibi hissettim onu:eek:
yengeside öyle çok güleç yüzlü:smiley-cool:
anrenörr oo birrr hoca sırnaşık şeyçok konuştuk onunla :jeyyar: çok iy biri
ben antrenörü soğuk anımsıyodum ama gayet cana yakınnŞeniz
deryacımm:eek:ben onu da konuşkan bekliyodum emma biraz sessiz kaydirigubbakcemile3ama onuda çok sevdim oda çok iyy bi sürü çaba harcadı hiç tanımadığı insanlar içinŞeniz
ev sahibemiz sarışın hamın oda cok kibar ve zarif bi bi bayann:smiley-cool:
casminn heheee ben gibim bıdı bıdı konuşan biri ve cok cana yakın ilk onunla tanıştım çok sevdimŞeniz
nesliii kaydirigubbakcemile3 tam kafa insan derler ya öyle bi espiri patlatıyo insanı çok güldürüyo :roflol: çok samimi biri

aslında kısacası hepinizi çok sevdim
Şenizçok iy insanlarsınız

Hepinize önce maşallah diyeyeyim çok güzelsiniz :nazar:
Eğlenceli ve güzel bir bulışma olmuş resimlerinizden ve hep gülen yüzünüzden belli
Dostluğunuz daim olsun kızlar :1hug:

alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü ilk fotodaki casmini çabuk füzelt deryacık ben b&m ve komşusumuyum casmin miyim=)

çok güzel bir gün geçirdik çok eğlenceliydi gündüzün karanlığı geçmiş olsun valla kalkana kadar gelirsin umuduyla seni bekledik heleki antrenör

X